По п.1 не буду сперечатись, можливо так і є.... але я оперую цифрами, що в мене є... за 2020 рік тільки на закупівлю люків, УТК витратив близько 3 млн грн. І до речі, в мене під домом, в Гостомелі, підрядник УТК встановив новий люк, ввзамєн спізженого мєсними аборигенами. канашка тупікова, один канал по вул. Молодіжна...
А взагалі, по решті пунктів, я з вами згоден... Тільки не згоден з самою консепцією....
На вашу думку, ККЕ користується 100500 провайдерів...ОК? - ОК! Власник хто? - УТК... ОК,..вирізали кабель - винен УТК, сгорів колодязь, - винен УТК... а тариф бл@#ь, - 45 грн за км...45 грн!!! дох#@ ви, проффффесура зможете обслужити 1 км канашкі з абонкою в 45 грн?
Вам просто до відома, в Польщі, оренда 1 км ККЕ для провайдерів - більше 1100 грн, в нас 45... вдумайтесь, прикиньте економіку, потім пиздіть ротом\