-
Всього повідомлень
4 318 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
52
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано logic
-
Десять ОблЭнерго собираются заменить линии электропередач на волоконно-оптические
тема ответил в kvirtu пользователя logic в Наш флейм про мережі
ти ібанько? -
Київ. Терміново потрібен монтажник - кабельник
тема ответил в Svitlana Sol пользователя logic в Вакансії. Робота. Курси.
мінімалка? -
Десять ОблЭнерго собираются заменить линии электропередач на волоконно-оптические
тема ответил в kvirtu пользователя logic в Наш флейм про мережі
у Хмельницький обл бачив пару муфт на 110 чи то330... уже довгий час висять -
Укртелеком - реванш із запізненням. Але цікаво...
тема ответил в SmAx пользователя logic в Обговорення провайдерів
дада вперед -
нат в усіх роутера є
-
таки нада ставити обичний роутер з можливістю пробросом портів .... на роутері потрібно прокинути порт, ззовн /внурт порт на камеру але щоб ззовн порти відрізнялись один від одного, внутр можуть бути однакові
-
нехай виздоравлює.... хрень ще та, та корона
-
геніально... у всіх камерах один білий іп без роутера?
-
а як це у вас працює пару точок без роутерів? роблю щось хз шо.... якщо рег стоїть удальонно то точкам з камерами потрібно або постійні сірі іп(якщо в одного прова все) або білі... + роутери з прокидом портів
-
Вакансія системного адміністратора в державний сектор.
тема ответил в Volfer пользователя logic в Вакансії. Робота. Курси.
зп в раза 3-4 збільште може щось і появиться... хочите все і за копійки....- 15 ответов
-
- робота
- системний адміністратор
- (та 1 ще)
-
звідки взялось 2500?
- 88 ответов
-
вони всі однакові
- 88 ответов
-
- 2
-
-
береш сам робиш і засікаєш за скільки зробиш.. от тобі інорматив для інших
-
Продам б/у видеокарта GTX-1050Ti-4GB+SSD256/512
тема ответил в SergZTE пользователя logic в Торгівля. Серверне обладнання
є в природі нормальный перехідник м2- сата...? -
зразу в бан йшли...
- 38 ответов
-
вчора з цих номерів звонили цілий день... заіпали
- 38 ответов
-
тариф на отоплення закритий для нових... і да-через зелений тариф ми бум платити дохера уже вотвот
-
по 1.68 а хочуть зробити по 3.2
-
пара десятків це не +200
-
а нашо тримати більше 250маків в одному влані, нехватка вланів?
