Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by logic
-
Як мінімум від клієнта
-
Можна від 48 вольт
-
Москалику запам'ятай - в Україні!!!
-
строительство ВОЛС - готовы к работе !
logic replied to Aleksei specialist's topic in Jobs. Work. Training
Пам'ятаю як квг десь на 1м з вібро буксував на місці в полі -
ну якщо ти хочеш ставити 20 акумів то це досить важна стойка - то має там стояти генератор з АВР .. а упса має хватати на 20-40хв щоб генератор запустився
-
Мг.. А навіщо генератор при потребі вручну підключати?
-
Дешевше і краще дізельгенератор з авр поставити
-
А то не видно коли зареєструвався?
-
Gpuk?
-
Сказочний олень... Бери 4г від кс
- 51 replies
-
- провайдер
- черновицкая область
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
РукаЛіццо
- 51 replies
-
- провайдер
- черновицкая область
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Дик. Некористуйся їхнім іптв.. В інеті є куча платних платформ, в чому проблема... Мож ще адресу написати щоб інші прови не взяли геморою собі... Для таких є київстарррррр. У них немає до засранська потерь і є тв. Все як ти хотів
- 51 replies
-
- провайдер
- черновицкая область
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
а можно в лічку назву проектора ... якщо не секрет
-
або ви создаєте на мт 200влан або клієнт принімає 100 влан
-
З вашого свіча у його свіч тільки один влан?
-
Віддай клієнту 100влан антегом на порту
-
віддаєте антегом 200влан він принімає антегом в 100влані і далше тегом
-
Робить-не трогай
- 17 replies
-
- 2
-
-
- температура
- sfp
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Какая у кого скорость потребляемая абоном до кодировки ТВ и после?
logic replied to zas's topic in IPTV, cable TV, Satellite
І ви думаєте що от так за два місяці так загрузили канал? Це ж не з 2 гіг підскочило до 4 гіг. Це з 50до 90.. + 20к абонів... Тай 2 ляма витратити на таку кількість абонів це капля в морі і не за один день/місяць витратити... Абон що на 50м що на 100м що на гігу загружає однаково +-1.5мбита... Навчись калькулятором користуватись.. 55214 абонів -
Какая у кого скорость потребляемая абоном до кодировки ТВ и после?
logic replied to zas's topic in IPTV, cable TV, Satellite
З 55 до 90 гіг? Це на скількох тис абонів? -
Було у мене село від голови десь км 5-7км і штук 20 муфт по трасі, в селі дерево на 128 абонів.. Сфп - с++ зте. На приході було 0- - 1. Все робило добре
