-
Всього повідомлень
4 318 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
52
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано logic
-
якщо віфі буде шаровим то народ буде користуватись більше чим 4ж.... купи 1шт бу рукус а далі буде видно
-
на олх куча бу по адекватним цінам
-
клади не кондюк а установку для холодильника або перероби кондюк щоб дув менше 16град
-
кабло гівно
- 20 ответов
-
- 2
-
-
Отдам интернет магазин сетевых комплектующих в хорошие руки
тема ответил в SvyatoslavCH пользователя logic в Вакансії. Робота. Курси.
закривай той магазин і йди продавати пиво.... більше прибутку буде -
перевіряв? ти куриш свіжі листя горіха?
-
до олта плюсуємо дільники.... но при ПОН, магістраль можна і 1 волокно
-
uplink - це село в житомирській обл?
-
сварка оптического кабеля ищем компанию для выполнения работ
тема ответил в Ярослав_тех пользователя logic в Оптоволокно
уже давно придумали ПОН -
nema
- 2 ответа
-
- netnumen-version
- zte 320
- (та 2 ще)
-
ну 4 квт це 2.5квадрата.... алюмінька 5квадратів побільше витримує... перепакуй коробочки і заміна автомата на 25а
-
обичний Китай не витримає довгий час працюючи на 100%... ставити або інвертор або промисловий або середній Китай 2шт не менше 12000бту
-
на 4квт потрібний кондюк 12.... а споживає в районі 1квт... і потрібно ставити інверторний.
-
кондюк
-
у KaYot спитай або на олх
-
Нужен интернет аплинк в город Андрушевка
тема ответил в SOS_HELP пользователя logic в Пошук провайдера
дада -
Нужен интернет аплинк в город Андрушевка
тема ответил в SOS_HELP пользователя logic в Пошук провайдера
ціни в лічці обговорюються... ?♂️ -
можна ще глянути Ubiquiti
-
Модуль контролю напруги батарей.
тема ответил в xtrigger пользователя logic в Джерело безперервного живлення
https://local.com.ua/forum/topic/91588-девайс-для-мониторинга-каждого-аккума-батареи-нужен-ли/page/16/#comments -
дивись по длінку. там є свічі з пое і гіг порти або бу циску
-
портів мульйон?
-
гіг і пое - нахрена?
-
Модуль контролю напруги батарей.
тема ответил в xtrigger пользователя logic в Джерело безперервного живлення
уже є готове рішення... вище ж написали хто продає -
stels від діпнета
-
краще жуй
