Перейти до

nevidomuj

Сitizens
  • Всього повідомлень

    606
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано nevidomuj

  1. Питання вирішене, всім дякую Допомогла заміна СФПішок з 3км на 20км до аплінка
  2. Можу виділяти декілька годин в день, в т.ч. в робочий час на організацію чи координацію по будь-якому напрямку роботи, чи то збір допомоги, чи розповсюдження інфи і т.п., є великий досвід в громадьській роботі. Контакти в ПП.
  3. nevidomuj

    Львів вул.сметани 4

    Якщо не секрет, який провайдер? Маю там також декілька знайомих
  4. Значить, знайшов покищо одну проблему, але вона на швидкість не впливає. Оптика від провайдера приходить в СФП порт мого DGS 1100-06ME, а від нього один порт йде до мого сервака, а з інших двох портів включені інші клієнти мого провайдера. Так от, якщо я просто перезавантажую це світч - оптичний порт не піднімається. Потрібно зайти в настрофки порта і поставити примусово 1000М фулл і після збереження налаштувань він моментально піднімається. Але після наступного перезавантаженя історія повторюється. Але в мене появилось інше питання. На мому теперішньому серваку МТ стоїть на ЮСБ флешці. Якщо візьму і перетикну її в інше залізо, чи все буде ок, чи не буде проблем з тим, що, допустим, МАСи попідміняються зі старого конфігу і т.п.? Буду дуже вдячний, якщо хтось оперативно зможу відповісти на це питання)
  5. nevidomuj

    Продам SFP модули

    Візьму три пари
  6. ІР не враіант міняти, там сайт висить на ньому, але завтра спробую різні варіанти, в т.ч. на іншому каналі чи будуть такі проблеми. МТ не перезавантажував, віддалено трохи переживаю то робити, щоб не вилізли можливі косяки з залізом. завтра буду на місці - попробую, але всеродно дивно, останній раз в нього був аптайм майже рік) відкрито вінбокс і веб на нестандартному порті, через нього графіки дивлюсь
  7. nevidomuj

    Большая сеть для Wi-Fi

    Вам ніхто такого не пропонував) а вілан на юзера - це дійсно хороша технологія)
  8. http://www.asus.com/Motherboards/M5A78LMUSB3/ http://hard.rozetka.com.ua/amd_desktop_fx_4300_fd4300wmhkbox/p249494/ і 4 планки памяті DDR3 ECC non-Reg 2Gb И ті хочеш сказать что у тебя при нагрузке 100-200 мбит загрузка 55% что то дофига !!!! У меня сервак на МТ в три раза хуже жует от 350 - до 500 и загрузка не переваливает за 30-35 % ... Скорей всего у тебя в сети канал забит чем то .... 1. По поводу спама почитай тут http://asp24.com.ua/blog/blokirovka-spam-polzovatelja-v-mikrotik/ или в инете куча примеров. 2. Залей на МТ какой нибудь файл с локальной сети посмотри как он туда зайдет, затем на какой нибудь файловик и посмотри что то меняеться.. 3. Возможно вышестояший пров тебя режет, так как у тя НАТ и клиентов нибойсь около 100-200 и каждый наравит то торенты погонять то еще какуюта лабуду... 4. отключи локалку от МТ и попробуй подключи один тестовый комп и погоняй траффик ... 5. Если у тя клиентов уже больше чем 100 тебе надо подумать о том что бы обзавестись либо своей подсетью либо у вышестоящего взять блок адресов. 6. На сервере с МТ поставить нормальные сетевухи у меня стоит к примеру Intel PT dual есть не просить единственное разрабов не пойму на такую сетевуху тяжело біло прилепить куллер ? Горячая она больно пришлось доп охлаждение мостырить. 7. Че за версия МТ ? 8. Может твой внешний адрес атакуют ? Процитований Вами конфіг - це "сервак майбутнього", я його тільки налаштовую) А реальна конфігурацція, яка зараз працює - в першому пості 1. Дякую 2. Спробую 3. Малоімовірно, розмовляв з ними, але всеодно дякую, теж розглядав такий варіант 4. Дякую, спробую 5. Про свою АС і підмережу думаю, але поки є нагальніші питання - модернізація і розвиток 6. В мене така ж мережева як в Вас на робочому серваку 7. 5.14 х86 8. Можливо, але чому тоді виникає така проблема з вихідним каналом? швидше був би забитий вхідний, хоча можу помилятись, з атаками ще справи немав
  9. nevidomuj

