Перейти до

Продам "пару" AirFiber 5GHz ( 17km - 300 Mbit )


Рекомендованные сообщения

Доброго Всім дня!

Можу запропонувати Вам на продаж, новинку, фірми Ubiquiti Networks, а саме - AirFiber 5GHz!

post-31219-0-21971700-1400864552_thumb.jpg

Обладнання тільки приїхало на Україну, належно запаковане, та має всі необхідні гарантії!

post-31219-0-39912900-1400864556_thumb.jpgpost-31219-0-47600300-1400864560_thumb.jpg

Поставив одну пару собі, для особистих потреб! Реально кажучи - хороша річ за непогані кошти!

 

Завдання яке було поставлене для мене:

 

- побудова лінку на 18 кілометрів;

- передача та прийом TCPшного трафіку у розмірі 250 Mbit:

- Частота використання - 5 GHz.

 

Мої вимоги дане обладнання повністтю задовільнило, і навіть більше ніж я міг очікувати)

А саме:

 

- побудова лінку на 18 кілометрів           -            з'єднали та виставили сигнали 2ох антен менше ніж за одну годину)

- передача та прийом TCPшного трафіку у розмірі 250 Mbit           -            передача у повному обсязі в 250 Mbit (більше протестувати не можу бо стоїть обмеження) а на них пише 290 на 280 Mbit)

- Частота використання - 5 GHz.           -            ok)

 

Результати нижче) :

post-31219-0-28669400-1400870303_thumb.jpgpost-31219-0-10323600-1400870307_thumb.jpgpost-31219-0-17889400-1400870311_thumb.jpgpost-31219-0-29637500-1400866307_thumb.jpg

 

За комлект із 2ох антен попрошу 3 200$

 

Дзвоніть та пишіть:   

 

+38 097 97 99 057   Володимир

volodimir.haba@gmail.com

skype: v.haba

а також на Viber

 

Всім вдалих покупок))

Відредаговано Volodimir
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

почти 32 ватта в эфир в 5-рке  :facepalm: , да ещё координаты поленились подтереть. Ждите гостей.

Дякую за влучне - зауваження)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

почти 32 ватта в эфир в 5-рке  :facepalm: , да ещё координаты поленились подтереть. Ждите гостей.

Дякую за влучне - зауваження)))

 

http://local.com.ua/forum/topic/60521-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BC-airfiber-af5/?hl=airfiber

 

ваш друзяка?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Млять, гдеж берутся эти продавцы...

Счас ещё и этим засрут диапазон.

Продавец, в реестр внесён? Декларация соответствия есть? Как её регистрировать?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

спокойно:) человек просто не понял, что такое оборудование, так просто продавать незя....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Млять, гдеж берутся эти продавцы...

Счас ещё и этим засрут диапазон.

 

в нашем регионе такие железяки уже стоят на крышах:)

жаль что 5-ке вафелька настанет, надо вкидываться в релейки(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

о бог мой,а релейки то,как я понимаю, на порядок дороже...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Млять, гдеж берутся эти продавцы...

Счас ещё и этим засрут диапазон.

 

в нашем регионе такие железяки уже стоят на крышах :)

жаль что 5-ке вафелька настанет, надо вкидываться в релейки(

 

Жека, дык вам их и сдать не кому...

Я так понимаю удцр в подполье:)

А тоб так конфисковать тройку комплектов, глядишь и покупать перестанут, эт не 411 за 40 дилеров:)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я протестував і поставив для своїх особистих потреб це обладнання. Ви ж мали б чудово розуміти, що половина Вашого обладнання, немає - ні сертифікатів, ні ліцензій! То чому Ви бачите усіх окрім себе! Найкращий захист - це напад, я з Вами цілком погоджуюся, але ніхто з України - ще не зміг навіть пощупати пальцями це обладнання, а не те щоб викласти реальний матеріал можливостей даного девайсу, чи говорити що цінова політика завелика!

Усі провайдери які будуть ставити дане обладнання - це роблять на свій страх і ризик!

Будь - хто зможе зробити ліцензію на використання смуги каналу та радіо частот на даний товар! Питання лише в грамотному підході, бо цього в Україні ще ніхто не зробив!

Узаконити - можна абсолютно все, просто у деяких "економщиків" - голова думає як би це сховати або кому нагріти руку, замість офіційного податку, та виготовлення сертифікатів! Ось в чому біда!

Про те чи розумію я що таке обладнання - так розумію, питання в тому чи розумієте Ви? Купити - продати, і розрекламувати, та доказати що це суттєвий товар, який може зайняти нішу на ринку - ось моє завдання!

