Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by logic
-
якщо на юпітері то дальше хотіть
-
на марсі ?
-
Ща заварю каву і погадаєм..... Може петля?
-
Уточнення що це за 1мб... Гіг 8-12к грн+ транспорт ще раз так
-
Транспорт уже найшов?
-
а не пробували різати швидкість не на олті а на серваку ?
-
Только для оборудования с шиной eBus і ціна під 300у.е
-
Етт транспорт не охотно дають.. Якщо дають то ціна майже така сама що з трафіком... В чернівецькій обл десь в 10 роках що мтс що кс транспорт давали по 10к за гіг.. Наверно і ща +- такі самі ціни
-
І куда 2 вольтову батарею прикрутити?
-
Нормальний бп поклади
-
поліурітановий герметик
-
Так це уже не 1100-06 модель...
-
Як не робить.. Стоїть під столом- все робить на 100мб по меді
-
На зиму берци?
-
З чернівців посилки віправляли мінімум років 6
-
Андроїд 8.1 в настройках є іп в6
-
Сигнал Ону -10. - незабагато?
-
При хорошій грозі вилетить все і грозозахист і порт на камері... Тому забий і клади без того грозозахисту
-
А як з розтаможкою?
-
1+7 чо за тел?
-
А свіч циско уміє натити?
-
З Німеччини заказував мото шльом. З накладною на експорт.. Таможня місяць шльом оцінювала при тому що накладна була з доками... Шльом коштував під 160євро... На 60євро не могли розтаможку нарахувати
-
У них є шаблон- середня температура по лікарні
