Раджу https://kievnet.ua/ , в повній мірі адекватні партнери та LIR. З цінами все ок, зверху вже скинули вам посилання. З 2016 року з ними співпрацюємо.
До Netassist також немає зауважень, користувались їх брокерськими послугами, завжди все було добре. Теж, в адекваті і завжди відповість на питання.
Двічі подумайте, чи потрібен вам лоукост якийсь нонейм LIR, ще й під час війни... (тема сірих нотаріусів зараз дуже актуальна).