-
Всього повідомлень
4 318 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
52
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано logic
-
30% розмитнення від оціночної вартості а не від накладної
-
Нужен канал 50+ или транспорт Кошланы (Оратов), Винницкая обл.
тема ответил в VInService пользователя logic в Пошук провайдера
Зверніться до месних провів, вони допоможуть з каналом -
Нужен канал 50+ или транспорт Кошланы (Оратов), Винницкая обл.
тема ответил в VInService пользователя logic в Пошук провайдера
Опорні оптоволоконні? У атракома, кс, мтс, даталайнт, датагруп. Омега.. Но за 100мб ніхто не буде лізти у муфту десь у полі... Ну хібащо як мінімум за 10-20к грн в місяць -
Користуюсь контрактом з 2000 року...8номерів. Ніяких проблем. 1+ дають кредит. Роумінг не роумінг. Заміна сімки без мого відома майже не можлива... А це безпека банківських рахунків.. 2.уже заіпало всілякі розводняки на олх, розвод смс що рахунок заблокований, мінування і т. Д. Так що сімка на паспорт саме те... в ут закріплені за паспортом і нічого...
-
З тел через хром довго сайт вікривається
-
Хрень якась
-
Ищем монтажников, сварщиков. Винница.
тема ответил в Maxxx пользователя logic в Вакансії. Робота. Курси.
Maxxx точно не києвстар -
Розкажи на шо пишеш відео на швидкості гіг.. Якщо в ссд аж 600
-
Статика може і у домі порт на компі, приставці випалити.. То що тепер і на приставку 10м оптики кидати?
-
У діпнета стелс бери, не глючать, Підтримка хороша.
-
На скільки ампер? Який за точний
-
На заході такого уже даааавно немає, і наверно і не було ніколи. У нас народ менш голодний на інет
-
MikroTik RB3011UiAS-RM проблемка при подключении к GPON
тема ответил в ER@SER пользователя logic в Маршрутизатор L3
Робити на одному ір не буде. Хватить пиздити інет -
З якого це хера райцентр це 15-20к?
-
Бери свіч елтекс під 400у.е працюють і 100 і 1г фсп , його ставиш по середині з упсом і 8 вол у дві сторони. І не мороч собі яйця з поном.
-
Включив в резетку і робить Камери точно ір?
-
Кольцом, гірляндою.. На свічі упси... Якщо таки пон, то бери олт і ону стелс у діпнета. Дешевше за бдком і підтримка адекватна
-
Тиц
-
Перевикрнання - це робота цілодобово?
-
Аж 12 мб загрузки... У комбайна 30.9мб
-
І що тут антивандального? Розбити можна
- 4 ответа
-
- антивандальные
- видеонаблюдение
- (та 3 ще)
-
на бдкоме тоже є вебка
-
У діпнета стелс бери. Вони їх возять і там різниця досить відчутна
-
В лісі на 1.2м глибини кабель урвали? З області фантастики
