Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. logic

    4G прийшов дыва!

    Вихідні прийшли, олені появились... Вчіть уроки на слід тижень...
  2. 200т грн підвод до села - з потолка?.
  3. Тут кс немає... Звони до них
  4. logic

    Солнечные панели на БС

    вітрячок на вишці краще поставити
  5. так вам за рубли в рашке продавать
  6. На 775 сокет 4 ядра що з потужнячка є? Або 771 з перехідником
  7. Ноут працює від акума на пряму через дс-дс повишалку 12-19вольт. Якщо монітори не лампові то тоже через дс-дс повишалку/ понижалку... Пара акумів і хорошу зарядку для них виши криши... Це ж нада для ноута гену включати ?
  8. logic

    Mikrotik BGP

    Навіщо FV з одним апстрімом?
  9. logic

    display jilong kl-280

    55
  10. logic

    Cisco ASR 1001

    Так нада глянути як той 10г порт названий
  11. logic

    Cisco ASR 1001

    Чого тенгігабіт?
  12. ООт чого вам не спиться в 5 ранку??
  13. Якщо є рідний бп то з нього тестером пройтись по парам...
  14. На цьому форму питають який тел купити, як хату утепляти, як найти фазу, яким боком ган#@н на свого хлопця одівати... Яке питання така і відповідь, і не важно який форум..
  15. Як тему назвали? Такі і пропозиції получаєте
  16. Хату упетлити... По чому?
  17. ??
  18. Яка нах@р прописка, має право написати заяву тільки власник квартири
  19. logic

    ПРОДАМ IP камеры

    Хто уже купував? Як в роботі? Без нічного режима?
  20. мианвел на 12(1акум)-24вольта(2 акума)
  21. logic

    Замена DES-3200-28F

    Елтекс.. По 360у.е було або пон
  22. ? Че за предел дозволенного?
  23. как приставка в работе ? что лучше маг 250 или эта?
  24. И я хочу купить для теста
  25. 48вольт на вишку, наверху понижалку на 5 вольт для медюка.. Понижалки можна купити у мене. Пишіть у пп
×
×
  • Створити нове...