На питання "Млять, гдеж берутся эти продавцы..." - так от, подивившись на ціни "Lantorg.com" можу Вас, панове запевнити, що найдеться ще зовсім не одна людина, яка буде продавати за реальними цінами Wi-Fi обладнання, а не за штучно завищеною та домовленою ціною, яка нічим не закріплена, та необгрунтована !

До "zulu_Radist" - якщо ви уважно придивитеся до свого району, то Ви швидше за все замітите - що у Вас стоять AirFiber 24GHz а не AirFiber 5GHz!

Усім вдалих покупок)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Млять, гдеж берутся эти продавцы...

Счас ещё и этим засрут диапазон.

 

в нашем регионе такие железяки уже стоят на крышах :)

жаль что 5-ке вафелька настанет, надо вкидываться в релейки(

 

Жека, дык вам их и сдать не кому...

Я так понимаю удцр в подполье :)

А тоб так конфисковать тройку комплектов, глядишь и покупать перестанут, эт не 411 за 40 дилеров :)

 

у местного удцр и так бомбанули 2 рабочие авто со всей требухой...

они теперь сидят тупо на офисе и никто никуда не катается, как говорится епи гусей )))

Volodimir, возможно стоят именно 24гигагерцовые файберы, не знаю, но то что стоят такие балалайки в области это факт, информация от сотрудников удцр

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я протестував і поставив для своїх особистих потреб це обладнання. Ви ж мали б чудово розуміти, що половина Вашого обладнання, немає - ні сертифікатів, ні ліцензій! То чому Ви бачите усіх окрім себе! Найкращий захист - це напад, я з Вами цілком погоджуюся, але ніхто з України - ще не зміг навіть пощупати пальцями це обладнання, а не те щоб викласти реальний матеріал можливостей даного девайсу, чи говорити що цінова політика завелика!

Усі провайдери які будуть ставити дане обладнання - це роблять на свій страх і ризик!

Будь - хто зможе зробити ліцензію на використання смуги каналу та радіо частот на даний товар! Питання лише в грамотному підході, бо цього в Україні ще ніхто не зробив!

Узаконити - можна абсолютно все, просто у деяких "економщиків" - голова думає як би це сховати або кому нагріти руку, замість офіційного податку, та виготовлення сертифікатів! Ось в чому біда!

Про те чи розумію я що таке обладнання - так розумію, питання в тому чи розумієте Ви? Купити - продати, і розрекламувати, та доказати що це суттєвий товар, який може зайняти нішу на ринку - ось моє завдання!

На питання "Млять, гдеж берутся эти продавцы..." - так от, подивившись на ціни "Lantorg.com" можу Вас, панове запевнити, що найдеться ще зовсім не одна людина, яка буде продавати за реальними цінами Wi-Fi обладнання, а не за штучно завищеною та домовленою ціною, яка нічим не закріплена, та необгрунтована !

До "zulu_Radist" - якщо ви уважно придивитеся до свого району, то Ви швидше за все замітите - що у Вас стоять AirFiber 24GHz а не AirFiber 5GHz!

Усім вдалих покупок)

Не знаю о чем вы.

Но оператор имеющий лицензии и заплатил деньги, априори не может использовать оборудование без сертификатов и внесение в реестр.

Если вы используете, оборудование внесённое в реестр, платите частотный сбор или имеете лицензию, то честь и хвала вам. Если вы используете оборудование как АФ5 не временное никуда и не имеющее сертификатов вы нарушаете законы Украины? И где вы увидели нападение? Давайте все будем нарушать законы.

В остальном к вам как к продавцу, нет претензий. У нас отменили админ статью и обязательный реестр продавцов которые продают РЭС, так сказать либерализация :)

А вот еслиб вы были белым продавцом, имеющий и таможенную декларацию, и сами позаботились о внесении в реестр, и получении сертификата, вот тогда вам честь и хвала! Вы заботитесь о рынке и о ваших клиентах!

В Киеве, очень удачно уже были демонтированы и конфискованы АФ24 как ни странно! Продавец не предупредил покупателя о том, что это товар вне закона, вы считаете это нормально? Человек заплатил непорядочным барыгам  трешку зелени! И даже не знал, что "продавец" его уже кинул!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я протестував і поставив для своїх особистих потреб це обладнання. Ви ж мали б чудово розуміти, що половина Вашого обладнання, немає - ні сертифікатів, ні ліцензій! То чому Ви бачите усіх окрім себе! Найкращий захист - це напад, я з Вами цілком погоджуюся, але ніхто з України - ще не зміг навіть пощупати пальцями це обладнання, а не те щоб викласти реальний матеріал можливостей даного девайсу, чи говорити що цінова політика завелика!

Усі провайдери які будуть ставити дане обладнання - це роблять на свій страх і ризик!

Будь - хто зможе зробити ліцензію на використання смуги каналу та радіо частот на даний товар! Питання лише в грамотному підході, бо цього в Україні ще ніхто не зробив!

Узаконити - можна абсолютно все, просто у деяких "економщиків" - голова думає як би це сховати або кому нагріти руку, замість офіційного податку, та виготовлення сертифікатів! Ось в чому біда!

Про те чи розумію я що таке обладнання - так розумію, питання в тому чи розумієте Ви? Купити - продати, і розрекламувати, та доказати що це суттєвий товар, який може зайняти нішу на ринку - ось моє завдання!

На питання "Млять, гдеж берутся эти продавцы..." - так от, подивившись на ціни "Lantorg.com" можу Вас, панове запевнити, що найдеться ще зовсім не одна людина, яка буде продавати за реальними цінами Wi-Fi обладнання, а не за штучно завищеною та домовленою ціною, яка нічим не закріплена, та необгрунтована !

До "zulu_Radist" - якщо ви уважно придивитеся до свого району, то Ви швидше за все замітите - що у Вас стоять AirFiber 24GHz а не AirFiber 5GHz!

Усім вдалих покупок)

 

не совсем понял, к чему тут мы к Вашей завышенной(очень) цене на данный девайс?

мы по максимуму стараемся быть открытыми с покупателями и соответственно цены у нас более чем демократичные...

Вы конечно молодец,что привезли эти антенны раньше всех(даже раньше оф диллеров в Европе), в двойне молодец,что сделали тест(не совсем ясно, почему именно такое расстояние выбрано(с оглядкой на заявленные параметры)), но к чему так завышать цену - я не могу понять...заявленная розница в Америке - 999дол, такая же цена будет и у оф диллеров в европе...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я протестував і поставив для своїх особистих потреб це обладнання.

 

Пардон что вмешиваюсь, но если не секрет, ради кого или чего Вы собственно протестовали или иными словами какая преследовалась Вами цель или для чего? ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Я протестував і поставив для своїх особистих потреб це обладнання.

 

Пардон что вмешиваюсь, но если не секрет, ради кого или чего Вы собственно протестовали или иными словами какая преследовалась Вами цель или для чего? ;)

 

Завдання яке стояло перед мною я описав в статті.

А якби хто хотів купити - показав результати в прінтскрінах)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

расскажите смертному могу ошибаться исправьте если что -

 

чем это чудо за 3000$ отличается от конфигурации абсолютно легальной и гораздо дешевле 4 антены+2 платы+4 - r52nM и поднять Nstream Dual.

 

(у нас две лицензии по 40)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

расскажите смертному могу ошибаться исправьте если что -

 

чем это чудо за 3000$ отличается от конфигурации абсолютно легальной и гораздо дешевле 4 антены+2 платы+4 - r52nM и поднять Nstream Dual.

 

(у нас две лицензии по 40)

MikroTik - на мою, думку, це дешеве обладнання яке в принципі не може конкурувати з airFiberом по пропускній здатності!

Виставити 4-тири антени замість 2ох, якщо хочаб один радіо лінк вмер, то падає весь канал!

Шум в ефірі - немішає ніякому обладнання так сильно як мішає mikroTikу((

Постійне підвисання бордів, або невідомі нікому глюки - то з температурою повітря ( часто перегрівається), то з прошивками (чим новіша - тим карявіша)... і таких причин є доволі таки багато... а це все впиває на якість надання послуг інтернет-провайдерів... в нашому випадку головне - Якість і Стабільність!

Я ні в якому випадку нікого не агітую купляти даний товар, але вибір люди мають мати завжди! 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Інет.укр
      Продам 2011 червоний без sfp 1100грн
      з sfp 1300грн
      rb2011iL-rm 1500грн
      ubnt aircube  400грн
       
    • Від Biker13
      Цікавить питання, може хтось вже пробував. 
      Як можна в ubnt M серії в веб інтерфейсі залишити лише аналізатор спектру і більше нічого?
      Тобто щоб можна було залогінитись (можна і без логіна) на антену та одразу бачити спектр частот і все що там відбувається. Потрібно максимально швидке завантаження і лише одна функція.
      На питання "для чого?" відповідати не буду, нажаль трішки не той час. 
      В кого є ідеї напишіть будь ласка.
    • Від Mykola_
      2шт Powerbeam 5ac 500 бу ,в ремонте не были  .На одном лопнул защитный корпус , внутри в идеальном состоянии. В комплекте пое . Цена за один 4100



    • Від Туйон
      Нужно сделать временный радиомост.
      Куплю две живые, не ремонтированные, на 100% рабочие Loco M5 по адекватной цене.
      Можно без РОЕ.
      Предложения в ЛС.
    • Від Geely13
      Продам две головки Ubqt, вроде рабочие разбирались что бы добраться до резета, по 150 грн штука


×
×
  • Створити нове...