Перейти до

Порадьте будь ласка білінг.


Рекомендованные сообщения

Это конечно прямой путь к холивару, но очевидно выбор будет между Abills и Nodeny. Мы выбрали для себя Abills и ни разу об этом не пожалели. Идеальная связка -Abills+Userside.

++

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Трафикинспектор

Так, піонерам на цьому форумі - село.

А який є форум для початківців? Чи таких форумів немає, тільки в село?     Я просто сам хлопець родом  з села. Що знову в село?   э-эх. Казала мені мама, сиди собі в селі, паси свиней,  а я ні,

У можливості білінгу (крім того як вимкнути - коли грошей немає і включити - коли з'явилися гроші на рахунку). Хотілося в білінгу побачити моніторинг управління обладнанням, стан портів, довжина кабелю до абонента, кількість зайнятих і вільних портів, інформація (абонент-порт), помилки на порту+ До цього функція IPTV

 

Який порадите білінг з таким функціоналом?

 

 

В Abills  такое есть, как и работа с PON всех популярных производителей.

Відредаговано kikoandrew
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А такий білінг, як    UBILLING.

які відгуки по цьому білінгу?

 

який його функціонал?

попробуй:

http://demo.ubilling.net.ua:9999/billing/

правда здесь продемонстрированы не все возможности (как минимум отключен "Понизатор"), но общее впечатление можно получить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А в зазначеному білінгу UBILLING є  моніторинг управління обладнанням:  стан портів, довжина кабелю до абонента, кількість зайнятих і вільних портів на комутаторі, інформація (абонент-порт)?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А в зазначеному білінгу UBILLING є  моніторинг управління обладнанням:  стан портів, довжина кабелю до абонента, кількість зайнятих і вільних портів на комутаторі, інформація (абонент-порт)?

Нужен биллинг или комплекс управления сетью? 

По поводу "Убиллинга", "Понизатор" основное из запрошенноого показывает.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Як я розумію, ПОНИЗАТОР - цей модуль для ONU.

А модуль для моніторингу керованого комутатора (L2) є в цьому білінгу? як подивитись довжину кабелю до абонента, в якому порту комутатора знаходиться абонент, кількість зайнятих та вільних портів на комутаторі?

 

 

Чи маючи цей білінг,  документацію по комутатору вести  у друкованому олівцем вигляді?

Відредаговано yarmak
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Чи маючи цей білінг, документацію по комутатору вести у друкованому олівцем вигляді?

Можете хоч фломастером. Документація очевидно для слабаків.

 

http://wiki.ubilling.net.ua/lib/exe/detail.php?id=switchpoller&media=swpolln0.png

 

А можете знайти профпридатного системного адміністратора, котрий хоч трохи орієнтується в темі, і обирає інструмент для діяльності, згідно реалізації потрібного функціоналу  а не якихось абстрактних фантазій.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Интересно, а кто и сколько готов выложить за написанный с нуля "свой биллинг под себя и под ключ" и его поддержку?

Дуже проста математика. По 20-30$/год ~ $52k на рік. Треба враховувати, що в ідеалі розробник/команда розробників повинні би працювати в цій сфері, аби розуміти її специфіку.

Пиляти можна безкінечно. В мене, як і в більшості інших пилятелів біллінгів часу пішло вже 7-10+ років.

Відредаговано nightfly
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
А де цього адміна взять?

На ринку праці. Або виховувати самому. Або звернутись до інтерграторів котрі все підберуть, встановлять і налаштують за вас. Варіантів купа.

З такими запитаннями як у вас, варто просто взяти пачку грошів(так, грубеньку доста), і потицяти нею в когось типу Асмодеуса, чи ще когось, хто пропонує тут свої комерційні рішення. Це буде простіше, продуктивніше і осмисленіше в фіналі.

 

P.S. Просто мені в голову чомусь не приходить, ходити по форуму НАСА і вибирати шаттл, якись такий але з "пєрламутровимі пуговіцамі". Так, я ніхуа не розумію в шаттлах.

Відредаговано nightfly
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у зв'язку з тим,  що в темі були оговорені два білінга: Ubilling  та  Abills

 

А який білінг по функціоналу кращій?  починаючи від системних вимог до серверу, закінчуючи зручністю користуватися,   достатком модулів для організації роботи. 

 

  чи вони однакові? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня одного сложилось впечатление что топикстартер не прошел тест Тьюринга и задает невозможные вопросы как для сети из 5К абонентов ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а в тебе на всі запитання є відповіді. Чи так, троль?

 

:facepalm:

О, вот теперь все стало на свои места:

1. Неспособность грамотно формулировать вопросы

2. Лексика

3. Максимализм

4. Знания предмета на уровне стажора тех.поддержки

Итого - школота детектед !

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

а в тебе на всі запитання є відповіді. Чи так, троль?

 

:facepalm:

О, вот теперь все стало на свои места:

1. Неспособность грамотно формулировать вопросы

2. Лексика

3. Максимализм

4. Знания предмета на уровне стажора тех.поддержки

Итого - школота детектед !

 

ще один. Ти на ці запитання маєш відповіді?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

чудна обставина, коли я завад питання:

 

"є  два білінга: Ubilling  та  Abills
 А який білінг по функціоналу кращій?  починаючи від системних вимог до серверу, закінчуючи зручністю користуватися,   достатком модулів для організації роботи."

 

Почався звичайний тролінг:

- это вопросы слудента;

- ответ и так сам приходит;

- максимализм;

- Знания предмета на уровне стажора тех.поддержки

 

Гараз, я все зрозумів. Дякую за відповіді. 

 

Займайтесь тролінгом далі.   

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Які питання такі і відповіді....

Нада було написати що молодий спеціаліст і є пара питань для начинаючого, тоді б і відповіді нормальні дали..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...