Перейти до

mr.Dream

Сitizens
  • Всього повідомлень

    1 109
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    13

Все, що було написано mr.Dream

  1. mr.Dream

    Качество Кабеля OK-Net

    От я не розумію, навіщо це робити, і як воно взагалі працює "купив буса на 4 тони. Загрузив 8 - їде. Якісний бус!"
  2. mr.Dream

    Качество Кабеля OK-Net

    Сьогодні розпакував одеський КПП-ВП 2*2*0,50 ... зовншня оболочка набагато тонша, ніж в попередній партії... чесно кажучи, не дуже приємно здивований. І ізоляція жил якась шершава... таке враження, що вже пішов "китай" під одесу...
  3. А ви не підключаєте абонента за 50 грн? що таке 50 грн в наш час.. але коли абонів буде тисяча, то вже значуща сума назбирається. Коли до мене поздзвонили, я майже зразу признався що мережа не велика. Після того ще разів десять дзвонив менеджер, і питався як справи, хотів заключити договір. На що я відповідав, доки не буде вирішена технічна сторона стикування білінгів, не буде ніякого договору. Правда зараз я забив тимчасово на то. так що їм крім "великих" цікаво й "мілкі". Для нас 5% від суми комісія, а для таких як КС мабуть 0,5%.
  4. mr.Dream

    Гроза-2011

    По моєму, це щось з роду наукової фантастики. Або впала на рельсу несуча жила, і не спрацювала автоматика.
  5. mr.Dream

    РЕклама на асфальте

    В законі про рекламу є описаний "рекламний носій". Це може бути друковані ЗМІ, радіо-тв, дошка оголошень, білборд, і т.д. Може бути інше місце - приватні територія, яка здається під текстову рекламу, наприклад фасад будинку. Ви повинні арендувати цю площу, сплачувати за неї оренду і відраховувати податок на рекламу (відраховує рекламний носій). Колись був 0,5% від доходу, зараз не знаю. Сам рекламну на асфальті ще не бачив )) але з точки зору законності, ніби нічого страшного, якщо все відповідно оформлено. Колись наліпив оголошення на стіну будинку, бо не було дошки оголошень в одному під'їзді. Подзвонили з управління благоустрою міської ради, їм подав писульку ЖЕК, якому (за їх словами) поскаржився житель, досить культурно пояснили що для цього є відведені місця, я пообіцяв більше не ліпити де попало, пояснивши ситуацію)))
  6. mr.Dream

    Гроза-2011

    Тиць
  7. mr.Dream

    Наружка

    інформативно...
  8. mr.Dream

    Гроза-2011

    Сезон гроз 2011 оголошую відкритим! Тернопіль. 21:39 07.04.2011
  9. mr.Dream

    остатки кабеля

    ті, що КС полишав на дахах?
  10. mr.Dream

    Антивандальные ящики

    дайте відповідь на ПП
  11. mr.Dream

    ящики

    Приєднуюсь до теми. Теж цікавить
  12. mr.Dream

    киевстар fttb

    В нас таке враження, що ті хто хотів підключитись, вже підключились, і їх база не росте більше. А ще існує теза, що КС не витіснить демпінгом малі сітки, а породить ще більше ще менших. Як ото "роздавальщики ОГО"...
  13. Істину сказав. Бо замість того, щоби займатись справою, бігаємо і вирішуємо паперову роботу для задоволення Їх бюрократичних потреб.
  14. як треба було здавати ПДФО - на лінії сказали що не треба. Про те що треба, дізнався від знайомих... не вірю нікому. Може просто в них нема нету, вони новини не читають))
  15. Хто може дати компетентну відповідь, чи потрібно подавати єдинщикам в ф. 1-ДФ відомість про виплати на користь СПД-ФО? - в одних документах знаходжу, що потрібно вписувати суми, податок=0 (бо вони платники), ознака доходу 42 (на користь самозайнятим особам) - в інших знаходжу, що платник податку є податковим агентом лише по відношенню до фізичних осіб, які не є платниками податку. То здавати "пустишку", чи вписувати всі суми з нульовим податком? (в моєму випадку виплати були тільки на ТОВ і СПД-ФО)
  16. Кілька на Привозі Ей за пятьдесят, она стоит в первом рыбном ряду и её зовут Женя. Она продаёт черноморскую кильку и контрабандную дунайскую селёдку. Её глаза грустны и смешливы одновременно. Она левша. Поэтому ногти на пальцах левой руки срезаны, чтоб не повредить нежный рыбный продукт. Остатки красного маникюра на ногтях пальцев правой руки удобны для инкассации денег. В общем, с забавным говором и чувством юмора, она типичная одесситка больших роскошных форм. *** Каждый раз, когда в Одессе, я прихожу на Привоз купить рыбу от Жени. Она даёт секретную скидку. Если кто-то узнает, что я продала кильку дешевле, то меня прибьют, - подмигивает Женя. Я ей верю, хотя подозреваю, что это стандартный развод приезжих. Но хочется любить добро. *** Так вот, приезжаю давеча в Одессу и иду на Привоз. Женя на месте. На стандартный вопрос "как Вы поживаете?", Женя неожиданно хватает в пригоршню мой шарф и волочит в овощные ряды. Что это было? я возмущаюсь. Чтоб мои конкурентки не слышали, громко шепчет Женя. Знаешь, мне до пенсии четыре года, неожиданно Женя переходит на "ты": Я учитель английского с запущенным целлюлитом. Муж давно удрал, слава Богу. Нового мужика искать бесполезно. У меня две дочки – младшая в школе, а другая второй раз незамужем. Вы там налоги поднимаете, квартплату взвинтили. Дороже газовой колонки только газовая камера. Чем жить? *** Отпустите шарф, осторожно прошу Женю. Понимаете ли, в Парламенте нас меньше, а их больше. А квартплата - вообще дело одесских властей. *** Я поняла, что ты не причём, отворачивается Женя. Все вы одной миррой мазаны. Нет, всё-таки гляди, депутат, половину моей рыбы забирали рестораны до восьми утра. Теперь, с 1 апреля им невыгодно, – хотят юридическое лицо. Посмотри на моё лицо, разве оно похоже на юридическое? *** Ваше лицо изумительно, особенно родинка на правой щеке, практически Люся Гурченко, я пытаюсь схохмить. Но, у Вас наверняка есть хозяин, который занимается поставками. Быть может он станет таким юридическим лицом? Откуда я знаю, нервно отвечает Женя. Хозяин даёт план, а всё что сверх плана, - моё. Что ж мне печать ставить на каждой селёдке? Или в кильке кассовый аппарат держать? *** Жаловаться просто, а какой выход? Женя отвечает жёстко. Искать выход - твоя забота, депутат. За это мы тебе платим зарплату. Оставь всё, как было. По крайней мере, для таких людей, как я. *** В расстройстве чувств я все-таки купил кильку и дунайку от Жени. В тот раз скидку не просил. Но Женя всё-таки скидку дала за прощальный поцелуй во вкусную одесскую щёку. *** Все пять часов дороги от Одессы до Киева я думал, как поправить Женину жизнь. Даже попросил водителя напрочь выключить бубнящее радио. В результате, я прокорпел четыре дня и 23 марта зарегистрировал проект Закона Украины № 8289. Посмотрите на него внимательно на портале Верховной Рады. *** Когда в следующий раз я встречусь с Женей на Привозе, её глаза будут светиться счастьем. Младшая дочь поступит в университет, старшая – опять выйдет замуж, а Женя будет руководить жлобом, который сегодня заставляет её сутками стоять за прилавком. *** Проект Закона Украины № 8289 будет поставлен на голосование Парламента в среду 6 апреля 2011 года – в день оппозиции. Вряд ли пройдет. Но важен сам факт его рассмотрения. Я ведь обещал Жене из одесского Привоза. Не за скидку за кильку, а по понятиям. Ау, донецкие пацаны. Сергей Терёхин, для УП Джерело: http://www.pravda.com.ua/columns/2011/04/1/6074136/
  17. mr.Dream

