yama
СitizensТип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя yama
-
Підключення безкоштовно та 3 місяці абонплати безкоштовно
тему ответил в CoUL пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
у моего провайдера ктор ...блін ... вибачаюсь ... У мого провайдера який тут присутній схема зовсім інша , і вона , ця схема мені подобається, зажени 2000+ грн разово на рахунок отримай додатково 20% бонусу ! досить не погана акція, я вже двічі користувався , раніше правда було близько 10% , то було не дуже вигідно, а зараз 20% ну інфляцію +- перекриває , чуть трошки більше ніж банківський депозит , ІМХО хороша пропозиція, було б 25-30% загнав би більше грошей на рахунок. Але як показує практика на цих же 20-30% і абонплата за цей час виростає .... ну в нуль виходжу. -
Выбор домашнего роутера
тему ответил в Awel пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
а якщо клієнти на вміють ві-фі 6 на 2,4 то переваг від цього жодних Чи все-таки будуть ? якщо вірити Alver -
Выбор домашнего роутера
тему ответил в Awel пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
просто надо сделать рейтинг топ 10 роутеров ))) и не надо глубокой материи , проблема : производители тот же ТП линк плодят 20-ок почти одинаковьіх роутеров и я как простой обьіватель решительно не понимаю в чем разница между кучей АХ моделей они вводят людей в путаницу : ах10 ах23 ах1500 практически в одну цену Маршрутизатор TP-Link ARCHER AX23 (ARCHER-AX23) vs Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX1500 vs Маршрутизатор TP-Link ARCHER-AX10 что брать ? -
Выбор домашнего роутера
тему ответил в Awel пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
добре підкріпіть посиланнями на достойні АХ роутери на алі ? бо я тут починаю подумувати про TP-Link ARCHER AX23 (ARCHER-AX23) , просто в мене знижка на www.itbox.ua - не реклама. То мені якось там вигідніше ніж в Китаї. -
Выбор домашнего роутера
тему ответил в Awel пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
значит лучше всего покупать на алли експресс ? ибо те что у нас они зачасутю Европейские что контрабанда что оригинал ИМХО -
Выбор домашнего роутера
тему ответил в Awel пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
как такое возможно ? для клиентов ас и n -
Выбор домашнего роутера
тему ответил в Awel пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
https://www.tp-link.com/uk-ua/compare/?typeId=9&productIds=52154%2C37559 в чому різниця ? що краще ? -
Підвищувати тарифи...?
- 192 ответа
-
- 2
-
-
- війна
- військовий стан
- (и ещё 2)
-
а за разом сменить все смарфоньі и ноутбуки
-
Выбор домашнего роутера
тему ответил в Awel пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
немного не так , водафон уже казахский ( ну не российский точно) , а вот Киевстар он же билайн он на 50% русский куда смотрят почему санкции не вводят https://uk.wikipedia.org/wiki/Veon_(компанія) -
если уж городить по верному то лучше что б реле не напрямую работало , а управляло контакторами ( они же пускатели ) . Если надо разрьівать (переходжу на українську бо далі букви ьі писати треба а я вимкнув рос роскладку) постійний струм під навантаженням в кілька ампер, тоді потрібні пускачі на постійний струм . Пускачі на постійний струм екзотика ( важко тяжко знайти під замовлення місяць і тому подібне) . При розриві постійного струму, виникає велика сильна дуга ( розряд електричний) між контактами, тому вище вказане реле згорить при першій же комутації 5-10 А 12 Вольт . Як воно у вас працює загадка ... може не розриває 5А при 12 Вольтах. Бо це реле керування . У всіх нормвльних випадках використовують контактори . Ось наприклад щось більш менше схоже https://www.beny.com/uk/dc-contactor-vs-ac-contactor-all-you-need-to-know/ https://prom.ua/ua/p659966555-kontaktor-siemens-3rt1026.html Зверініть увагу що робоча напруга має бути постійною , не плутати з напругою котушки. Постійна напруга котушки керування контактором зустрічається частіше ніж , постійний робочий струм. https://www.beny.com/uk/dc-contactor-vs-ac-contactor-all-you-need-to-know/ ( підозрю тут машинний переклад на українську )
-
якщо б ви ще й посилання дали або чітко бренди по кожному пункту було б супер
-
olx.ua или Hotline.ua можна дивитися на онлайн UPS там принцип такий чим більше батарей підключено послідовно тим менше втрати на перетворення (чим більше напруга батарей) ,але відповідно тим більше батарей треба купувати . Банально кажучи із 96 Вольт робити 220 Вольт втрати менше ніж з 12 . Дуже важливо порахувати , а ще краще заміряти , справжнє навантаження , а не пальцем в стелю , середній насос це 50-70 Вт , а значить вже ближче до 200 Вт . Далі дивимось на час резерву. Треба розуміти чим більша потужність УПС і чим менше навантаження тим гірше Коефіциєнт Корисної Дії, Беручи 1000 Вт УПС і зантажуючи його на 1\5 ви не отримаєте 5 кратний ріст часу роботи. Ну і не забувайте що 1000 Вт це певно 2000VA, знову ж таки залежить від косінусу Фі ( повер фаткору) це все заміряти можна китайським Ватметром \ Енергометром , до війни він коштував 300-400 грн. От купіть його поміряйте все споживання , подивіться на Повер фактор, збільшіть споживання на повер фактор ( наприклад 0,5 ) 100 Вт з повер фактором 0,5 це 150 ВА UPS. https://lviv.prom.ua/ua/p1734237482-rozetka-schetchikom-elektroenergii.html Загалом треба дивитися виловлювати зараз розгрібають дуже швидко і є або за "багато грошей" або зараз є а через годину вже нема ... Тому тут просто моніторити наявність і встигати додавати в кошик ... А характеристики ви і так всі вказали . Але ситуація по троху виправляється на краще потроху починає зявлятися в магазинах.
