Перейти до

Таблиця лідерів

  1. CoUL

    CoUL

    Сitizens


    • Баллы

      3

    • Всього повідомлень

      160


  2. Чучундра

    Чучундра

    Сitizens


    • Баллы

      2

    • Всього повідомлень

      538


  3. 0_Hikki

    0_Hikki

    Маглы


    • Баллы

      1

    • Всього повідомлень

      2


  4. hex@set

    hex@set

    Сitizens


    • Баллы

      1

    • Всього повідомлень

      4 993


Популярные публикации

Отображаются публикации с наибольшей репутацией на 03.03.23 во всех областях

  1. Гралися в свій час з SFP ONU. Дуже специфічна штука. На борту у цієї SFP мінікомп'ютер з лінуксом. Гріється так що можна яйця смажити. Не просто так там ще додатковий радіатор стоїть. Роутер з такою sfp жере електроенергії більше ніж роутер + onu що у випадку акумуляторного живлення при блекауті актуально. Плюс був косяк зв'язаний з тим що операційна система в SFP ONU завантажувалася швидше ніж ініціалізовувався sfp порт на роутері, в результаті нічого не працювало поки не витягнеш/вставиш оптику щоб пересмикнути лінк. Роутер був мікротік і його власник просунутий абонент, то ж він написав для мікротіка скріпт щоб після завантаження сам смикав порт. Деякі моделі SFP ONU не хотіли відфільтровувати VLAN і давали на виході тегований трафік всіх наявних VLAN-ів. А саме велике збочення з PON SFP це оце https://www.juniper.net/us/en/products/pluggable-optics/application-specific-pluggables/unified-pon-datasheet.html - OLT всередині SFP
    2 балла
  2. Доброї ночі, вул. Санаторна 11 (багатоквартирна будівля), шукаю домашнього інтернет провайдера з пасивним оптичним підключенням для стабільної роботи під час відключень електроживлення. Шукаю мережу саме з наявним IPv6, бо як виявилося, це дуже рідкісне явище. Заздалегідь вдячний.
    1 балл
  3. Ну судячи по шаблонам, що ви скидали то суть там та сама і дуже схожа на BDCOM. Проте найкраще взяти manual по CLI і налаштовувати, як каже виробник. Я думаю мало хто знає такі OLT GP2508...
    1 балл
  4. Ось приклад, як налаштовується BDCOM Gpon OLT: GP3600
    1 балл
  5. Хорошо, большое спасибо за вашу помощь
    1 балл
  6. Вже майже рік використовую зв'язку Keenetic Giga (KN-1011) + DFP-34X-2C2(на базі RTL9601D) https://imgur.com/a/EjBbVRf Основний плюс, відпала необхідність в додатковій розетці та тепер при використанні ДБЖ потрібно заживити тільки роутер З недоліків, прийшлось повозитись в перший день, щоб все налаштувати Також на про всяк випадок встановив радіатори на модуль, але необхідності в них немає, оскільки за весь рік нагрівався максимально тільки літом до 51°C
    1 балл
  7. Ну зазвичай serial в ОЛТ це мак адреса ОНУ. Тому може і не сходитись... Ось це і є маки ОНУ... sn 0000:D242EB62
    1 балл
  8. Именно так. Это то же самое устройство xPON ONU, но в микро-корпусе SFP-модуля. Цены на них баксов от 50, и работают они так себе.
    1 балл
  9. Написали би дядькові Гуглу... Або ж тому новомодному чатуJPEG
    1 балл
  10. Цікаво з часом справа дійде до тем з ремонту діалап модемів?
    1 балл
  11. Остання прошивка. Chandge log: About CUSTFS: When the configuration file is lost, the olt can only be repaired by upgrading the custfs partition in uboot. Now it is modified that the system can be started normally and prompts to upgrade the custfs partition file on WEB or CMD. V1600D_UBI_IMG_V2.03.74R.221202175517_ANY.ubi
    1 балл
  12. Если выбирать по сколке - инновский комплектный зарывает всех остальных метра на 2.
    1 балл
  13. Автору теми. Вам потібно оце https://deps.ua/katalog/sfp-wdm-cwdm-xfp-moduli/45063.html Або оце https://deps.ua/katalog/sfp-wdm-cwdm-xfp-moduli/45124.html Все залежить від того, в провайдера EPON чи GPON. А також який OLT використовує провайдер, бо якщо якась екзотика, то може і не працювати.
    0 баллов
×
×
  • Створити нове...