Вже майже рік використовую зв'язку Keenetic Giga (KN-1011) + DFP-34X-2C2(на базі RTL9601D)
https://imgur.com/a/EjBbVRf
Основний плюс, відпала необхідність в додатковій розетці та тепер при використанні ДБЖ потрібно заживити тільки роутер
З недоліків, прийшлось повозитись в перший день, щоб все налаштувати
Також на про всяк випадок встановив радіатори на модуль, але необхідності в них немає, оскільки за весь рік нагрівався максимально тільки літом до 51°C