Штраф за ретрансляцію Домашний, TV RUS та СТС
МКП Кабельного телебачення «Тоніс», м. Олешки (Цюрупинськ) Херсонської області винесли попередження та оштрафували на 8238,75грн.
На засіданні 26 листопада Національна рада серед іншого розглянула результати перевірки МКП Кабельного телебачення «Тоніс», м. Олешки (Цюрупинськ) Херсонської обл.

У складі програмної послуги провайдера було зафіксовано ретрансляцію 3-х іноземних програм, що не входять до переліку іноземних, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «Домашний», «TV RUS», «СТС», що свідчить про недотримання статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Водночас компанія ретранслювала іноземну програму «Карусель», стосовно якої Національна рада ухвалила рішення про невідповідність її змісту вимогам законодавства України. Це є підставою для застосування санкції «стягнення штрафу» згідно з частиною восьмою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Відповідно регулятор оголосив цьому провайдеру попередження, а також вирішив стягнути штраф у розмірі 25% ліцензійного збору, що становить 8 238,75 грн. У тридцятиденний термін компанія має сплатити штраф і протягом місяця увідповіднити свою діяльність умовам чинного законодавства.
Публікації за темою:
Джерело: m.facebook.com
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading