У нелегальних провайдерів 6 населених пунктів Донецької області вилучили телекомунікаційне обладнання
Регіональні філії Українського державного центру радіочастот продовжують пильнувати за дотриманням чинного законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України.

Так, оперативна група у складі фахівців Донецької філії УДЦР, представників обласного управління МВС України та регіонального управління Служби безпеки України припинила в шести населених пунктах експлуатацію 18 радіоелектронних засобів широкосмугового радіодоступу.

Причина одна – місцеві провайдери не мали дозволів від Українського державного центру радіочастот на експлуатацію обладнання, що використовувалося для організації телекомунікаційної мережі з надання користувачам послуг Інтернет.
 
Подібні оперативні заходи проведені й в Чернігівській області. Фахівці обласної філії УДЦР спільно з представниками управління державного нагляду по Північному регіону Департаменту державного нагляду НКРЗІ та УМВС України в Чернігівській області викрили власника РЕЗ, який надавав послуги широкосмугового радіодоступу з порушенням існуючих правил експлуатації.
 
В обох випадках обладнання представники правоохоронних органів вилучили.

За виявленими фактами винних осіб притягнуто до відповідальності.
 
http://www.ucrf.gov.ua/uk/press/news/view/2250/
Публікації за темою:
більше приховати
Kto To
2013-07-19 12:35:08
Avatar

ай молодца, раскрыли преступление века.

Земеля
2013-07-19 12:44:50
Avatar

а куда девают все конфискованное оборудование ? 

sanyadnepr
2013-07-19 12:58:53
Avatar

а куда девают все конфискованное оборудование ? 

Оно не конфискуется ;) изымается до решения суда  :rolleyes: 

Земеля
2013-07-19 13:01:03
Avatar

 

а куда девают все конфискованное оборудование ? 

Оно не конфискуется ;) изымается до решения суда  :rolleyes:

 

а как выкупать вещь доки все прекрасно знают)

хотя реально сняли 20-40 модемов,   было решение суда. потом их куда? на склад и там наверно их уже 10500 ? 

ntuu
2013-07-19 14:02:11
Avatar

конечно просто найти владельца, стоит одна антенна по среди села и все, лучше в городе посмотрели сколько их стоит не зарегистрированых

Sergek
2013-07-19 17:01:02
Avatar

У нас антенн чет меньше не стало :))))

NETOS
2013-07-19 20:06:11
Avatar

А конкретно в каких населенных пунктах никто не знает?

martech
2013-07-19 20:15:15
Avatar

Редиски они!!!! Фтиком дал денег в киеве что бы прекратить  работу конкурента!!!!

Т.к. они создавали большую конкуренцию им!!!

Гайджин
2013-07-19 20:18:03
Avatar

Фтиком? Денег? - та ну на... ;)

martech
2013-07-19 20:20:42
Avatar

Фтиком? Денег? - та ну на... ;)

хотите верьте, хотите нет! известны суммы и даже куда и где!!!

NETOS
2013-07-19 20:39:18
Avatar

Ну денег дать щас запросто и отработать их потом тоже, но раз есть инфа и так кричите, давайте факты!

work_ems
2013-07-19 21:20:33
Avatar

Да провели работу ребята, наверное медали получили

wdyt
2013-07-19 22:37:38
Avatar

Фтиком? Денег? - та ну на... ;)

Донецкая область живет по своим блядским законам.Кто платит,тот работает.

work_ems
2013-07-19 22:42:08
Avatar

 

Фтиком? Денег? - та ну на... ;)

Донецкая область живет по своим блядским законам.Кто платит,тот работает.

 

Да Фтиком врядли платил, разве что по знакомству :)

wdyt
2013-07-19 22:46:34
Avatar

Та я не за эту ситуацию,а взагали:)

Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading