Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. Хоч продати по ціні нового
  2. За 10 куплю
  3. Як мінімум від клієнта
  4. Можна від 48 вольт
  5. logic

    прошивка ZTE -F670

    Москалику запам'ятай - в Україні!!!
  6. Пам'ятаю як квг десь на 1м з вібро буксував на місці в полі
  7. ну якщо ти хочеш ставити 20 акумів то це досить важна стойка - то має там стояти генератор з АВР .. а упса має хватати на 20-40хв щоб генератор запустився
  8. Мг.. А навіщо генератор при потребі вручну підключати?
  9. Дешевше і краще дізельгенератор з авр поставити
  10. logic

    Очередное кидало

    А то не видно коли зареєструвався?
  11. Gpuk?
  12. Дик. Некористуйся їхнім іптв.. В інеті є куча платних платформ, в чому проблема... Мож ще адресу написати щоб інші прови не взяли геморою собі... Для таких є київстарррррр. У них немає до засранська потерь і є тв. Все як ти хотів
  13. Какбе епсон 3д новий з оф гарантією під 20к
  14. а можно в лічку назву проектора ... якщо не секрет
  15. або ви создаєте на мт 200влан або клієнт принімає 100 влан
  16. З вашого свіча у його свіч тільки один влан?
  17. Віддай клієнту 100влан антегом на порту
  18. віддаєте антегом 200влан він принімає антегом в 100влані і далше тегом
  19. logic

    Температура SFP модуля

    Робить-не трогай
  20. І ви думаєте що от так за два місяці так загрузили канал? Це ж не з 2 гіг підскочило до 4 гіг. Це з 50до 90.. + 20к абонів... Тай 2 ляма витратити на таку кількість абонів це капля в морі і не за один день/місяць витратити... Абон що на 50м що на 100м що на гігу загружає однаково +-1.5мбита... Навчись калькулятором користуватись.. 55214 абонів
  21. З 55 до 90 гіг? Це на скількох тис абонів?
  22. logic

    GePON ONU для дальних расстояний

    Було у мене село від голови десь км 5-7км і штук 20 муфт по трасі, в селі дерево на 128 абонів.. Сфп - с++ зте. На приході було 0- - 1. Все робило добре
×
×
  • Створити нове...