Не потрібно заряджати до 3.65 на комірку. Після 3.4-3.45 комірки вже заряджені, на графіках це дуже добре видно та підтверджується тестами та реальною експлуатацією. Проблема може виникнути тільки з розбалансом, і то не завжди.
Так званий "буферний режим" також краще в діапазоні 13.7-13.9В. Смажити батарею постійно напругою 3.6-3.65В на комірку не сильно добре для ресурсу.
Коли перестануть вимикати світло, я б радив поставити тижневі таймери та вимикати примусово кілька раз на тиждень на 10-30хв, так батареям буде краще.