    Гроза-2011

    стрілками вказав їх кабелі. І це тільки то шо на мому будинку )) решту не мав нагоди сфотографувати. монтажники = школота.
  18. mr.Dream

    Гроза-2011

    в суху погоду від вітру, який електризує полієтилен, мабуть. Або від конкурентів. Пригадую, жарким літом тягнув кабель по даху будинку. Дах був покритий сучасним синтетичним покриттям. В один прекрасний момент з кінця кабелю, де стирчав трос, пробила іскра в руку, сантиметрів десь так 10, а то й більше. Відчуття були болісними ))) Але статику відвести не складає особливих проблем, навіть просто зашунтувавши мегаомними резисторами на землю. А от від імпульсу в кілька десятків (електромагнітні наводки), а то й сотень-тисяч ампер (прямого попадання) вже важче захистити чутливе обладнання. Цікаво, що заспіває КС, який таскає абонентські кабелі гірше піонерів?
  19. Ще не всюди встиг сніг розтанути, а вже обіцяють першу в цьому році грозу Всі готові до процесу зменшення діаметру заднього проходу? )) Як готуєтесь до цього неприємного дійства? Скільки б'юджету і людино-годин закладаєте на цей рік? п.с. трохи попрацювавши паяльником, другу частину минулого літа пережив з одним дохлим портом ))) До того за 1 грозу згоріло 85% світчів (частина втратила порти, частина пала смертю хоробрих) п.п.с. Як там південна і східна Україна поживає? По знімках з космосу картина не радісна.
  20. Це як? о_О
  21. Я коли заходив у один дім, культурно намагався домовитись, договір укласти. Так наробили шуму, шей жильців підняли, так ніби ми їх грабити прийшли. Коли прийшов КС - ніхто і не пікнув, ніяких договорів не укладав, за живлення не платить (це я цікавився в управдома). Питаю, чому ж з ними так не поводяться, як зі мною? відповідь: так це ж київстар! (нагадує мені: так це ж жек, так це ж водоканал, так це ж укртелеком, так це ж обленерго..)
  22. А ви також нахаляву лікарства отримуєте, дітей в садок водите, і обслуговуєтесь ЖЕКом? Всюди тут комерція, а бартер заборонений законом. То чому провайдер всім все має давати нашару? Феляцію не просять зробити задурно?
  23. mr.Dream

    Прогноз на 2011 год

    Місячна абонплата по ціні як 2-3 пачки цигарок. Розкіш буде для тих хіба що не курять. думаю, 2 грн на день віддавати за інет то не багато. Краще пройтись один раз пішки замість маршрутки Корисніше для здоровя.
  24. mr.Dream

    Качество Кабеля OK-Net

    Крутив-вертів зразки в руках (ULAN). Вроді непоганий кабель. Оболочка хоч і не товста, зате плотна, але й пластична. "сталька" ніби з нержавійки зроблена Зможу викласти макро-фотографії, якщо комусь буде цікаво візуально оцінити. Можу і в порівнянні з одесою.
  25. Посилання на "поінформоване джерело". В кінці кінців податківці можуть зіслатись на неофіційність інформації в "жовтій пресі" і заставити платити штраф Нікому я вже не вірю з "верхів" нашої Держави... на жаль. Хоча, може все ж таки зрозуміли, шо рано чи пізно вони можуть потонути в купі паперу.
×
×
  • Створити нове...