Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by logic
-
Питання було - прокладка кабла попри ліс. Не фантазуй
-
Під лісом строїти? А з проектор кабеля не рубаються? На кабеля з проектом порча наводиться? Не смішіть мої галоші
-
Або береш скрін з трасою з гугл карт, проходишся по тим канторам і за пару грн кажуть тобі всю інфу і втиху по полю трактор дир-дир
-
Ну якщо легально то проект з топосйомкою. підписи лісників, сільради, газ, електро, вода, ут, спец звязок, атраком і т. Д
-
Трактором. У два заходи
-
Який там ампераж дає блок?
-
На які грошей не жалко... Глянь яка потужність от і дивись які ставити акуми
-
Купер - середня фірма і досить не погана.. Дешевша за gree.. Інверторший купер 12бту 500-550у.е.. Інверторний мотор робити буде 24/7 , він сам управляє потужністю, не працює постійно на 100%.. Обичний он/офф 100%/0% - потрібний відпочинок.. В теорії інверторні працюють довше за прості в нагрузні постійній... Можна і мідею поставити, балу і т. Д. Тільки бажано інверторний. Інверторний працює від 110воль
-
Мож поставити два купера інверторні...
-
никогда
-
Такої немає
-
У 3 інно батарейка тримала більше 100 зварок
-
у мене було до 1 дільника біля 11км з куча муфтами і після нього дерево на 128портів з куча пон боксами з 1х4 - сигнали 24-25 в абонів. робило роки два
-
Россия ограничила ввоз нефтепродуктов в Украину
logic replied to hailnora's topic in Flame about networks
Тойоту Прадо -
І що в ньому не сподобалось... Поставив і забув.. 3310b більше гемору
- 78 replies
-
- строительство pon с нуля
- pon bdcom
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
коли ти його тримав руках ?
- 78 replies
-
- строительство pon с нуля
- pon bdcom
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
На стелсі діпнета
- 78 replies
-
- строительство pon с нуля
- pon bdcom
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
на фото 4 порта
-
Олт на 4 порта 30-40ватт... На 8-16 портів хз... У пролайна гляньте на скільки Ампер їхні бп...
-
якийсь міанвел з виходом на 12 вольт .... і напряму замість 2 бп.. є 220 - живиться від 220.. немає - від 12
-
В середині мережі заходити тільти по внутрішньому ір... З середини мережі по білому ір на сусідній комп не зайдеш... Нада нат мт переробляти. З коробки не робить
