Jump to content

logic

Сitizens
  • Posts

    4,318
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    52

Everything posted by logic

  1. Ні
  2. У маленьких бобренят китайський новий рік
  3. А багато телефонів у вас дома які качають торент?
  4. Бюджетні Телефони одно чайнові
  5. Ненада тобі того.. Кнопка замознищення
  6. Ставити вашу камеру і біля неї мента, щоб не стиряли? Ставити вашу камеру і біля неї мента, щоб не стиряли?
  7. Діпнет.. Стелс
  8. Написано ж тіко гіг... Хібащо дасть 3 ону по 1гігу ... ?
  9. Що хік що дахуа працюють з камерами на різних портах...
  10. Ну как-би в часи 5.26 ще не було сетевухи 10г.. І не факт що щось заведеться
  11. А шо карта має до сфп?
  12. 100гиг? Гиииии Тут легко з іптв за терабайт вилазиш
  13. Можно чуть більше фото.. За 500грн я би купив
  14. Ще мож подзвонити в укртелеком. Утел. Атраком, Кс. Мтс. Лайф А по ділу - пара триног і труба- на велику бухту. Малу бухту на діск для фітнесу..
  15. це на кольцо з пару домів приходить 40гіг ? гиииииии
  16. гострим гвоздиком по монітору
  17. Чим тобі л2 не вгодили?
  18. Я б ще закрив ззовні доступ до вінбокса і т. Д
  19. Почитай в інеті як закрити днс мікротіку... Через телефон тяжко писати.... Заходиш в закладку днс і знімаєш галочку одну...
  20. DNs потуши
  21. Чувак, походу тебе уронили з 2 поверху об асфальт.... І не раз.... ??
  22. Походу тебе уже йобнуло
×
×
  • Create New...