Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by logic
-
Ні
-
Tiger T2LAN - IPTV приставка с функцией T2
logic replied to Driman's topic in IPTV, cable TV, Satellite
У маленьких бобренят китайський новий рік -
А багато телефонів у вас дома які качають торент?
-
Бюджетні Телефони одно чайнові
-
Ненада тобі того.. Кнопка замознищення
-
Подскажите видеорегистратор и камеры.
logic replied to Гиперлупоид.инженера.гари's topic in For newbies
Ставити вашу камеру і біля неї мента, щоб не стиряли? Ставити вашу камеру і біля неї мента, щоб не стиряли? -
Подскажите видеорегистратор и камеры.
logic replied to Гиперлупоид.инженера.гари's topic in For newbies
Чим гірше дахуа від хіка? -
Подскажите видеорегистратор и камеры.
logic replied to Гиперлупоид.инженера.гари's topic in For newbies
Що хік що дахуа працюють з камерами на різних портах... -
Ну как-би в часи 5.26 ще не було сетевухи 10г.. І не факт що щось заведеться
-
А шо карта має до сфп?
-
100гиг? Гиииии Тут легко з іптв за терабайт вилазиш
-
Можно чуть більше фото.. За 500грн я би купив
-
це на кольцо з пару домів приходить 40гіг ? гиииииии
-
гострим гвоздиком по монітору
-
Чим тобі л2 не вгодили?
-
Я б ще закрив ззовні доступ до вінбокса і т. Д
-
Почитай в інеті як закрити днс мікротіку... Через телефон тяжко писати.... Заходиш в закладку днс і знімаєш галочку одну...
-
DNs потуши
-
Нет груп великий пров
- 625 replies
-
- омега тв
- телевидение
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Чувак, походу тебе уронили з 2 поверху об асфальт.... І не раз.... ??
-
Походу тебе уже йобнуло
