Jump to content
Local

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/03/18 in all areas

 1. 2 points
  sirco - - требуйте фотоотчет сварщиков как он сварил муфты, и.т.п на Укосе 2017 это обсуждали. если бы был такой контроль у вас, то и проблем не было бы вашей работе если в магистральную муфту лазили на ТО больше чем 1 раз в 1 год то нужно разбираться ( может у вас сварщик делает все на (отьебись)
 2. 2 points
  Вишка дуже небезпечна , повільна ,і в багатьох випадках неможливо використовувати на лініях 10кВ.Так як не можна підїхати до опори , не можна підїхати з тої сторони опори що потрібно , наявність дерев кущів , оране поле , висота підйому вишки нічим не регламентована ітд ітп. Так само як і монтерські кігті . Набагато простіше використання роздвижної драбини висотою 6.4 метри . вона чітко визначає висоту кріплення траверси оптоволоконної лінії , місце роботи монтажника на опорі , і не можливість монтажника піднятись на висоту до електричної лінії - меншу ніж встановлена правилами охорони праці ==1м.
 3. 2 points
  Коротко - на хлопський розум стандартна висота підвіски дротів 10 кВ - 9 метрів стандартна висота підвіски оптики - 6.5 метра (не нижче 5 метрів в місці підвіски і в прольоті до землі - ПУЄ) Берем роздвижну алюмінієву драбину з роздвинутою висотою 6.4м . Переноска драбини обовязково в складеному стані. В складеному стані приставляєм до опори. Так щоб низ драбини був на віддалі - 2 метри від опори . Однією рукою відтягуєм драбину від стовпа а другою видвигаєм верхню секцію драбини . Опускаєм драбину на стовп . Повторюєм процес для середньої секції драбини . В результаті верх драбини у нас на висоті 6.4метри . Один працівник піднімається на драбину так щоб плечі находились на рівні верху драбини . Другий працівник з зручного місця наглядає за працівником що працює на висоті . І контролює його дії. Якщо працівник який працює на висоті підніме руки вверх (+ 0.5м) - до дротів 10 кВ є 9м-7м = 2 м що є значно більшим ніж регламентований в ПУЄ віддаль 1м . Навіть якщо він візьме в руки траверсу розміром 0.5 метри і підніме на витянутих руках все рівно до дротів буде 1.5метри. (А саме це написано в ПУЄ про "Безопасное растояние от токоведущих частей для линии ПЛ-10 кВ" не просто 1 метр а при любих діях персоналу віддаль не має бути меншою за 1 метр - навмисних чи не навмисних.- що би не було) але Наглядаючий за роботую працівник має зупинити такі його дії. . Перший працівник має закріпити траверсу на опорі на рівні очей що дорівнює загальній висоті підвісу оптоволокна 6.5 м. При підвісці необхідно використовувати повністю діелектричний оптоволоконний кабель . Заборона роботи перед, зразу після і під час дощу - до повного висихання всіх поверхонь.. Це так би мовити технічні аспекти охорони праці при проведенні робіт по підвішенню оптоволоконного кабелю на лінії 10кВ А є ще організаційні - навчання , весь спектр інструктажів , допуск до проведення робіт , наряд ... Особливу увагу звернути на огляд опор перед початком роботи з опорою - на надійність кріплення дротів ЛЕП на ізоляторах . Цілісність ізоляторів ітд ітп. І надійність (аварійність ) самої опори. Також можливі не стандартні випадки коли лінія має не стандартні висоти - наприклад перехід над ЖД полотном При наявності таких нестандартних опор - необхідно вказати працівникам як необхідно підвісити кабель.. Ну - десь так... . .
 4. 2 points
  Откуда такие нормы??? 2м это при условии подвеса на линию 220кВ
 5. 1 point
  Это не так, все акб могут быть вполне живые. Данный график в буферном режиме ничего не показывает, разве что параметры батареи со временем немного разбежались. Я в теме балансиров выкладывал страшный график с разбегом 12.5-14в - так вот, ботареи с максимальной ёмкостью как ни странно как раз эти крайние. А пара слегка уставших - имеют 13.8в как и все остальные. Смотреть графики нужно под нагрузкой, скорость падения заряда.
 6. 1 point
  QFX3500 / QFX3600 Junos 14.1X53-D46 MX5, MX10, MX40, MX80, MX104 Series Junos 15.1R7 пиши в личку помогу
 7. 1 point
  TP-Link MC220L до 5шт = 330грн TP-Link MC220L до 10шт = 320грн TP-Link MC220L от 10шт = 300грн SFP 3km, SC, 1310/1550 до 10шт = 105грн SFP 3km, SC, 1310/1550 от 10шт = 95грн Продажа сфп-модулей предпочтительно парами Возможен торг!!!
 8. 1 point
  Начните с приема на работу инженера по охране труда и получения разрешения на выполнение работ с повышенной опасностью в держгірпромнагляді. Работать по советам из форумов крайне не рекомендую
 9. 1 point
  Золотые слова, Юрий Венедиктович. Делаете улыбчастый покерфейс подтягивая свой кабель - "Ой какая незадача, ну счастью несчастье помогло, нам тут даже удобней и ближе".
 10. 1 point
  Вам можно зарегистрировать технологический линк. Для этого не нужна лицензия. Но там, если я не ошибаюсь, не любое железо можно использовать. И частоту прийдется сменить. Обратитесь в Телекон http://telekon.colocall.com/ проконсультируйтесь. ЕСли не получится, обращайтесь. Можно будет зарегистрировать. Условия обсудим. А, ну и на ряду с платой за лицензию, есть ещё расходы на регистрацию БС (за каждую разово при регистрации), за мониторинг БС в УЧН (за каждую ежемесячно), налог на частоты, за ширину канала ежемесячно.
×