Jump to content
Local

andr1y

Muggles
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Обычный

About andr1y

 • Rank
  Первая Кровь

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Lviv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. andr1y

  оптика MCP отзывы

  кабель якісний, рекомендую.
 2. andr1y

  DUMMYNET и все-все-все

  Зараз PF багатопоточний і працює чудово ( принаймі для NATу) , думаю варто проексперементувати як він буде різати швидкість.
 3. andr1y

  DUMMYNET и все-все-все

  А якщо різати швидкість через PF а не через ipfw, то там також задіюється DUMMYNET чи ні ?
 4. Я то думаю, чому так заявки на підключення посипались )
 5. andr1y

  роутери Tenda флудять

  Ми зараз роутери totolink абонентам ставимо - ціна\якість дуже добра. В місяць більше 40 шт. - жодних проблем не виникає. Але в нас dhcp, в кого ще рррое, то краще ставити tplink.
 6. andr1y

  роутери Tenda флудять

  Ні, все на керованих. Причому ніякі налаштування не допомагали, типу lbd і т.п. Доки не відключили порт, то флуд продовжувався. Трафік до речі на порті того клієнта був не великий - кілька кілобайт.
 7. andr1y

  роутери Tenda флудять

  Ми їх не ставимо, це абоненти собі самі купують.
 8. Останнім часом вже 6-й абонентський роутер Tenda починає глючити і флудити влан в якому він включений. Хтось з таким стикався ? Авторизація в нас по dhcp.
 9. Як на мене, то зараз логічніше розробити телеграм бота замість додатків окремих - тоді не буде прив'язки до якоїсь платформи.
 10. Замовили у it.unfallen новий особистий кабінет під nodeny50 - все зроблено дуже добре. Також за нашим ТЗ було розроблено багато додаткових модулів. Функціонал it.unfallen може зробити будь-який, обмежується тільки розміром вашої фантазії )) Ми задоволені на 100%
 11. Працює без проблем.
 12. andr1y

  Оборудование GPON от HUAWEI

  Напишіть будь-ласка приклад
 13. andr1y

  Оборудование GPON от HUAWEI

  Доброго дня, чи знає хтось як прокинути vlan між двома ОНУ на olt HUAWEI ? (бо по замовчуванню всі ОНУ між собою ізольовані і не відомо як це відключити)
 14. andr1y

  HUAWEI MA5608T + ONT alcatel i-010g

  Как можно перегрузить то, что находится на голове в офлайн Как можно перегрузить то, что находится на голове в офлайн? порт на котором висит онуха: shutdown 0, undo shudown 0 Так пробували - недопомагає. Єдине що допомогло це переванажити фізично ОНУ.
 15. andr1y

  HUAWEI MA5608T + ONT alcatel i-010g

  Виникнула проблема - після обриву кабелю ONU alcatel i-010g автоматично не піднялися (в цілій гілці) - щоб запрацювало потрібно фізично перевантажувати (los не світитися але не працює і на голові offline) Чи хтось стикався з таким і що можливо зробити ? Можливо перед відновленням порт на OLT потрібно відключати, чи ще щось.. Бо при великій кількості абонентів така проблема критична. Ніби на оригінальних ONU HUAWEI такої проблеми немає, але ціна там суттєво вища.
×