Перейти до

Mikrotik CCR1036-8G-2S+EM FCS-Rx-errors


Рекомендованные сообщения

Усім привіт! є така проблемка, поміняли sfp+ модуль, при трафіку в 1Г сипить FCS-Rx-errors по 15-20 штук в секунду. Хтось підкаже з чим це звязано і як то пофіксати? пробували різні модулі, та сама пісня, один модуль взагалі не корректно оприділився, показував лямбду 76342 температура і вольтаж теж були в тих межах. стільки проблем з тим 10Г портом на мікротіку шо просто завал, поміняли б на якусь круту жєлєзку, якби знав як весь конфіг туда залити, на тому CCR реально конфіг здоров, я незнаю чи якись екстрім чи ціска мають такі можливості, типу ospf bgp qinq bonding nat pat. Що порадите колеги?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

хотяб отказаться на микротике от nat pat. перенести их на отдельную железяку ,он у вас просто не может крутить такое колво трафика. и теже цыски экстримы , нат отдельно делать надо . все что аппаратно умеет ну очень дорого темболее если у вас трафика всего 1 г. а на цыску перенести такое не проблема ospf bgp qinq bonding

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Усім привіт! є така проблемка, поміняли sfp+ модуль, при трафіку в 1Г сипить FCS-Rx-errors по 15-20 штук в секунду. Хтось підкаже з чим це звязано і як то пофіксати? пробували різні модулі, та сама пісня, один модуль взагалі не корректно оприділився, показував лямбду 76342 температура і вольтаж теж були в тих межах. стільки проблем з тим 10Г портом на мікротіку шо просто завал, поміняли б на якусь круту жєлєзку, якби знав як весь конфіг туда залити, на тому CCR реально конфіг здоров, я незнаю чи якись екстрім чи ціска мають такі можливості, типу ospf bgp qinq bonding nat pat. Що порадите колеги?

Juniper MX5 / MX80 подойдет)

Ну или софтроутер на PC

ну вот только конфиг не подойдет...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Усім привіт! є така проблемка, поміняли sfp+ модуль, при трафіку в 1Г сипить FCS-Rx-errors по 15-20 штук в секунду. Хтось підкаже з чим це звязано і як то пофіксати? пробували різні модулі, та сама пісня, один модуль взагалі не корректно оприділився, показував лямбду 76342 температура і вольтаж теж були в тих межах. стільки проблем з тим 10Г портом на мікротіку шо просто завал, поміняли б на якусь круту жєлєзку, якби знав як весь конфіг туда залити, на тому CCR реально конфіг здоров, я незнаю чи якись екстрім чи ціска мають такі можливості, типу ospf bgp qinq bonding nat pat. Що порадите колеги?

 

прошивка последняя? до гига прокачки нет таких ошибок?

скорость вручную или auto neg?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

хотяб отказаться на микротике от nat pat. перенести их на отдельную железяку ,он у вас просто не может крутить такое колво трафика. и теже цыски экстримы , нат отдельно делать надо . все что аппаратно умеет ну очень дорого темболее если у вас трафика всего 1 г. а на цыску перенести такое не проблема ospf bgp qinq bonding

тобто окремо поставити PC шоб натити? нату там приблизно на 600 мб, решта на білих, PAT там буквально правил 15 шоб прокинути вебки до залізяк різного роду

трафіка 2-2.5 гб

 

 

 

 

Усім привіт! є така проблемка, поміняли sfp+ модуль, при трафіку в 1Г сипить FCS-Rx-errors по 15-20 штук в секунду. Хтось підкаже з чим це звязано і як то пофіксати? пробували різні модулі, та сама пісня, один модуль взагалі не корректно оприділився, показував лямбду 76342 температура і вольтаж теж були в тих межах. стільки проблем з тим 10Г портом на мікротіку шо просто завал, поміняли б на якусь круту жєлєзку, якби знав як весь конфіг туда залити, на тому CCR реально конфіг здоров, я незнаю чи якись екстрім чи ціска мають такі можливості, типу ospf bgp qinq bonding nat pat. Що порадите колеги?

 

прошивка последняя? до гига прокачки нет таких ошибок?

скорость вручную или auto neg?

 

 

 

 

остання глючна 6.21.1 коли прошили почав ребутатись кожна 5 хвилин з помилкою системного вачдога, з мікротіка як завжди відписали тіпа прошийте нашим пребілдом, ми вже то пофіксали, я поставив 6.17

 

 

 

прошивка последняя? до гига прокачки нет таких ошибок?

скорость вручную или auto neg?

