Jump to content

logic

Сitizens
  • Posts

    4,318
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    52

Everything posted by logic

  1. якщо на юпітері то дальше хотіть
  2. Із шнурків
  3. Ща заварю каву і погадаєм..... Може петля?
  4. Уточнення що це за 1мб... Гіг 8-12к грн+ транспорт ще раз так
  5. Транспорт уже найшов?
  6. а не пробували різати швидкість не на олті а на серваку ?
  7. Только для оборудования с шиной eBus і ціна під 300у.е
  8. Етт транспорт не охотно дають.. Якщо дають то ціна майже така сама що з трафіком... В чернівецькій обл десь в 10 роках що мтс що кс транспорт давали по 10к за гіг.. Наверно і ща +- такі самі ціни
  9. І куда 2 вольтову батарею прикрутити?
  10. Нормальний бп поклади
  11. поліурітановий герметик
  12. Так це уже не 1100-06 модель...
  13. Як не робить.. Стоїть під столом- все робить на 100мб по меді
  14. З чернівців посилки віправляли мінімум років 6
  15. Андроїд 8.1 в настройках є іп в6
  16. Сигнал Ону -10. - незабагато?
  17. При хорошій грозі вилетить все і грозозахист і порт на камері... Тому забий і клади без того грозозахисту
  18. А як з розтаможкою?
  19. logic

    SFP ONU

    А свіч циско уміє натити?
  20. Коаксіал + живлення зовнішній. Норм якості, ціна за бухту, і скільки метрів у бухті
  21. З Німеччини заказував мото шльом. З накладною на експорт.. Таможня місяць шльом оцінювала при тому що накладна була з доками... Шльом коштував під 160євро... На 60євро не могли розтаможку нарахувати
  22. У них є шаблон- середня температура по лікарні
×
×
  • Create New...