nsm
СitizensContent Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nsm
-
Софт ePMP Elevate перепрошивки UBNT СПЕ для работы с БС ePMP 1000/2000
nsm replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Ну хоч щось. Прийнято! На рахунок тариф 20мбіт на 60 клієнтів, це ще ми буде перевіряти. І таки да, Ви праві наш ПОН витіснить наше радіо але це буде через рік.- 363 replies
-
- ePMP Elevate
- Cambium Networks
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Софт ePMP Elevate перепрошивки UBNT СПЕ для работы с БС ePMP 1000/2000
nsm replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Хлопці, Ви ж там були і нічого не сказали. Ви інженери-спеціалісти чи я? Просто скажіть- ми знаємося но цьому не більше тебе. Вибачте, будемо вчитись. Але ж ні, знову хтось дурень бо встановив ту прошивку яку Ви рекомендували. І до того я прошив на 3.5.6 тільки базу, клієнти всі залишились на 4.4.3, півтори доби і жодного дисконекта.- 363 replies
-
- ePMP Elevate
- Cambium Networks
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Софт ePMP Elevate перепрошивки UBNT СПЕ для работы с БС ePMP 1000/2000
nsm replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
База ePMP2000 + Ubiquiti AirMax Omni AMO-2G13 для тесту перевили 22 кліента Тариф 20Мбіт З проблем: на прошивці 4.4.3 відвалювались клієнти з періодичністю 1-15хв. Звернулись в юнідату, хлопці підключились, довго видивлялись, тестували та нічого так і не змогли добитись. Прийшли до думки що відправлять нове обладнання для заміни. Ми отримали обладнання, і вирішили зібрати стенд в офісі, щоб не їхати за три-девять земель для заміни і наткнутись на тіж проблеми. Як і думалось на новому обладнані на стенді проблема не зникла. В супереч рекомендаціям та наголошені що прошивка має бути 4.4.3, я залив 3.5.6(тільки на бс) і о боги, все стабільно запрацювало. От вже більше доби всі клієнти працюють без відвалів. За час коли ми стали "часливчиками" придбавши Камбіум та перелопативши всі форуми де згадується слово Камбіум на 3х мовах. Для себе я виність, що апаратна складова має місце на існування але от програмну в такому стані не варто випускати в продакт. За такі гроші яб хотів отримати готовий продукт, а не те що отримую. І побажання для дистрибютора: Ви краще (на цьому форумі і не тільки) кажіть потенційним клієнта он оце точно працює на 100%, беріть, ставте і працюйте, а не через 2-4 неділи буде мега штука з новою прошивкою. Люди беруть монтують на працюючу інфраструктуру, а насправді його ще пиляти та пиляти. Потрібно прислухатись до клієнта, а не постійно повторювати заучені фрази і буде все ок. Залізо варте уваги але "хтось" біжіть по-перед потяга. Не впевнений що буде тариф 20Мбіт при 50-80 клієнтах але факт що краще убнт. Навіть ще на моніторинг не ставили... Скидаю скрини з веб морди та далі будемо нарощувати абонентів на БС. Раз ми вплутались в цю аферу то далі буде...- 363 replies
-
- ePMP Elevate
- Cambium Networks
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Софт ePMP Elevate перепрошивки UBNT СПЕ для работы с БС ePMP 1000/2000
nsm replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
Обіцяю все розповісти.- 363 replies
-
- ePMP Elevate
- Cambium Networks
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Цікавить в кого вже наявна. Пропозиції в ПП
-
В 40
-
Мімоза В5с 2х40 лінки по 13км, 29км живий траф 380Мбіт, тест до 580Мбіт. Можу закинути скрини якщо дуже треба. Щоб Альвер тут знову мене не закидав какахами, бо я піонернет, а він експерД. Уточнюю, коли ставились ті лінки на мімозах, камбіумів не було(птп550) П. С. Зараз тестуємо ePMP2000 з перешитими убнт на даний час результат вражає. Коли нагрузим до 60-80 клієнтів на сектор, відпишусь.
-
А досвід ведення такого бізнесу а Вас є?
- 48 replies
-
Це був сарказм. В кожній справв є початковий рівень знань яким потрібно володіти, щоб від твоїх дій не страждали інші.
-
Для того щоб змінити потрібно мати три аплінки.
-
Може все ж таки інвестора?
-
Бронь
-
Цікавить по безготівці з ПДВ. Пропонуємо.
-
PTP550 Cambium Networks для 5 Ггц каналов точка -точка
nsm replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
А як себе показують на реальному трафику? Можете заскринити? -
2х80? і Вам не жаль своїх бубенчиків коли приїдуть удцр?
-
А з Ваших лінків, нє? Вже пару місяців минуло з часу встановлення
-
Та покажіть вже нарешті що вони пропускають в 2х40. Може дійсно передумаю закопувати кабель.
-
https://wayforpay.com
-
Ще наявні?
-
Розгляну й DGS-1210-20/F. Пишіть в кого наявні та ціну. Нові та б\у
-
-
Торг можливий?)
- 17 replies
-
- cisco
- wc-c4949=10ge
-
(and 2 more)
Tagged with:
