Доступ до ККЕ - 1 копійка на місяць за один кабель
01 вересня 2022 року за № 1003/38339 у Міністерстві юстиції України зареєстровано постанову НКЕК від 13 липня 2022 року № 109 «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку».

Відповідно до цієї постанови Методика визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку затверджується в новій редакції, що обумовлено необхідністю приведення її у відповідність до вимог законодавства.

Головною новелою цієї Методики є встановлення на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та 60 днів після його припинення або скасування на територіях, де ведуться або велись воєнні (бойові) дії, пільгових розмірів періодичної плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку в розмірі 1 копійка на місяць за один кабель замовника.

Звертаємо увагу, що ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування (публікація відбудеться в Офіційному віснику України № 72 від 16.09.2022).
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: nkrzi.gov.ua
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading