Перейти до

Mikrotik 2011 SFP PON


Рекомендованные сообщения

В документації пише, що даний роутер немає апаратної підтримки PON.

Тому для побудови PON мережі потрібно використовувати SFP модулі, які мають апаратну підтримку PON.

 

Оскільки в оптичних мережах досвіду практично немає, то цікавить, які саме модулі будуть працювати з цим роутером, і які саме ONU можна використовувати з ними?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Наскільки я зрозумів, то Мікротік з SFP можна поставити з боку провайдера.

З боку клієнтів використовуються ONU.

 

От і цікавить чи дійсно така схема буде працювати і яке обладнання потрібно вибирати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Значить тільки в якості клієнта.

Мало того, PON SFP модуль стоит дороже чем отдельная ONU - потому никто и не использует такие варианты.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від xadjubei
      Оптичний модуль Gigalight GPB-3524K-L2CD SFP 1,25G TX1310/1550 20 km LC DDM. 
      Пара 1310 / 1550
      В наявності 4 пари.
      Ціна за 1 пару 500 гривень.



    • Від ГрозаИнтернета
      Продам новый OLT C-Data.
      4 ПОН порта, 2 блока питания.
      Покупал под проект, проект завалили.
      Цена 11 000 грн.


    • Від Minotaur
      Вітаю!

      Шукаю власника обладнання на світлинах, м.Київ.
      Прошу звертатися в ПП. Дякую!


    • Від Євгеній GT
      Доброго дня. 
      Придбаю SFP модулі TM Gigalight: Оптичний модуль SFP Gigalight GP-8524-S5CD 1,25G TX850nm 300m LC Duplex with DDM. 
      Кількість: 19 шт. 
    • Від GMelик
      Вітання! Наперед вибачаюсь з тупі питання! Але мені потрібна допомога з вирішенням проблеми роботи wifi. Загалом ситуація наступна: є офіс куди заведений інтернет, роль маршрутизатора виконує Mikrotik hap ac2 з вимкненими wifi інтерфейсами до якого через кабель підключено кілька пк підмережа та до нього ж підключена точка доступу Mikrotik cAP ax (з своїм dhcp) до якої і підключається більшість ноутбуків/телефонів та інших пристроїв з підтримкою wifi. Проблема наступна: регулярно відбуваються збої в роботі інтернету на пристроях які підключені до точки доступу, інколи просто вилітає віддалений робочий стіл (підключений через vpn), а інколи техніка переключається з 5г мережі на 2г. Спроби пінгувати точку показують що є регулярні стрибки пінга від 1-2 мс до 400-500-600+ мс (міряв як через cmd так і pingplotter) на різних пк, через netmonitor видно що стрибає якість сигналу від 40 до 70-80 і назад, при тому що телефон не переміщається і знаходиться за 2-3м від точки. 



      Спочатку думав на налаштування точки - перепробував різні частоти, нічого не змінилось. Переміщав точку в різні місця - результату 0. Вмикав wifi інтерфейс на прихідному тіку, картина та ж що і на точці. 
      І на 2г і на 5г ситуація плюс мінус однакова. 

      Допоможіть зрозуміти, що може спричиняти такі збої та головне як з цим боротись?
×
×
  • Створити нове...