Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. logic

    wi-fi у берега моря

    якщо віфі буде шаровим то народ буде користуватись більше чим 4ж.... купи 1шт бу рукус а далі буде видно
  2. logic

    wi-fi у берега моря

    на олх куча бу по адекватним цінам
  3. клади не кондюк а установку для холодильника або перероби кондюк щоб дув менше 16град
  4. кабло гівно
  5. закривай той магазин і йди продавати пиво.... більше прибутку буде
  6. logic

    Dataline подлючение

    перевіряв? ти куриш свіжі листя горіха?
  7. до олта плюсуємо дільники.... но при ПОН, магістраль можна і 1 волокно
  8. uplink - це село в житомирській обл?
  9. уже давно придумали ПОН
  10. logic

    I need to activate a program zte netnumen u31

    nema
  11. ну 4 квт це 2.5квадрата.... алюмінька 5квадратів побільше витримує... перепакуй коробочки і заміна автомата на 25а
  12. обичний Китай не витримає довгий час працюючи на 100%... ставити або інвертор або промисловий або середній Китай 2шт не менше 12000бту
  13. на 4квт потрібний кондюк 12.... а споживає в районі 1квт... і потрібно ставити інверторний.
  14. кондюк
  15. logic

    Куплю Ruckus

    у KaYot спитай або на олх
  16. ціни в лічці обговорюються... ?‍♂️
  17. logic

    Выбор РоЕ коммутатора

    можна ще глянути Ubiquiti
  18. https://local.com.ua/forum/topic/91588-девайс-для-мониторинга-каждого-аккума-батареи-нужен-ли/page/16/#comments
  19. logic

    Выбор РоЕ коммутатора

    дивись по длінку. там є свічі з пое і гіг порти або бу циску
  20. logic

    Выбор РоЕ коммутатора

    портів мульйон?
  21. logic

    Выбор РоЕ коммутатора

    гіг і пое - нахрена?
  22. уже є готове рішення... вище ж написали хто продає
  23. logic

    Выбор ОЛТ для маленькой сети

    stels від діпнета
  24. logic

    freebsd gateway 10g + NAT + SHAPE

    краще жуй
×
×
  • Створити нове...