Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. А є договора з власниками?
  2. Це ж скільки нада заробляти щоб в місяць відвалювати 5к за сервак
  3. Йому потрібні 10г модулі
  4. logic

    ОЛТ STELS

    У діпнеті
  5. logic

    FiFix

    Висить але він якийсь хиплинький
  6. logic

    Luxeon

    чо за карбоновий акум? таки в сервісник нада... + перевірити вольтаж на клемах - чо воно там заряджає..... у мене нове таке подавало 14,2 вольта - акум кипів , після СЦ поправили до 13,8... як сказали в СЦ все із завода(подвала) виходить 14,2-14,3 вольта під їхні акуми .....
  7. Стелси діпнета непогані
  8. logic

    Кратко о XG-PON

    Я указав 190+- портів, уже точну цифру не пам'ятаю.сигнал в абонів виходив до - 27.Вирив ту лінію на % дільниках, шиною.. Далі більше 128 портів не варив, щоб був більший запас по сигналу..
  9. биметал вектор - линия з тупих свічів на 1,2км живлення 48вольт..
  10. Та хоть на 500м.. Главне щоб прийшло 48вольт
  11. Подати 48 вольт і буде робити від рідного бп. Перевірено
  12. logic

    Кратко о XG-PON

    Бюджета сигнала на 256 не хватає... Що я міг витянути це під 190
  13. Дик.. Це ви маєте указати швидкість канала... Можна подати гіг, 10гіг, 1мб
  14. logic

    LACP Master Port

    У мене майже всі 100мб сфп заводились.... Підкиньте ішного вендора... Свіч нормальний тільки від флуда(кольцо, утоплена мильниця) його ковбасило- проц в полку і упр. Влан відвалювався...
  15. logic

    LACP Master Port

    Який саме 3100?
  16. logic

    LACP Master Port

    може то проблеми за софта а не за сфп?
  17. logic

    LACP Master Port

    на 3100 нада 100мб сфп.. гигові не працюють на 100мб
  18. logic

    Консультация по коммутатору с 10G

    3100-24тг - він нормально не ловить кольца... його починає ковбасити і відвалюється MGMT
  19. logic

    Консультация по коммутатору с 10G

    Бо у аплінка є 10г порти, і йому дешевше стане чим городити цвдм
×
×
  • Створити нове...