tplink ec220-g5 V3
вже має по дефолту включений ірв6 і їде на нашій мережі без лазання в настройки роутера. взагалі!
(V2 ще мав вимкнутий по дефолту)
абонів навіть часто задовільняє дефолтна назва віфі роутера
яка наліплена на наклейці і щей рядом QR-код для підключення
SSID TP_Link_1234
pass 8 рандомних цифр
даже якщо девайс піде в софт ресет конфігу то він запрацює з дефолтним. абон і знати не буде що щось сталось
що було пздц як актуально під час планових відключеннь