Jump to content
Local

krezalis

Muggles
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by krezalis

 1. Питають про встановлення камери в ліфті, схиляюся до ip камери і wifi міст. висота 12 поверхів. ubnt loco m2 на даху ліфта і на стелі шахти. Проскакувала інформація що просто багатожильну гнучку виту пару ізострічкою вішали до ліфтового джшута, але де такий кабель знайти. Також є вільні пари не виті у джгуті, чи підніметься і стабільно працюватиме shdsl. Можливо хтось має досвід в цьму.
 2. активувалася ок, оперативно. PS: для персонального використання, щоб не було напису про активацію.
 3. krezalis

  Два ввода

  Раз коротнув 2 фази, вирубило вхідний автомат на 400А. І 3 автоматів різного номіналу по дорозі із феєрверком. А тут 2 підстанції... По нормальному вибір живлення робиться на 2 рубильниках які зєднані схемою блокировки і зоною, коли жоден вхід не задіяний. Десь так: http://we.cs-cs.net/blog/el/391.html
 4. Моторизований перемикач. На спарених контакторах з мех блокировкою не варто робити. Нуль рвати, заземлення ні. http://we.cs-cs.net/blog/el/391.html
 5. Я заходжу через браузер свого телефону, через мобільний інтернет Kyivstar на свій сайт, який тимчасово видає 500 статус, а Київстар парсить трафік (на 7 рівні), втручається в маршрутизацію і переадресовує мене на сторінку lp.kyivstar.net де щей й себе рекламує.
 6. krezalis

  Львів, Наливайка, 7

  Цікавить підключення до інтернету. Наявні провайдери: - Воля (DOCSIS) - LinkCom (GEPON + тупарики) - lvivnet.com.ua (невідомо) Один з провайдерів:
 7. krezalis

  Львів, Наливайка, 7

  Кодись на nag проскакувала тема, коли на деяких тупариках змінювали eeprom і чіп робив ізоляцію портів)
 8. krezalis

  Львів, Наливайка, 7

  так, це лінком на фото. Тому шукаю альтернативних провайдерів. Можуть підключити за 300 грн до цього ящика, або за 2000 гепон, і рік без абонентплати. Ящик закривають другий тиждень, також написали в приватні що з радістю підключать)
 9. krezalis

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Слаботочка в новобудові. В деякий місцях між поверхами пройти неможливо. От якби забудовник контролював виконання робіт, то потім обслуговувати одне задоволення.
 10. чи буде DVR писати з axis камери mpeg4 потік?
 11. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  Тут цікаво що укртелеком замінив АТС на 650 комбінованих шаф від huawei, і якщо раніше було 5-10 км до атс і ніяка швидкість ого, то тепер dslam стоїть в шафі за умовно 500 метрів, і може бути швидкість 24 мбіт.
 12. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  На фото або астра або київстар, щиток першого поверху. Укртелеком в кожному підїзді на 5 поверсі розмістили активку. Звідти вже витою до абонента. Астра і скрутки находили, і оптискали, і всеодно пропадав нет. Роутери міняли, і підключали шнурком. В контексті що не ADSL, а FTTB
 13. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  Астра то пзд. Для нових підключень хочуть 400 грн авансу готівкою при підключенні у багатоповерховому кабельованому будинку, підключають протягом 7 робочих днів. Ціни: до 40 мбіт 75 грн (за NAT), до 100 мбіт 125 грн. Сусід відключився, пропадав нет по пару годин на день. В результаті підключено до оптики Укртелекому: 65 грн/міс за 20 мбіт.
 14. Прикріплювали до джгута чим?: ізострічкою лавсановою, стяжками, кліпсами? Живили по passive / active poe? Чи від систем ліфта? Кабель негорючий? Вносили зміни в документацію ліфта?
 15. Напевно десь таку, і вішати над кнопками, щоб точно фейс засвітився. Доречі хтось підкаже модель камери?
 16. В атачі жгут, з вільних тільки прямі дроти, по них пускати хіба xDSL.
 17. Камери не були розміщені, у джгуті є вільні пари, 8 дротів, але не дадуть до них підключитися. Оптимально поставити Ubiquiti NanoStation Loco M2 (або TP-LINK CPE210 ) знизу кабіни, і на дні шахти. Ліфт OTIS MCS 220 В ліфті є живлення 30V від шини даних, і 220V на привід дверей.
 18. Скільки приват %? Зараз на платоні, 4 рік, 2.5
 19. Що саме Ви доробляєте? Ac ok, battery low використовуєте?
 20. Навіть у проект і будівництво нові будинки не закладують такі прості речі як кабель домофону, інтернету, антенноко коаксіалу... По фершую усі інтернет кабелі у комутаційну, а там вибирайте до якого проовайдера підключатися. Один крос кабель між спільною сумісно власністю і провайдером.
 21. krezalis

  Работа по расписанию TP LINK

  OpenWRT + cron Вимкнення тільки інтерфейсів. Я собі так робив вимкнення wifi. Плюс функцію додав на кнопку wps якщо потрібно нет.
 22. ок. відправка новою поштою. надішліть номер карти для оплати.
 23. Монтаж просто супер. Із любовю до кожної дрібниці.
 24. Якість з'єднання тільки покращеться... Прогріються усі скрутки...
×