    провайдер

    Провайдер хоче заробити на тому, за що Ви готові платити (нагалошую, заробити, а не збити). Якщо в провайдера є фахівці, які організовують якісну роботу всієї мережі, то що тут поганого? Наведу приклад. В Вашому авто щось зламалось (допустим ступіца). Ви може купити її в когось і поставити також в когось на сервісі, а можете поставити самі. Але тут є момент. Якщо за рахунок того, що Ви не вахівець в ремонті авто, заміна була проведена неправльно, в результаті чого на трасі Вам відриває колесо, Ви робите ДТП в якому гинуть інші учасники дорожнього руху. Може таке бути? В принципі може) В випадку з провайдером - така ж ситуація. Якщо Ви хочете зекономити - організуйте всю роботу для монтажників, поставте мачту, допомагайте їм, і можливо Вам вдасться домовитись про знижку, але підключення до БС це дія, яку повинні робити вахівці, бо неякісне виконання може вплинути на третіх осіб(інших абонентів). Ви б хотіли сидіти на "глючному" інтернеті через криворукого сусіда, який своїми незнаннями і самовпевненістю погіршив якість звязку? Думаю що ні)
  10. http://www.asus.com/Motherboards/M5A78LMUSB3/ http://hard.rozetka.com.ua/amd_desktop_fx_4300_fd4300wmhkbox/p249494/ і 4 планки памяті DDR3 ECC non-Reg 2Gb
  11. В новий сервак Інтел ЕТ дуал порт)
  12. В мене таке було. Допомогла сегментація мережі. На рахунок 25 порта десь знаходив правило для блокування спамерів. Діє нормально, перевірив. Воно і вичислило мені того спамера. Мережа посегментована, в найьбільшому сегменті - 30 абонентів, і то його скоро ще посегментуємо 1. До проблеми віддача була в межах 10-60Мб, в ЧНН бувало і більше, а зараз середнє значення в день - 2Мб, в ЧНН - 10Мб. 2. За правило дякую! 3. spamhaus, uceprotect 4. Про сегментацію вже говорив, а от правила фаєрволу якраз і хоччу покращити, точніше створити правильні) Така ідея є вже давно. Наразі зібраний новий сервак, але на нього я вже не буду ставити МТ, хочу ставити дебіан і юбілінг
  13. Похоже на проблему с железом РБ. Конфігурація заліза така Supermicro X7SPA-H 1G ОЗП Intel PT Dual Port 82571 Дякую, буду шукати правила як це зробити, але є один юрік, якому треба пошту
  14. Ну і ще є проблема з підключенням до МТ ззовні. Тобто вінбокс якщо і підключається, то дуже довго провантажує всі параметри, але переважно не підключається вінбоксом, доводиться ходити через веб, але і там викидає частенько. покищо частково допомагає піднімати ВПН на МТ, так хоч вінбоксом підключитись можу...
  15. Всім доброго дня! Останній тиждень клієнти жаліються на малу швидкість віддачі, дехто навіть файл на пошту не може завантажити в лист. на 140 абонентів вихідний трафік переважно до 10Мб. Крім того почались проблеми з блек-листами, а так як всі абоненти за НАТом - то дуже важко знайти причину того всього кіпішу. "Бордер", наразі - МТ на серваку, на ньому і НАТ, і шейпінг, завантаження ЦП і час пік до 55%. Відповідно є наступні питання; 1. Що могло спричинити падіння вихідного трафіку? 2. Як мені знайти нігодяя, через якого ІР попала в блек-листи? 3. Порадьте нубу що блокувати фаєрволом для абонентів, щоб в подальшому мінімізувати попадання ІР в блек-листи. П.С. Перевірити на іншому каналі нема можливості, покищо.
  16. nevidomuj

    Продам блоки питания 5В 1А

    аналогічно, потрібні БЖ до медіків, 5в 1А 5шт
  17. nevidomuj

    Отзывы о медиаконверторах

    в мене за останні пів року двічі горів БЖ від оптфокуса в одному і тому самому місці, а потім і сам медік згорів. Причому через онлайн УПС.Інші медіки - А-гір, планет, фоксгейт - політ без проблем
  18. Якщо є вуха до 3СОМ - заберу
  19. nevidomuj

    продам SFP модули

    В резерв 3 пари до вияснення. Напишіть, будь-ласка, фірму виробника, відстань і роз'єм SC or LC? Ап: бронь знімаю
  20. Всі АР одної площадки хот-спотів(тобто такі, які перекривають одне одних) - в одну підмережу. Якщо мова йде про сегментування мережі на основі БС(БС на село) - тоді пост №18 від Ромки - інструкція для Вас. П.С. Знову ж таки, якщо мова про БС, то раджу сегментувати по максимуму, тобто "вілан на сектор".
  21. можливо в мене одного виникає таке питання, але для чого було сегментувати мережу на вілани, якщо всеодно в результаті ви їх обєднали в одну підмережу?)
  22. стану в чергу після ТС на 5шт)
  23. Забираю ці позиції: 26.UTP Step4Net 2пары медь 305+137м без коробок 300 грн за оба 23.Зажимы для троса\проволоки 3мм 68шт 2 грн\шт
  24. Заплатіть штраф в найближчий час і все буде ок) Зі сторони потерпілого ніхто не качав права?
  25. чесно - не приходила така думка в голову, але дуже дякую за пораду, напишу!)
×
×
  • Створити нове...