Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. logic

    Продам Роутер MikroTik hEX S (RB760iGS)

    а що потрібно?
  2. logic

    Выбор инвертора

    у мене цієї фірми на 7А. років 5 працює
  3. logic

    Вітаю з Новим Роком !

  4. воно того не варте
  5. в налаштуваннях вибирається вольтаж для li-nmc акумів 22-25.2в?
  6. для гібридного інвертора хочу поставити li-nmc акум від електрички, акум на 12.6в чи потрібно 16.8в?
  7. ячейки від електро авто хтось продає по адекватним цінам?
  8. брати похожий, міряти вольтаж і підбирати... тут є похожа моя тема, добрий @hex@set допоміг
  9. мало тем. давай більше
  10. купи 48вольт samsung sdi батарейку від електрички...
  11. а сенс ганяти 12-220-12? тільки з розбором свіча і виводити додатково 12в
  12. іще... на вбитій платі 1-2-3ноги звоняться ... КЗ. могло пробити проц? перед тим як шукати мікруху може подати 3.3в на 2 ногу(перед тим випаяти чіп) і глянути чи оживиться ?
  13. а хера , все під замовлення 2 місяці чекати
  14. найшов TPS565208DDCR в наявності . на 5А Vfb -0,760В. підійде?
  15. ок. а частота яка має бути? бо є 0,5ггц, 0,65ггц, 0,8 ггц
  16. звониться з R1 на катушку з 4-4.5 Ом. але перед катушкою є три резистори...
  17. з 4ноги пішло по кругу на дросель 4r7 і на дроселі уже 3.3в 2 і 6 ноги звязані через опір походу опір R1 22 Ком R2 біля 8Ком
  18. ітак. - 1-маса 2нога - 3.295в. (3.3) 3-вхід 12.25в 4нога - 0.76в 5- 12.0в 6-8.57в з 4ноги пішло по кругу на дросель 4r7
  19. завтра поміряю... чуть напряг зі світлом
  20. отаке... як форпон, всолюшн, спектр і т. д. якщо компоновка виходів і кнопка живлення як на фото то там плати однакові
  21. чому я виставив фото ону- та тому що онушка тоже на realtek, обовязка навкруги тоже дуже похожа, і такі онушки є в багатьох людей на форумі... на просторах інета понаходив фото тплінків арчер, кінетіків і всюди де є дросель 4R7 то рядом стоїть така мікруха на 6 ножок і похожа обязка, всі вони на рілтеках. якщо дросель інший номер то і мікруха або на 8 або на 3 ноги і обвязка інша. тому я думаю що більшість плат по живленню однакові..
  22. да, ноги чуть по іншому
  23. конкретне фото робочої плати, для того щоб було видно маркування мікрухи... саме перше фото(перший пост в темі) з убитої плати... там звоняться 1,2,3 ноги як на масу так і на плюс. і видно скол на 4нозі..
×
×
  • Створити нове...