Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. Підкинути нову точку
  2. logic

    Точки отваливаются по lan

    флуд?
  3. На ебей продавайте, там скоріше куплять
  4. Юнікаст абонам лити
  5. logic

    Помогите выбрать IP камеру

    Ну якщо по пое то нахрена віфі на камері
  6. logic

    Помогите выбрать IP камеру

    І яка ціна?
  7. logic

    Помогите выбрать IP камеру

    А 220 є куда тицяти? Хіквіжн або дахуа
  8. logic

    Что Vodafone....

    Чернівці, все добре
  9. Квартири не сетка
  10. Смисл топити гроші тут у сетку які привозиш?
  11. Мати свою сетку і їздити на заробітки... ?
  12. logic

    Какой билинг выбрать?

    А юзерсайд не білінг а срм
  13. Це відколи через сайт кредити видають? Немає підпису на договорі- нах%# посилати
  14. logic

    OTDR PON

    Ктв в поне или отдельно?
  15. а що продаєте?
  16. Для делл е6500 є?
  17. Редмі з 4про має і 2.4 і 5ггц Но є один мінус в хіаомі.. Після кожного оновлення батарея тримає все менше і менше
  18. Чому?
  19. Камера херова... І батарея на день. А так досить непоганий..
  20. Xiaomi... Різні діагоналі. Хороша батарейка... Камера так собі..
  21. Для котла. Щоб температуру висталяти підійде?
  22. logic

    Датагруп

    В даталайн
  23. Не, не... Вертатись на пппое не варіант.. Городити влан на юзера при паку тис. Абонів тоже досить накладно... Куча гемороя а вихлопу в пользу прова близька нулю... Все рівно буде Нат і іп4 сіра буде зайнята.. Нахрена собі життя ускладнювати?
  24. Іп видається дхцп як шейпити швидкість на двойній іп?
×
×
  • Створити нове...