Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by logic
-
а що потрібно?
-
у мене цієї фірми на 7А. років 5 працює
-
воно того не варте
-
кладіть
-
для гібридного інвертора хочу поставити li-nmc акум від електрички, акум на 12.6в чи потрібно 16.8в?
-
ячейки від електро авто хтось продає по адекватним цінам?
- 75 replies
-
- бесперебойник
- упс
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
TP-link Archer A6 живлення
logic replied to Артем Очаків's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
брати похожий, міряти вольтаж і підбирати... тут є похожа моя тема, добрий @hex@set допоміг -
freebsd Создание нескольких интерфейсов на freebsd с одной подсети.
logic replied to rusol's topic in For newbies
мало тем. давай більше -
купи 48вольт samsung sdi батарейку від електрички...
- 75 replies
-
- бесперебойник
- упс
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
UPS 12V для більшості моделей комутаторів D-Link , juniper , Cisco
logic replied to LazukinIvan's topic in UPS
а сенс ганяти 12-220-12? тільки з розбором свіча і виводити додатково 12в -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
іще... на вбитій платі 1-2-3ноги звоняться ... КЗ. могло пробити проц? перед тим як шукати мікруху може подати 3.3в на 2 ногу(перед тим випаяти чіп) і глянути чи оживиться ? -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
а хера , все під замовлення 2 місяці чекати -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
найшов TPS565208DDCR в наявності . на 5А Vfb -0,760В. підійде? -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
ок. а частота яка має бути? бо є 0,5ггц, 0,65ггц, 0,8 ггц -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
-
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
з 4ноги пішло по кругу на дросель 4r7 і на дроселі уже 3.3в 2 і 6 ноги звязані через опір походу опір R1 22 Ком R2 біля 8Ком -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
ітак. - 1-маса 2нога - 3.295в. (3.3) 3-вхід 12.25в 4нога - 0.76в 5- 12.0в 6-8.57в з 4ноги пішло по кругу на дросель 4r7 -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
ок -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
завтра поміряю... чуть напряг зі світлом -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
отаке... як форпон, всолюшн, спектр і т. д. якщо компоновка виходів і кнопка живлення як на фото то там плати однакові -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
чому я виставив фото ону- та тому що онушка тоже на realtek, обовязка навкруги тоже дуже похожа, і такі онушки є в багатьох людей на форумі... на просторах інета понаходив фото тплінків арчер, кінетіків і всюди де є дросель 4R7 то рядом стоїть така мікруха на 6 ножок і похожа обязка, всі вони на рілтеках. якщо дросель інший номер то і мікруха або на 8 або на 3 ноги і обвязка інша. тому я думаю що більшість плат по живленню однакові.. -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
да, ноги чуть по іншому -
ремонт плати по живленню deco e4
logic replied to logic's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
конкретне фото робочої плати, для того щоб було видно маркування мікрухи... саме перше фото(перший пост в темі) з убитої плати... там звоняться 1,2,3 ноги як на масу так і на плюс. і видно скол на 4нозі..
