desmond Posted May 2, 2016 Posted May 2, 2016 Вітаю! Колеги допоможіть, будь ласка, з першим запуском даної залізяки, можливо в когось є мануал по самому підключенню живлення та системи охолодження ОЛТа, дякую!
FTTH_VN Posted May 2, 2016 Posted May 2, 2016 Вітаю! Колеги допоможіть, будь ласка, з першим запуском даної залізяки, можливо в когось є мануал по самому підключенню живлення та системи охолодження ОЛТа, дякую! Мануал SJ-20121106093924-005-ZXA10 C220 (V1.2.3) Optical Access Convergence Equipment Cabinet Installation Guide_475832.pdf
desmond Posted May 2, 2016 Author Posted May 2, 2016 Вітаю! Колеги допоможіть, будь ласка, з першим запуском даної залізяки, можливо в когось є мануал по самому підключенню живлення та системи охолодження ОЛТа, дякую! Мануал Дуже дякую!
desmond Posted May 4, 2016 Author Posted May 4, 2016 Нової теми плодити не буду, запитаю тут... Хочу глянути на олті на авторизовані ону, а мені видає помилку в команді, по всіх манах пройшов у всі одне і теж, може щось підскажете, дякую! Welcome to ZXAN product C220 of ZTE Corporation ************************************************ ZXAN#show gpon onu uncfg gpon-olt_0/1/1 ^ % Invalid input detected at '^' marker. ZXAN#
yuzyk Posted May 4, 2016 Posted May 4, 2016 В тебе напевно epon а не gpon, в всіх мануалах описано про gpon.
l1ght Posted May 4, 2016 Posted May 4, 2016 (edited) epon-olt show onu unauthentication epon-olt_0/1/1 Edited May 4, 2016 by l1ght
desmond Posted May 4, 2016 Author Posted May 4, 2016 epon-olt show onu unauthentication epon-olt_0/1/1 дякую, це те що потрібно!
desmond Posted May 4, 2016 Author Posted May 4, 2016 В тебе напевно epon а не gpon, в всіх мануалах описано про gpon. Можливо зустрічали мануал для епон?
yuzyk Posted May 5, 2016 Posted May 5, 2016 Є якісь записки "сумашедшого" з коментарями на китайській, але інтуїтивно зрозуміло, пізніше скину.
desmond Posted May 5, 2016 Author Posted May 5, 2016 Дякую всім за допомогу, буде в мене цікава інформація, буду ділитися!
MalkuS Posted May 5, 2016 Posted May 5, 2016 (edited) Вот мануал по CLI, может кому пригодится: ZXA10 C220 (V1.1.2) GPON Optical Access Convergence Equipment Configuration Manual(CLI).pdf А вот подробный мануал: ZXA10 C220 (V1.1.2) GPON Optical Access Convergence Equipment Command Manual (Volume I).pdf ZXA10 C220 (V1.1.2) GPON Optical Access Convergence Equipment Command Manual (Volume II).pdf ZXA10 C220 (V1.1.2) GPON Optical Access Convergence Equipment Command Manual (Volume III).pdf ZXA10 C220 (V1.1.2) GPON Optical Access Convergence Equipment Command Manual (Volume IV).pdf ZXA10 C220 (V1.1.2) GPON Optical Access Convergence Equipment Hardware Description.pdf ZXA10 C220 (V1.1.2) GPON Optical Access Convergence Equipment Technical Manual.pdf Edited May 5, 2016 by MalkuS
desmond Posted May 9, 2016 Author Posted May 9, 2016 Привіт всім! Підкажіть, будь ласка, запустив службу ssh на голові, через pytty з віндової машини авторизується без проблем, з FreeBSD та Linux зависає на підключенні після цього пропадає доступ по ssh та telnet до голови, в чому може бути причина? нижче ман по якому налаштовував ZXAN(config)#ssh server enable ZXAN(config)#ssh server only ZXAN(config)#ssh server authentication mode radius ZXAN(config)#ssh server authentication type pap ZXAN(config)#ssh server version 2 ZXAN(config)#ssh server authentication ispgroup 2 ZXAN(config)#radius authentication-group 2 ZXAN(config-authgrp-2)#server 1 х.х.х.х key zte ZXAN(config)#show ssh SSH configuration: SSH enable-flag configuration : enable SSH version : ver2.0 SSH only configuration : enable SSH init server key : disable SSH auth radius isp-groupid : 2 SSH auth mode : radius SSH auth type : pap
zulu_Radist Posted May 9, 2016 Posted May 9, 2016 Я извиняюсь за глупый вопрос а радиус сервер то у вас есть?
prototip Posted May 9, 2016 Posted May 9, 2016 Для управления железкой , которая может проварить более 1000 пользователей ЗТЕ реализовал Netnumen , с помощью которого можно иметь как доступ к консоли так и с помощью форточек не напрягаясь рулить и мониторить кучу железок от ЗТЕ , а не только этот ОЛТ . Почему бы вам не воспользоваться таким преимуществом . Консолька это замечательно , но у ЗТЕ конфиг олта разбит на две части - конфиг виртуальных портов в одной секции , конфиг эзернет портов в другой секции . Если на голове под 1000 пользователей то можно и замахаться в консоли рулить ..... Ибо размер этого конфига большой просто напросто .
desmond Posted May 9, 2016 Author Posted May 9, 2016 Для управления железкой , которая может проварить более 1000 пользователей ЗТЕ реализовал Netnumen , с помощью которого можно иметь как доступ к консоли так и с помощью форточек не напрягаясь рулить и мониторить кучу железок от ЗТЕ , а не только этот ОЛТ . Почему бы вам не воспользоваться таким преимуществом . Консолька это замечательно , но у ЗТЕ конфиг олта разбит на две части - конфиг виртуальных портов в одной секции , конфиг эзернет портов в другой секции . Если на голове под 1000 пользователей то можно и замахаться в консоли рулить ..... Ибо размер этого конфига большой просто напросто . В сторону netnumen я дивився, але зупинився на простішому варіанті, скриптами керувати процесом реєстрації онушок і тд...
desmond Posted May 9, 2016 Author Posted May 9, 2016 Я извиняюсь за глупый вопрос а радиус сервер то у вас есть? мда... тут я тупанув, дякую!
prototip Posted May 9, 2016 Posted May 9, 2016 Интересно , а как это выглядит ? Опт82 поддерживает ? Версию софта 1.2.3 - ?
desmond Posted May 9, 2016 Author Posted May 9, 2016 Интересно , а как это выглядит ? Опт82 поддерживает ? Версию софта 1.2.3 - ? Ну ще поки ніяк, глюк з ssh, з сервера на голову не пускає, служба ссш і телнет на голові відвалюється при спробі підключитися за опцію 82 можете звернутися до l1ght'а, думаю він зможе Вам щось підказати. Цю версію софту підримують скрипти. ssh server enable ssh server authentication ispgroup 1 ssh server authentication mode local ssh server authentication type chap no ssh server only ssh server version 2
prototip Posted May 9, 2016 Posted May 9, 2016 Я просто подумал , мож че пропустил , меня консоль+Нетнумен вполне даже устраивает , даже более того . Сторонние разработки тоже интересны , вот только понимаете малость синтаксис поменялся от 1.1 до 1.2.3... , поэтому и интересно . У ЗТЕ вообще все "цикаво" в разрезе опт 82 , пока я не видел рабочих и реальных примеров однако .
desmond Posted May 9, 2016 Author Posted May 9, 2016 Я просто подумал , мож че пропустил , меня консоль+Нетнумен вполне даже устраивает , даже более того . Сторонние разработки тоже интересны , вот только понимаете малость синтаксис поменялся от 1.1 до 1.2.3... , поэтому и интересно . У ЗТЕ вообще все "цикаво" в разрезе опт 82 , пока я не видел рабочих и реальных примеров однако . Взагалі можна було б зібратися хто використовує zte скласти ТЗ і замовити софт + з інтеграцією в юбілінг
prototip Posted May 9, 2016 Posted May 9, 2016 (edited) Не хочу вас расстаивать уважаемый , но поверьте все что здесь циркулирует - сплошной контабас .... Поэтомуваши "детские" идеи оставьте им же .... А софт от ЗТЕ - да не вопрос , смотрите , что бы от ценника у вас дар речи не пропал , просто как бы С220 это олт средней емкости , соответственно и доходы и прочие расходы ... А детские тезисы - это зачетно .... Мир , дружба , жвачка ... А так вообще в личку ... Еще больше потешил биллинг , тут все наполовину самописное , какой там к маме вашей убилинг ? Я сто лет в обед эдак лет 12 бользуюсь абилсом .... Edited May 9, 2016 by prototip
desmond Posted May 9, 2016 Author Posted May 9, 2016 Не хочу вас расстаивать уважаемый , но поверьте все что здесь циркулирует - сплошной контабас .... Поэтомуваши "детские" идеи оставьте им же .... А софт от ЗТЕ - да не вопрос , смотрите , что бы от ценника у вас дар речи не пропал , просто как бы С220 это олт средней емкости , соответственно и доходы и прочие расходы ... А детские тезисы - это зачетно .... Мир , дружба , жвачка ... А так вообще в личку ... Еще больше потешил биллинг , тут все наполовину самописное , какой там к маме вашей убилинг ? Я сто лет в обед эдак лет 12 бользуюсь абилсом .... Можливо мрії і дитячі, але все розвивається завдяки новим ідеям, я розумію що можна просто перебиватися тим що є, але і потрібно щось нове розробляти та впроваджувати.. Але ж не одні ви користуєтеся абілсом...
pod Posted May 19, 2016 Posted May 19, 2016 (edited) Не встречались с ONU SERCOM RV6688, он же МГТС? Как заставить его дружить с сабжевой головой ZTE или с С320? Регается на олте, но тут же отваливается. В дебаге OMCI: 2634223.35s olt:7 ont:1 Mib upload finished, success! syncReason:2.1-period,2-reEst,3-start Mib sync result report type:0.0-omccReady,1-no report,2-mibDataSync not equal for omccReady,3-mibDataSync not equal for RestoreAPI ZTE debug-log:MAC: 2634228.07s olt:7 onu:1(1) MUX DEACTIVE ONU return value:0 task:tXponNpPlCtrl Edited May 19, 2016 by pod
prototip Posted May 19, 2016 Posted May 19, 2016 Не хочу вас расстаивать уважаемый , но поверьте все что здесь циркулирует - сплошной контабас .... Поэтомуваши "детские" идеи оставьте им же .... А софт от ЗТЕ - да не вопрос , смотрите , что бы от ценника у вас дар речи не пропал , просто как бы С220 это олт средней емкости , соответственно и доходы и прочие расходы ... А детские тезисы - это зачетно .... Мир , дружба , жвачка ... А так вообще в личку ... Еще больше потешил биллинг , тут все наполовину самописное , какой там к маме вашей убилинг ? Я сто лет в обед эдак лет 12 бользуюсь абилсом .... Можливо мрії і дитячі, але все розвивається завдяки новим ідеям, я розумію що можна просто перебиватися тим що є, але і потрібно щось нове розробляти та впроваджувати.. Але ж не одні ви користуєтеся абілсом... Ваша идея , если отбросить кучу эпитетов - простая кража интеллектуальной собственности с соответствующей статьей УК . Вы не путайте абилс с платным софтом , знаете ли Linux тоже бесплатен , но не во всех его аспектах . Повторюсь Netnumen - платный софт , а ваши призывы призывают к краже и распространению , секете ?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now