Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. logic

    Huawei MA5616 кто знает подскажите

    з твоїми знаніями то тільки горшок для квітів
  2. + пишуть що на DIR_825AC точно така сама плата
  3. жалко 800грн
  4. може підскажите як вилічити глюки netis wf2780... і так промлемка - роутер настроєний мостом після мікротіка , після перегрузки швидкість хвилин 20 показує до40мб потім падає до 2-5. ніхто нічого не качає, по каюбелю показує все добре , чпокає мозок тільки віфі ...прошивки міняв - нічого не допомагає ... роутеру місяці 4....на 4pda хтось описував що запхав прошивку від D-Link DIR_825AC -но толком ніхто не відписує чи краще стало чи таке саме гуано... може є рідна посвячена прошивка на якій віфі буде робити нормально без лагів
  5. logic

    PON 10гбит

    мальчик - ти дибіл?
  6. logic

    BDCOM переодически зависающий глаз

    вазиліном мастив глаз?
  7. logic

    Cdata Onu Monitoring - комплекс мониторинга

    на трафік інспектор?
  8. так вчому проблема взяти транспорт і стати там монополістом?
  9. logic

    GIGANET vs DTELIX vs UAIX

    дик... а якже 100г транспортана дір100?
  10. logic

    Cambium PTP550E - подбор антенны

    релейка
  11. шопочому?
  12. а що краще курус r300 чи хіаомі віфі 6?
  13. таке питання - r300 за 1к грн як для чс будинка на 3 етажа 10*10 м достойний чи гівно? девайси - 1іптв по віфі через ауру + 6 тел вебсерфінг... ща стоїть якийсь нетіс 2.4/5ггц недобиває, через стенку 60см кірпічну телек заїкається. чи таки взяти хіомі віфі6?
  14. sonoff розеточку, перешиту... 150грн... буде вебка
  15. logic

    Гугл - все?

    бабка кабель найшла , думала що мідний
  16. До роутера з віфі 6 купувати яблоко фон 12?
  17. Колись інфокорд був такий, хер вгрезеш його...
  18. Є такі кабеля, що той ніж відскакує як від камня
  19. logic

    CRS354-48G-4S+2Q+RM

    Обичний свіч з 10г портами... Тут продають за 400у.е з пачкою 10г/1г портами
  20. Їх уже давно не продають, самопал... Но можна піти до токарів з фото. Малиб зробити
  21. Нервати ж#пу і перейти на юникаст
  22. При - 20 Нехер варити
  23. Та уже і два кондюка ібо один рисковано
  24. Скоріш буде 48вольт на 50аh а не 200аh
  25. Ну так бл@#ь їх і питай у лс
×
×
  • Створити нове...