Правоохоронці затримали групу осіб, яка умисно пошкоджувала лінії інтернет-зв'язку у Бучанському районі
У ніч з 11 на 12 грудня співробітники Бородянського відділення Національної поліції спільно з представниками інтернет провайдера Homelink затримали «на гарячому» групу осіб, що вже більше трьох місяців умисно пошкоджували телекомунікаційні кабелі зв'язку провайдерів Homelink, Pro100net, та I-Net в Бородянці, Загальцях, Галинці, Качалах, Мирчі, Бабинцях, Здвижівці, Шибеному та Ворзелі. Саме у селі Качали Бородянської ОТГ, під час чергової спроби пошкодити інтернет-кабелі, були виявлені злоумисники. Наздогнати їх авто вдалося аж у Немішаєве, де їх і затримали.

За фактом події відкрито кримінальне впровадження згідно зі статтею 360 ККУ - умисне пошкодження кабельної, радіорелейної, повітряної лінії зв'язку, проводового мовлення або споруд чи обладнання, які входять до їх складу, якщо воно спричинило тимчасове припинення зв'язку. Карається відповідне порушення штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років. Дані про кримінальне порушення внесено до ЄРДР за #120211116120000503.
Як повідомили нашому виданню представники місцевих інтернет-провайдерів, у сучасних оптично-волоконних кабелях зв'язку відсутні будь-які дорогоцінні матеріали і повторно використати зрізані мережі неможливо, вони навіть не мають вартості на вторинному ринку.

Таким чином можна зробити висновок, що всі ці дії мали тільки одну мету – призупинити надання послуг для користувачів інтернету, а отже це умисні дії пов'язані з недобросовісною конкуренцією. За нашою інформацією, дані особи отримували фінансування та діяли в інтересах одного з районних інтернет-провайдерів.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: 360-news.net
lightscribe
2021-12-16 10:58:53
Avatar
шо за районний інтернет провайдер?
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading