Jump to content

logic

Сitizens
  • Posts

    4,318
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    52

Everything posted by logic

  1. Питання було - прокладка кабла попри ліс. Не фантазуй
  2. Під лісом строїти? А з проектор кабеля не рубаються? На кабеля з проектом порча наводиться? Не смішіть мої галоші
  3. Або береш скрін з трасою з гугл карт, проходишся по тим канторам і за пару грн кажуть тобі всю інфу і втиху по полю трактор дир-дир
  4. Ну якщо легально то проект з топосйомкою. підписи лісників, сільради, газ, електро, вода, ут, спец звязок, атраком і т. Д
  5. Який там ампераж дає блок?
  6. На які грошей не жалко... Глянь яка потужність от і дивись які ставити акуми
  7. Купер - середня фірма і досить не погана.. Дешевша за gree.. Інверторший купер 12бту 500-550у.е.. Інверторний мотор робити буде 24/7 , він сам управляє потужністю, не працює постійно на 100%.. Обичний он/офф 100%/0% - потрібний відпочинок.. В теорії інверторні працюють довше за прості в нагрузні постійній... Можна і мідею поставити, балу і т. Д. Тільки бажано інверторний. Інверторний працює від 110воль
  8. Мож поставити два купера інверторні...
  9. У 3 інно батарейка тримала більше 100 зварок
  10. у мене було до 1 дільника біля 11км з куча муфтами і після нього дерево на 128портів з куча пон боксами з 1х4 - сигнали 24-25 в абонів. робило роки два
  11. І що в ньому не сподобалось... Поставив і забув.. 3310b більше гемору
  12. Що на 48 вольт? У міанвела бп є на 12,24,48 вольт
  13. Олт на 4 порта 30-40ватт... На 8-16 портів хз... У пролайна гляньте на скільки Ампер їхні бп...
  14. якийсь міанвел з виходом на 12 вольт .... і напряму замість 2 бп.. є 220 - живиться від 220.. немає - від 12
  15. В середині мережі заходити тільти по внутрішньому ір... З середини мережі по білому ір на сусідній комп не зайдеш... Нада нат мт переробляти. З коробки не робить
×
×
  • Create New...