Jump to content
Local

Grey.brv

Muggles
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About Grey.brv

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Можно ли не проводить обучение своих сотрудников а подписать договор с каким-то подрядчиком, который просто проведет инструктаж и заведет журнал в котором сотрудники будут разписываться и брать ответсвенность на себя, снимая с руководителя?
 2. ОЛТ проданий. Не можу знайти як закрити тему, хтось підкаже?
 3. UP Ціну знижено до 10500 грн
 4. Доброго дня. Продам новий ОЛТ на 4 порта BDCOM P3310, новий. Купувався на Депсі, не володіючи повною інформацію стосовно масштабів підключок, тепер потрібен на 8 чи краще на 12 портів. Можливий обмін з моєю доплатою. Хочу 11500 грн. Новий, з усіма документами.
 5. Добрый день. Подскажите железяку что у вас есть чтоб промолотить сейчас фул, в раене 750000 маршрутов, а лучше 1 млн. Спасибо.
 6. Дякую всім хто приєднався до вирішення моєї проблеми. Прочитавши всі рекомендації, було прийнято рішення поставить F-Poe, що і було зроблено. Окрема подяка nsm, за роз'яснення по роботі данного девайса. Нажаль юстіровка не привела до великих змін в сигналі, тому буду чекати коли опаде листя, щоб визначитись чи це дерева перекривають зону френеля чи копать ще кудись.
 7. Ну сверху еще и пое инжектор нужно повесить, соеденить его с медяком и с пое пустить патч на точку. Инжектор чем запитать? Или я что-то не понимаю?
 8. А яке обладнання підключене і які параметри в рідного поє?
 9. Не понял по поводу питания ... мне сверху нужно запитать поэ инжектор и медяк, соответсвенно нужно 220 вольт. У вас есть опыт подачи 220 вольт на операторскую вышку ? Я себе слабо это представляю... насколько я понимаю у витой пары не то сечение, значит нужно тянуть кабель всепогодный и устойчивый к ультрафиолету, но это не беда, можно взять сип самый тонкий, а вот будут ли наводки которые собируться на длинне в 50метров по вышке влиять на напряжение? Ну и даже если реализовать такой вариант то его обслуживание превратиться в приговор в виде лазанья на вышку при выходе из строя медяка, сфп , бп медяка, пое инжектора... вобщем спасибо, но все же я бы этот вариант использовал в последнюю очередь. А если учесть, что два года оборудование работало то есть надежда что до него не дойдет.
 10. Прошивка последняя, принудительно гиг не поднимаеться, кабель медная одеса с жилой 0.51 FTP наружка, экран идет на джек , точка заземленная. Да, рекомендуют кат6 но в офисе поднималось на патче 75 метров на сраном биметале step4net. Ви з власного досвіду зробили такі висновки? Якщо так, то на якому обладнанні ви це робили, бо в юбнт максимум 50в і 0.5а а на точку b5c треба 54в і 1.2а. Можна конкретніше модель чи параметри поє? Ф-поє лежить на столі, річ абсолютно мені не зрозуміла, вона живлення на точку подає а езернет не піднімає, якщо треба то скину відео. У вас був досвід використання ф-поє? Дякую , але там просто медяк.
 11. Доброго дня. Є лінк 15 км на mimosa b5c+rocket dish, і в один прекрасний момент, точка на операторській вишці почала падать з 1Гб на 100мбіт по езернету. Методом проб і експерементів було з'ясовано, що виникла проблема з точкою, її відремонтували, в офісі перевірили патчем 100 метрів - піднявся гіг, все чесно. Полізли на вишку, поставили точку і знову 100 мбіт. На вишку йде одескабель, мідь, довжиною біля 65м, тестером провірили, переобжали, але результату нема. Хотів піднять на верх волокно, замовив F-poe , але воно не працює коректно, не піднімає езернет взагалі. Крім цього виникли проблеми з ві-фі мостом... раніше він стабільно стояв 650\650 а зараз постійно швидкість міняється. Сигнал не дуже , від -68 до -74. Влсне кажучи є дві проблеми з лінком і я втомився від пошуку рішення цих проблем, бо я не професіонал у напрямку ві-фі. Шукаю людину, яка зробить роботу під ключ: знайде рішення як підняти 1Гбіт по езернету на операторську вишу (50м висоти) і відюстіровать антени, чи що там з ними треба зробить для стабільного лінку. Лінк під Києвом, транспортом можу забезпечити. Адекватну оплату при гарно виконаній роботі - гарантую.
 12. Требования: Досвід роботи в сфері телекомунікацій. Досвід монтажу ВОЛЗ по ЛЕП. Бажаний досвід проведення зварювальних робіт оптоволоконного кабеля. Знання основних принципів роботи комп'ютерних мереж і технологій. Володіння ПК на рівні досвідченного користувача. Обязанности: Підключення абонентів до мережі Інтернет. Налаштування ПК і роутерів. Прокладання ВОЛЗ по ЛЕП. Підтримка абонентів по телефону. Условия работы: Провайдеру на постійну роботу потрібен монтажник ВОЛЗ. Робочий день з 9 до 18. При аваріях, потрібно бути готовим вийти в не робочий час, чи в вихідний день, за додаткову оплату. Оплата від 10000 + бонуси.
 13. Розібрались. Була проблема з кабелем по якому траспортувався трафік до різних провайдерів, включаючи транспорт до Гайдара 50.
 14. Доброго ранку. Сьогодні з 7 до 12 лежали сессії мінімум в двох провайдерів з Датагруп, один підключений в Києві на Гайдара 50, інший в Броварах. В когось ще такі проблеми були помічені ?
 15. Grey.brv

  Посоветуйте оборудование

  Думаю, что если протестить TCP ( том числе OOKLA speedtest.com ) конкретно этот незагруженный трафиком канал, то получим пропускную способность где то 30-40% от цифры встроенного или внешнего UDP теста. Это его реальная пропускная способность. Можно долго тут прыгать по модели ОСИ и приводить всякие предположения, но для меня РЕАЛЬНАЯ пропускная способность это то, сколько пользовательского говнотрафика железо может промолотить, со всеми торентами, видеонаблюдениями, ИПТВ, онлайн шпильками и т.д. И у меня получилось что внутринний тест показал 560 мбит и загрузка канала на мимозе показала 560 мбит и график средней загрузки порта коммутатора, за 5 мин, увидел 460 на 80. Для меня єто реальная пропускная способность. И я тут никому ничего не продаю, я просто нашел решение для своего бизнеса. Хотя нет , все же могу продать пару микртик SXT 5HPND , пару PowerBeam M5-300 и пару Rocket M5, ибо я вся поменял на мимозу
×