 

 

Hello,

 

Please, send supout.rif file

 

Download and install the latest pre-release nightly build:

http://www.mikrotik.com/download/share/routeros-tile-6latest.npk

http://www.mikrotik.com/download/share/routeros-mipsbe-6latest.npk

http://www.mikrotik.com/download/share/routeros-mipsle-6latest.npk

http://www.mikrotik.com/download/share/routeros-powerpc-6latest.npk

http://www.mikrotik.com/download/share/routeros-x86-6latest.npk

http://www.mikrotik.com/download/share/all_files_6latest.zip

Changelog is available here:

http://www.mikrotik.com/download/share/routeros_devnote.txt

 

We fixed similar issue for one of our customers already.

 

Sorry, but  our policy prohibits us to distribute older versions.

 

писав тоже листа до свого прова що такі траблиЮ ошибки сьогодні пропали, і я хз чи то він пофіксав чи модуль роздуплився сам .

авто негонітейшн не стоїть, прописав статично командою, бо в вінбоксі нема кнопки на 10Г команда десь така

 

/interface ethernet sfp+1 set speed=10G

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

стоїть на 10Г вдм на 60км від а-гір - помилок немає і більше гіга точно прокачує...правда цікавий глюк стався - просто пропав в вінбоксі 8 гіговий езернет з того часу як включили сфп+  ..так як бі ніби комбо порт))) але він нам не потрібний і думаю що після ребута він зявиться)

прошивка 6.19

швидкість не зажимали - просто втикнули сфп+,налаштувтаи ір і все.

Відредаговано fastvd
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

стоїть на 10Г вдм на 60км від а-гір - помилок немає і більше гіга точно прокачує...правда цікавий глюк стався - просто пропав в вінбоксі 8 гіговий езернет з того часу як включили сфп+  ..так як бі ніби комбо порт))) але він нам не потрібний і думаю що після ребута він зявиться)

прошивка 6.19

швидкість не зажимали - просто втикнули сфп+,налаштувтаи ір і все.

 

вдм то одноволоконний 1270/1310 ? в нас до того стояв модуль фоксгейт одноволоконний, то працював тоже без помилок, і класно, а той останній шо ми поставили то 2-волоконний 1310/1310 походу

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

когда сыпятся ошибка нагрузку проца смотрели ? ну от ната я бы избавил микротик и выключил в фаерволе трекинг соединение (проц разгружается очень хорошо), пат  и нат отдельно на железяке я думаю былоб все ок.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від OstJoker
      Нові модулі 10Gbps RJ-45->SFP+ 10GBASE-T SFP+ Copper FS SFP-10G-T (FS.com)
      SFP+ модулі для підключення на швидкості 10 Гігабіт\с через виту пару і порт RJ-45.
      Сумісність з маршрутизаторами і комутаторами різних виробників: Mikrotik, HP, Dell, Cisco, Zyxel, NetGear, Trendnet, Ubiquiti, TP-Link, D-Link та ін.
      Фото актуального товару.
      Ціна модуля 1870 грн., в наявності 18 шт. 
      Гарантія на перевірку 14 днів. Будь-які варіанти оплати і доставки на вибір покупця (готівка, безготівка на карту, накладений платіж, безготівка для юр. осіб і ФОП) 
      Контакти: О98 151 99 88 (Telegram, Viber) або система повідомлень форуму.
       





    • Від Diter_ua
      Edge-Core ECS4510-28F – має 28 портів, з них 22 SFP порта 100FX/1000Base-X, 2 комбінованих порта - 1000Base-T/SFP, 2 10G SFP + порта і опційно 2 10G SFP + порта, які можна додати використовуючи модуль розширення EM4510-10GSFP +
       
      хотелка 15.000 грн

    • Від be4v15
      MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM
      слегка б-у
      2 блока питания
      12000 грн
    • Від VAndrey
      Продам мережеві карти X520-DA2 (чіп Intel),  протестовані,  робочі. Є з високою і низькою планкою.
      Ціна 100 у.е
       
    • Від SXM.U
      L3 48SFP+ 6QSFP мегакрутий комбайн з широкими можливостями в прекрасному стані.
      BGP/OSPF/MPLS, і тд., все, що душа забажає. Реальне споживання ВСЬОГО до 200Вт. За рахунок 2U корпусу не такий шумний, як його колеги N3/5/6/7K, і набагато ширші функції, може прийняти кілька українських Х-ів(128к маршрутів)
      Характеристики - www.stack-systems.com.ua/kommutator-cisco-nexus-n9k-c9396px
      Є версія на 6 QSFP - 800$, та 12QSFP - 850$.
       
      L3 Cisco Nexus 3064PX - 48*SFP+, 4*QSFP - 750$







×
×
  • Створити нове...