Перейти до

nevidomuj

Сitizens
  • Всього повідомлень

    606
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано nevidomuj

  1. В Вас на сайті написано що робота коштує 1500грн, а про обладнання нічого не сказано, тому вирішив перепитати)
  2. nevidomuj

    Продам SFP

    курс?
  3. Є ще в наявності?
  4. вартість підключення? тарифи?
  5. ок, цікавить думка інших. Працюю в малоповерхівках, тарифи наступні 5Мб\с - 60грн\міс 10Мб\с - 80грн\міс 30Мб\с - 100грн\міс. До гуляння валюти планував з весни запровадити наступні тарифи 10Мб\с - 60грн\міс 30Мб\с - 80грн\міс 50Мб\с - 100грн\міс 70Мб\с - 130грн\міс 100Мб\с - 150грн\міс. Тепер, враховуючи те, що появилась Воля, планую наступні ТП: 30Мб\с - 80грн\міс 50Мб\с - 100грн\міс 70Мб\с - 115грн\міс 100Мб\с - 130грн\міс. Цікавлять думки інших власників, особливо тих, в кого приблизно такі ж тарифи
  6. Всім доброго дня! Цікавить включення дачі, є видимість на Львів і на БС в Скнилові. Конкретні координати - в приват. Пропозиції - також в приват. Залежно від умов включення буде або як кінцевий абонент, або як канал для провайдера. Що цікавить - який канал (обєм, радіо чи оптика) і звідки можна забрати П.С. Дачі Автобусобудівник. Дачі під лісом, біля повороту на Гранд-резорт Пропозиції і приват
  7. Приєднуюсь до привітань)
  8. nevidomuj

    ip адреса моста и роутера

    Прописуєте на нанобріджах сірі адреси з одної підмережі. На МТ піднімаєте ВПН сервер. З любого компа ззовні піднімаєте ВПН на МТ, і видаєте ІР з того ж діапазону, що і бріджі. Вуаля, Ви в одній підмережі з обладнанням)
  9. АП, все ще потрібно 4 однакових планки. Бажано просту память, без ЕСС, бо одну планку Рег ЕСС пробували - не підійшла. Материнка http://www.asus.com/Motherboards/M5A78LMUSB3/
  10. nevidomuj

    ip адреса моста и роутера

    Менеджмент вілан Вам в допомогу
  11. У нас приват берет 3 грн с перевода В них цікава схема. Якщо Ви, як провайдер, берете на себе комісію - тоді мінімум 3 грн., а якщо кидаєте її на абонента - тоді 1грн)
  12. Написав контакти в приват
  13. Є такий варіант, але ми ще до нього не добрались, тому кокретного нічого сказати не можу
  14. ТАС - хороша компанія. Але тут питання не в тому. Якщо Ви не знаєте хто ж насправді винен - то в мене напрошується висновок що ви не знаєте ПДР, але без образ) Хочете почути сторонню думку - викладайте схему ДТП, можна в приват. Але Вам вже не я один зказав. Не варто тут бодатись, більше нервів потратите. Пошкодження не значні, на суді дадуть штраф. Для того щоб бодатись - треба бути підкованим в законодавстві або як мінімум мати бажання і час вичити то все.
  15. Я з Дорожного контролю, тому насмілюсь дати пораду. ДТП не було важким, тому те, що позбавлять прав - дуже малоімовірно. Франшизу заплатити потрібно, якщо не хочете створити собі і комусь геморой. Якщо Ви заробляєте автомобілем, жінка не працює а вдома діти плачуть(для прикладу) - на засіданні суду визнаєте свою провину, але просите не позбавляти Вас прав водіння у звязку з вищенаведеними обставинами. Якщо маєте стальні яйця і час на юридичне бодання і докази вимагання - вйо до суду! Але не раджу акцентувати увагу на цьому процесі. Якщо Ви бажаєте зробити все по Закону і нормально розійтись - можу і в лічку щось конкретне порадити. Якщо бажаєте уникнути відповідальності - допомагати не буду. П.С. Стосовно цивілки. Як вже казали вище мудрі люди - нульова франшиза, хороша компанія. Додатково можна взяти і збільшення страхової суми, і зробити так зване "міні-каска", яке коштує як та сама цивілка і т.п., але то вже залежить від Вашого бажання захистити себе і свій гаманець
  16. Доброго дня! Куплю нову або бу оперативну память. Потрібно 4 однакових планки по 2Гб або по 4Гб unbuffered ECC or non-ECC. Пропозиції сюди або в приват
  17. Доброго дня! Продам нову память http://brain.com.ua/ukr/Modul_pam_yati_dlya_servera_DDR3_2048Mb_IBM_49Y3745-p71875.html Память була відкрита, після чого зрозуміли що вона нам не підходить. Ще на гарантії. В наявності одна планка. Ціна - 900грн. Можливий обгрунтований торг.
  18. Всім доброго дня! Появилась потреба заключити з ЖЕКом договір сервітуту, а потім і договір про енергопостачання. Знайшов в Інтернеті такий документ: Правил розміщення засобів телекомунікацій в багатоквартирних будинках та гуртожитках м. Запоріжжя Відповідно виникло питання, чи є щось подібне у Львові? Якщо хтось хоче і може підказати як правильно організувати весь цей процес по легалезації ТКД в будинках - буду дуже вдячний. Розглядаю також варіанти оплатних послуг) П.С. Уточнення, Цікавлять різні варіанти договорів сервітуту а також порядок, що за чим робити щоб легалізувати розміщення обладнання та організації живлення для нього.
  19. nevidomuj

    Ищу аналог ES 3510

    Сорі за офтоп, але моєже хто підкаже чи буде працювати СФП edge-core es 3510, якщо з другої сторони буде соточний медік?
  20. nevidomuj

    Апгрейд БС UBNT

    Пасивні http://www.ntema.com.ua/index.php?productID=32384 Є ще такого плану активні, але вони на 220В, тому не дуже варіант. Декілька місяців назад хтось продава на локалі. DGS-1100-06\ME + Панелька - як варіант.
  21. http://www.tp-link.com/kz/products/details/?model=TL-SG3210#spec
  22. nevidomuj

    Апгрейд БС UBNT

    Я б на Вашому місці взяв кусок оптики з мідними жилами. Плюси: Всього 1 кабель, хоча це може бути і не принципово В такому кабелі більше січення, ніж в ЮТП. Мінус: Потрібно знайти такий кусок кабелю По активці я б розглянув ще варіант поставити світч + РОЕ панель. Так, мінус в тому жо таким чином вже два активних елементи, але якщо місце дозволяє - я б схилявся до такого варіанту, тим паче що він може бути і дешевшим.
  23. Дякую всім за відповіді, тоді продовжую спати спокійно) Навантаження на тому вузлі - 200-220Вт
×
×
  • Створити нове...