-
Всього повідомлень
4 318 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
52
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано logic
-
на бумажці файно а от в реаліях чуть інша картина, то утяжки то кабло хуйове то крак на кабелі повішався і т. д. тай олт не у кожного стоїть біля абонів... це ж де така кучка абонів живе що всі дропи зводяться в один дільник 1*128?
-
256точок вижати з дерева майже не реально...
-
Продам Двух-диапазонная(2.4/5G) домашняя Wi-Fi система D-Link COVR-C1203_1202
тема ответил в SergZTE пользователя logic в Обладнання
робило стабільно без нарікань, але з трьох точок тільки одна основна база без переналаштувань, дві інші тільки як клієнти... звязок або через радіо як репітери або через кабель послідовно.... порти гігабітні... мене не влаштувало що окремо якусь одну точку не можна налаштувати як окремий роутер.... налаштування має тільки база і все.... для моєї задачі не підійшло... на роботу нарікань не було... -
Оборудование Cambium ePMP Force 600 на платформе Wi-Fi 6E/802.11ax для линков точка-точка
тема ответил в Alver пользователя logic в Wi-Fi обладнання
є шифрування, не обов'язково ставити передав на вишку телевізійну -
в лс
-
все робоче і не глючить?
-
Продам Двух-диапазонная(2.4/5G) домашняя Wi-Fi система D-Link COVR-C1203_1202
тема ответил в SergZTE пользователя logic в Обладнання
написав -
блок живлення в комплекті?
-
Продам Двух-диапазонная(2.4/5G) домашняя Wi-Fi система D-Link COVR-C1203_1202
тема ответил в SergZTE пользователя logic в Обладнання
на тест можна взяти? -
так що ж таки кинетик чи тплінк ах?
-
потрібно чисто як точки доступа... гігових портів не потрібно, з них толку мало... основне щоб хороше покриття було і стабільна робота, а то за яйко можуть взяти і заставлять собі купити
-
підніму тему що порадите - тплінк деко е4 - 2шт чи пару кінетиків 1711 чисто як точки доступа? в голові стоїть мікротік. кинетіки можна буде звязати в меш систему як два парарельно підключені до мт по кабелю... що стабільніше по радіо працює? чи можливо уже поставити якийсь тплінк ах10-23.... клієнти - два іптв, 10шт телефонів аля ксіаомі з одноканальним радіо... 2.4/5ггц..
-
днс прописував інший?
-
Интернет и мобильная связь в Херсоне и области
тема ответил в bot пользователя logic в Наш флейм про мережі
з 14 року проводять навчання... більшість з них уже на передку.... -
Продам сеть в Донецкой обл.
тема ответил в UpiOs пользователя logic в Придбання, продаж, об'єднання мереж
зараз напевно ні -
всі питання до провайдера
- 12 ответов
-
- huawei 5683t
- zte f660
-
(та 3 ще)
Теги:
-
Придбаємо світчі TP-Link LS1008G (тупарікі)
тема ответил в PartizanGZ пользователя logic в Обладнання
-
Придбаємо світчі TP-Link LS1008G (тупарікі)
тема ответил в PartizanGZ пользователя logic в Обладнання
ціна? -
Не зберігаються дані в профілі користувача СЕЗ
тема ответил в FOP_Osypenko пользователя logic в Легалізація
один ти унікальний -
юзерсайд?
-
DES 1210-28 - це той що всі порти гігабітні?
-
Рефлектометр - є сенс купувати?
тема ответил в lightscribe пользователя logic в Наш флейм про мережі
шукати де завалений сигнал легше без рефлюка, якщо проблема на дільниках....- 9 ответов
-
- рефлектометр
- реф
-
(та 1 ще)
Теги:
-
ECS4210-12T - ціна?
- 436 ответов
-
- 3510-28t
- ecs3510-28t
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Продам комутатори Dlink DES , DGS / L2, L3
тема ответил в Beetle0510 пользователя logic в Обладнання
DGS1100 10me або 8портовий 1г без сфп -
обленерго сумісний підвіс наказ 190 інфраструктура Сумісний підвіс ОБЛЕНЕРГО v2
тема ответил в SXM.U пользователя logic в Легалізація
ні в одному договорі не прописано умови під час війни.... ща ВР прийняла пачку законів до прикладу https://local.com.ua/news/3770-Скасовується-плата-за-доступ-до-елементів-інфр
