Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубліковано:

Почав писати коли явно послав його на потрібний інтерфейс. Досвіду налаштування цього сенсору не маю  :unsure: . Де явно прописані конфіги, що він має слухати? 

Опубліковано:

Почав писати коли явно послав його на потрібний інтерфейс. Досвіду налаштування цього сенсору не маю  :unsure: . Де явно прописані конфіги, що він має слухати? 

Що за сенсор? softflowd?

Це більше питання для nightfly.

Опубліковано:

 

Почав писати коли явно послав його на потрібний інтерфейс. Досвіду налаштування цього сенсору не маю  :unsure: . Де явно прописані конфіги, що він має слухати? 

Що за сенсор? softflowd?

Це більше питання для nightfly.

 

тоді насправді це питання до Damien Miller :P

 

Якщо NAS ставилось штатним інсталлером, то стартує він строго з /etc/firewall.conf у вигляді

# netflow stats
/usr/local/sbin/softflowd -i INTERNAL_INTERFACE -n NF_HOST

де що логічно INTERNAL_INTERFACE - дивиться в бік абонентів, а NF_HOST не що інше ніж IP хоста де старгейзер слузає cap_nf.

Керується воно з допомогою man softflowctl

Опубліковано: (відредаговано)

тоді насправді це питання до Damien Miller

Справді, ось навіть і мило: djm@mindrot.org  :)

 

Керується воно з допомогою man softflowctl

Головне саме те, що правила ipfw перебрані під реалії не одноразово, а рядок з 

# netflow stats
/usr/local/sbin/softflowd -i igb0 -n 192.168.10.2:42111

не звертав увагу... :facepalm:

 

Дякую за відповіді: nightfly, madf drinks.gif

Відредаговано testinua
  • 2 weeks later...
Опубліковано:

Цікаву річ помітив. На НАСі пайпи швидкостей тарифу не змінюються до тих пір, поки фактично не "ВИКЛ" і "ВКЛ" абонента. Тобто ні "ресет" користувача, ні фулл ресет - віддалений нас не реагує на перебудову фв. Це баг моєї системи чи самого Убіллінгу (rscriptd?)?

Опубліковано: (відредаговано)

Q: На NAS под управлением rscriptd инонда возникают артефакты с реинициализацией пользователя, можно с этим что-то сделать?

A: Да. Укажите RESET_AO=1 в billing.ini.

 

знайшлося ось тут. Хоч силку про це в doc про відаллений нас зробіть... 

Відредаговано testinua
Опубліковано:
# netflow stats
/usr/local/sbin/softflowd -i igb0 -n 192.168.10.2:42111

а если на интерфейсе вланы подняты, то оно будет трафик считать или надо несколько экземпляров флова подымать?

/usr/local/sbin/softflowd -i vlan1 -n 192.168.10.2:42111
/usr/local/sbin/softflowd -i vlan2 -n 192.168.10.2:42111
/usr/local/sbin/softflowd -i vlan3 -n 192.168.10.2:42111
/usr/local/sbin/softflowd -i vlan4 -n 192.168.10.2:42111
- = - = -
Опубліковано:

 

а если на интерфейсе вланы подняты, то оно будет трафик считать или надо несколько экземпляров флова подымать?

ЕМНИП softflowd как и fprobe  не умеет слушать одновременно несколько интерфейсов. Так, что скорее всего да - либо несколько инстансов, либо поиграться с ng_netflow

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...