Jump to content

Продам слиттер/slitter


Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

В мене також є такий. Купував не тут, але інструмент рекомендую.  

Posted Images

Ось тількі що спробував їм розрізати модуль, нічого в мене не вийшло, чи то стріпер такий, чи руки не з того місця ростуть))))

Модуль якого кабелю? І який діаметр модулю?

Якщо мова йде саме про сліттер, який продаю я, то ось ха-ки щодо діаметрів модулю, який ним можна розрізати:

 

Режет модуля диаметром от 1.5мм до 3.3мм.

Edited by Rakim
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By AlinaQuan
      Last mile PON device manufacturer from China, supplying device to PLDT, VIETTEL, CHINA MOBILE  & ISPs, Distributors, etc
       
      GPON/EPON/XGSPON OLT; 1U & 2U
      XPON, XGPON, XGSPON ONU
       
      OLT: 4, 8, 16, 32 ports
      XPON ONU auto adaptive, 1GE, 4GE with VOIP, USB, CATV ports
       
      Viber: +86 18086327779
      Skype: alinaquan14@hotmail.com
       
      GPON 16 port OLT
       
       
      Focuscom 2U XGSPON OLT, 
      MPSA: main control board, 4*10GE/GE SFP+, 2*100G QSFP28 
      GP16A: 16-port GPON line card 
      CS16A: 16-port GPON/XG/XGSPON combo line card, etc
      XGSPON ONU 1GE+10GE Directly factory
       
       
       
    • By denisluk
      Вітаю шановне товариство! Маю напіввирішену проблему з вищевказаним провайдером і EPON підключенням.
      Суть проблеми полягає в тому що періодично і рандомно на Мікротіку відвалюється з'єднання і самостійно відновлюється.
      Сетап: 1) ONU Picotel PU-E910, 2) Mikrotik HEX
       
      Тріолан наливає інет зі статичною адресою і прив'язкою по МАС. 
      На мікроті все стандартно: виділив порт під WAN, насетапив адресу, склонував МАС ноута (спочатку по швидкому тестили інет на ноуті тому його МАС і вбили в білінг), правило НАТу вписав - інет є. 
      Потім рандомно почав відвалюватись інет. В логах геть нічого. Порт мікрота не змінював статус. 
      Перевірив налаштування - все типово. І ніяких глюків чи помилок не виявлено.
      Заміна порта мікрота, прошивка, заміна на інший мікрот (новий з коробки зі скинутим конфігом, налаштований лише з одним правилом НАТу) ніяк не покращили ситуацію. 
      Представник саппорта прийшов і замінив ОНУшку. Теж не допомогло. При спілкуванні представника саппорта по телефону з мережевим інженером з'ясувалось що відвал стається саме тоді, коли мікрот перестає передавати свій МАС. Не бачимо маку, нема авторизації, логічно. 
      З ноутом на пряму все працює без зауважень. На моє питання: "що може бути?" представник саппорта розвів руками і запропонував роутер "не мікротік")))) Мене такий варік не влаштовує, тому що на моєму роутері побудована і пачка тунелів на роботу і до батьків. 
      Почав розбиратись сам, що пробував: 1) ставити чек гетвея пінгами, 2) чек arp запитами, 3) отримувати адресу і по дхцп (так, писав про статику, знаю. Але це рекомендація Тріолану. Взагалі у них працює ДХЦП, але при зникненні світла з ДХЦП є проблеми в них. Тому лишився на статиці), 4) інші мікроти, 5) інші блоки живлення, 6) інші кабелі utp. Все це не мало позитивного результату і не міг відслідкувати що саме спричиняє проблему. 
       
      Що допомогло: 1) створив брідж. 2) на брідж прописав майстер-МАС який закріплений в білінгу, 3) відключив на цьому бріджі оновлення МАС, 4) на цей брідж прописав адресу і т.д. 4) вкинув порт, до якого підключена ОНУ, в цей брідж без ніяких налаштувань взагалі, 5) правило срцнат. 
      Диво, все працює і аптайм уже більше тижня. При спілкуванні з саппортом все ОК, вони бачать валідний МАС (МАС бріджа).
       
      Шановне товариство, допоможіть розібратись: чому схема яка допомогла - працює, а типове налаштування веде до обривів? Дякую за ідеї.
       
       
       
    • By Diter_ua
      Кабель вырезанными кусками. Состояние хорошее. Состоит из 2 пар луженой меди 0.4 мм, каждая пара в своем экране с фольги
      Цена по 7 грн/м. Торг

    • By cyberdyne
      Віддам по адекватним цінам якісні матеріали. Є тут і для оптики і для локалки. Пишіть в приват. Відправка НП. 

    • By vankiller
      Продам Кабель волоконно-оптичний EXTRALIGHT 2F
      ціна - 4,79грн/м
       
      тел 0664485206
      telegram 0664485206
      При купівлі 4км, доставка через НП за власний рахунок 
       
       
      EXTRALIGHT 1kN 2F - це двох волоконно-оптичний кабель який призначений для підвішування на лініях звя'зку та електропередач, також на будівлях та їхніх фасадах. Прокладання в кабельних каналізаціях, блоках та трубах. З мінімальним радіусом згибку якого становить 15 номінальних діаметрів кабеля. Центральна трубка армована двома прутиками зі склопластика який забезпечує хороший захист волокна від поздовжнього навантаження.

      Волоконно-оптичний кабель EXTRALIGHT - дозволить Вам побудувати надійну мережу на довгі роки. При виробництві кабелю використовується виключно високоякісні матеріали, а саме:

      -Волокно - Corning, Fujikura;
      -Поліетилен – BOREALIS ;
      -Гідрофоб – UNIGEL.

      Кабель рекомендовано вішати на натяжні типу H3 власного виробництва фірми Gazik.
      Оптичне волокно:
      -Одномодове типу G.652 D 1-12 волокон;
      -Центральна трубка заповнена гелем;
      -Кольорове кодування згідно з IEC 60304;
      -Коефіцієнт затухання: (Л=1310 нм)<0,32 дБ/км; (Л=1550 нм)<0,18 дБ/км.;
      Ціна вказана за 1 м. Продається бухтою 2000 м.
      Характеристики
      В наявності
      В наявності, Львів, Стрийська
      Виробник
      Extralight
      Вага (общ)
      17 кг/км
      Тип кабелю
      підвісний
      Конструкція кабелю
      Круглий
      Тип волокна
      G.652.D
      Кількість волокон
      2
      Матеріал силових елементів
      Пруток склопластиковий
      Матеріал оболонки кабелю
      Поліетилен (HDPE)
      Діаметр кабелю
      4,5 мм
      Макс. навантаження при розтягуванні
      1кН
      Макс. довжина прольоту
      70 м

×
×
  • Create New...