НКРЗІ погодила проекти постанови КМУ, що реглам. порядок доступу.
Нац.комісія ,що здійснює  держ. рег. у  сфері   з"вязку та  інформатизації , на засіданні що відбулося 24.10.2017 року розглянуло три проекти постанов КМУ ,розроблених на виконання  ЗУ " Про доступ до об"ектів будівництва , транспорту ,енергетики з метою розвитку телеком. мереж" .                                Цілями  і завданнями зазначенних  проектів постанов є встановлення загального порядку щодо здійснення доступу до інфраструктури ..
Публікації за темою:
більше приховати
vitecc
2017-10-31 21:12:46
Avatar

и что

Sanito
2017-11-01 00:06:11
Avatar

Це зрада чи перемога?!

Alex_E
2017-11-01 00:39:33
Avatar

Це зрада чи перемога?!

Перевожу.

 

Без этого погодження эти постановы не двигаются дальше.

Они их согласовали в своей части ответственности.

Да они пока не совершенны, и им еще бродить по всяким кабинетам, но это один из шагов.

 

Так что все нормально.

Rbert
2017-11-01 09:40:49
Avatar

 

Це зрада чи перемога?!

Перевожу.

 

Без этого погодження эти постановы не двигаются дальше.

Они их согласовали в своей части ответственности.

Да они пока не совершенны, и им еще бродить по всяким кабинетам, но это один из шагов.

 

Так что все нормально.

 

Не подскажите - не видно  реакции  со стороны  Укравтодора (объект транспорта : 1. прокладка ВОЛС  в грунт вдоль профиля  дороги  , 2 .по полевой дороге,  3 . в охранной зоне ВЛ 6-10-35 кВ) , 4. Спецсвязь ( Буд.Р.М)   . Жители  села не могут получать   нормальные Интернет услуги..

Кеша
2017-11-01 11:01:17
Avatar

Не подскажите - не видно  реакции  со стороны  Укравтодора (объект транспорта : 1. прокладка ВОЛС  в грунт вдоль профиля  дороги  , 2 .по полевой дороге,  3 . в охранной зоне ВЛ 6-10-35 кВ) , 4. Спецсвязь ( Буд.Р.М)   . Жители  села не могут получать   нормальные Интернет услуги.

та триста раз вам подсказали, грунт не является объектом инфраструктуры. Подписывайте сервитут и не нойте.
нехочуха
2017-11-01 11:10:45
Avatar

 

Не подскажите - не видно  реакции  со стороны  Укравтодора (объект транспорта : 1. прокладка ВОЛС  в грунт вдоль профиля  дороги  , 2 .по полевой дороге,  3 . в охранной зоне ВЛ 6-10-35 кВ) , 4. Спецсвязь ( Буд.Р.М)   . Жители  села не могут получать   нормальные Интернет услуги.

та триста раз вам подсказали, грунт не является объектом инфраструктуры. Подписывайте сервитут и не нойте.

 

Кроме харьковского автодора ни один не желает подписывать. Говорят что делегировали полномочия в Киев . А Киев говорит что они не могут потому что не знаю ситуацию на местности.

Автодор Украины еще больший задрот чем облэнерги :) Хотя они все знатные задроты и ЖД тоже феноменальный задрот :)

Rbert
2017-11-01 11:39:31
Avatar

 

Не подскажите - не видно  реакции  со стороны  Укравтодора (объект транспорта : 1. прокладка ВОЛС  в грунт вдоль профиля  дороги  , 2 .по полевой дороге,  3 . в охранной зоне ВЛ 6-10-35 кВ) , 4. Спецсвязь ( Буд.Р.М)   . Жители  села не могут получать   нормальные Интернет услуги.

та триста раз вам подсказали, грунт не является объектом инфраструктуры. Подписывайте сервитут и не нойте.

 

При  получении  ТУ на прокол под дорогами есть проблема . Облавтодор отказал .        Укравтодор  то же.                                До 2016  г.   получали    "Дозвіл " и строили  ВОЛС... Прочитайте 301 раз ЗУ называется  :" Про доступ  до об"ектів будівництва,  ТРАНСПОРТУ,   ".  Розд  IV  .Ст 14 влас інфраструк є  облавтодор...По грунту  ОТГ, 

Кеша
2017-11-01 12:18:57
Avatar

При  получении  ТУ на прокол под дорогами есть проблема . Облавтодор отказал .        Укравтодор  то же.

Есть письменный отказ? Покажите.

До 2016  г.   получали    "Дозвіл " и строили  ВОЛС...

я в этом 2017 получал и строил.

Розд  IV  .Ст 14 влас інфраструк є  облавтодор...По грунту  ОТГ,

інфраструктура об’єкта електроенергетики - об’єкти електроенергетики, у тому числі опори ліній електропередачі, електричні підстанції тощо, придатні для надання власником інфраструктури об’єкта доступу у користування замовнику на договірних засадах;

 

інфраструктура об’єкта транспорту - виробничо-технологічні комплекси і споруди авіаційного, автомобільного, залізничного, морського і річкового, трубопровідного транспорту, міського електротранспорту, що надаються або можуть надаватися власником інфраструктури об’єкта доступу у користування замовнику на договірних засадах;

 

где здесь грунт?

Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading