-
Всього повідомлень
296 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
2
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано serverusko
-
ЖЕСТЬ. В продолжение Харьковской истории с обрывом высоковольтки
тема ответил в serverusko пользователя serverusko в Для Адміністраторів
гонево, но .... ..., видил мужык,монтажник, совсем не школьник... -
Кабель моно ЕТОТ Медиаконвекторы, от задачи понял что надо 2 пары - Slimca S1000-20 - 2 шт + Slimca S1001-20 - 2 шт. Пигтеил - 4 шт. ( SC/UPC ) Оптические боксы - как минимум 2 шт. (3 из стороны проваедера) здесь выбор
-
Швидкість злітає! + http://ogo.in.ua/
тема ответил в fima1981 пользователя serverusko в Обговорення провайдерів
«Мережа «ОГО!» - жестоко! -
Лето, какой у вас процент неуплат?
тема ответил в zulu_Radist пользователя serverusko в Мережа - бізнес
дик, мона акцыю на лето: оплати за всьо лето одним платежом по цене на 20 % ниже или както иначе придумать... -
Лето, какой у вас процент неуплат?
тема ответил в zulu_Radist пользователя serverusko в Мережа - бізнес
мистика! -
наверно в китае)))
-
жестоко....., но так всегда...., где все мелкие ларки после появления "ФУРШЕТ", "ВЕЛИКА КИШЕННЯ", "ЕПИЦЕНТ" , "АШАН" и т.д.....
-
на сколько знаю то ЖЭКи договоров не подписуют... нету них такого права... но вдруг кто то имеет опыт в этом деле буду рад и себе получить такую бумагу.. parazitx собака mail.ru в кожного свій індивідуальний підхід.... обговорювалось тисячу раз на данному форумі.
-
есть в количестве 1 шт.
-
куплю D-link 3200-28F и двух волоконные медиаконвертера
тема ответил в Garik пользователя serverusko в Торгівля
новый 3200 28ф 1шт. - 410 -
Продам в полном комплекте в любой город 410 у.о. 0681045111
-
Самий простий спосіб: є лічильники які зразу показують навантаження, виключаєш всьо, ключаєш девайс і дивишся.
-
получении лицензии для осуществления деятельности в сфере телекоммуникаций
тема ответил в nicelife пользователя serverusko в Мережа - бізнес
27.05.10 Удачно здав документи на оформлення ліцензії, через тиждень маю подзвонити з питанням- : Чи пройшло юридичну перевірку?. Думаю все пройде як по маслу)) -
получении лицензии для осуществления деятельности в сфере телекоммуникаций
тема ответил в nicelife пользователя serverusko в Мережа - бізнес
всештаки "произвольна форма" поняття широке, малювати оптоволоконні лінії, завнішні ютп, ящики, серверну???? -
получении лицензии для осуществления деятельности в сфере телекоммуникаций
тема ответил в nicelife пользователя serverusko в Мережа - бізнес
1. Згідно ліцензійних умов на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг з технічного обслуговування і експлуатацуію телекомунікаційних мереж, пункт 7,2 вказує на те що, "для технічного обслуговування і експлуатацію мережі проводового радіомовлення ліцензіат має право на встановлення та енксплуатацію необхідного телекомунікаційного обладнання" - Чи означає цей пунк , що при наявності ліцензії на "здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг з технічного обслуговування і експлуатацуії телекомунікаційних мереж" непотрібно БУДІВЕЛЬНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ???????? 2. Згідно ліцензійних умов на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг з технічного обслуговування і експлуатацуії телекомунікаційних мереж, пункт 8,2 вказує на те що " надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж дозволяється за наявності проектної документації, розробленої відповідно до норм технологічного проектування" Чи означає цей пунк , що для отримання ліцензії на "здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг з технічного обслуговування і експлуатацуію телекомунікаційних мереж" спочатку необхідно мати проект на мережу????????? 3. Яка чисельність працівників (офіційно оформлено) для фіз особи необхідна для отримання ліцензії????????? 4. Яку саме схему мережі необхідно надати, якщо мож, зразок))) Буду щиро вдячний за вичерпну відповідь.!!!! -
із досвіду кажу що читають....
-
бугагагага
-
сьогодні жеку сказав що платити більше небуду ( сьогодні кінець договору), деректор жеку сказав: пиши лист на імя міського голови з проханням надати мені дозвіл на розміщення обладнання у житлових будинках. Що з цього вийде????
-
К чему бы это? Пост от НКРЗ по Интернету
тема ответил в user_2009 пользователя serverusko в Мережа - бізнес
А к тому это , что пора приготовить 4300 гривен на лицензию , знаете казна государственная пуста , а у нас новый президент не из тех кто сопли растирает - сказано , сделано . на яку ліцензію???? -
Міністерство Внутрішніх Справ України
тема ответил в prostouser пользователя serverusko в Мережа - бізнес
круто. -
Монтируй!!!!!!!!!!!!!
-
+1