-
Выбор домашнего роутера
тему ответил в Awel пользователя yama в Мелкие роутеры. DSL, Wi-Fi, Ethernet
Zyxel Keenetic Viva ПроцесорMT7620A 600 МГц Оперативна пам'ять128 Мбайт DDR2 Flash-пам'ять16 Мбайт https://keenetic.ua/uk/zyxel-keenetic-viva є сенс замінювати на TP-Link ARCHER-C80 Процесор 1,2 ГГц данних по памяті нема де можна глянути раніше був сайт типу devi info infodevi чи щось таке там було все розписано. https://www.tp-link.com/ru/home-networking/wifi-router/archer-c80/#specifications В сети можно найти информацию о том, что он использует архитектуру ARM Cortex-A7, имеет одно ядро с частотой 1,2 ГГц, способное выполнять два потока. Объем флеш-памяти для прошивки составляет скромные 4 МБ, чего, конечно, более чем достаточно для данной модели. Оперативная память объемом 32 МБ (по информации от производителя) встроена в основной процессор. Беспроводные коммуникации обеспечиваются двумя внешними радиоблоками. В диапазоне 2,4 ГГц работает MediaTek MT7761N, обеспечивающий протоколы 802.11b/g/n, поддерживающий MIMO 3×3 и имеющий максимальную скорость подключения 600 Мбит/с. За 5 ГГц и 802.11a/n/ac отвечает MediaTek MT7762N, также работающий с MIMO 3×3, а максимальная скорость подключения у него составляет 1300 Мбит/с. Кроме того, данное решение относится к поколению Wave 2 и поддерживает такие технологии как MU-MIMO и Beamforming. Внешних усилителей у радиоблоков нет, но есть встроенные iPA/iLNA. основне навантаження по LAN портах , тариф гігабіт ? -
Длительная работа от аккумуляторных батарей
тему ответил в Pasha_admin пользователя yama в Источник бесперебойного питания
Andriydjv ви впевнені що в нього КПД більше ніж у звичайного УПС ? Ок , підкажіть де брали . Якщо там ще є https://safety.kiev.ua/ru/meanwell-ad-155a-blok-givlennya/?gclid=CjwKCAiA7vWcBhBUEiwAXieItvBrxO3PQbdMaOXwyD6NhQ8Mh_sIgaqVvrwCbqNCKGVu70iVjdvgkBoCm-EQAvD_BwE ого ціна , я кожен з ДБЖ в темі вище , окремо замовив по ціні співрозмірній дякую за підказку займусь цим питанням але і питання про UPSs from APC (Schneider Electric) теж актуальне- 75 ответов
-
- бесперебойник
- упс
-
(и ещё 3)
Теги:
-
Длительная работа от аккумуляторных батарей
тему ответил в Pasha_admin пользователя yama в Источник бесперебойного питания
видалено помилка- 75 ответов
-
- бесперебойник
- упс
-
(и ещё 3)
Теги:
-
Длительная работа от аккумуляторных батарей
тему ответил в Pasha_admin пользователя yama в Источник бесперебойного питания
я не розумію людей які придираються до слів. Там мав бути знак запитання. Мені потрібне повність автоматизоване рішення готове рішення - по принципу Plug and Play , щоб я його купив і забув без пайки перепідключень , підзарядок сторонніми девайсами, використання мультиметра і так далі . Якщо таке рішення існує - я готовий його купити - поставив і забув. По суті основного запитання : APC BC650-RSX761 APC BX750MI-GR чи будуть тримати навантаження 10-15 Вт - кілкьа годин , відповіді не отримав. Але з радістью куплю інше на вашу думку не збочене рішення див. вище. P.S. У колеги встановлено APC back ups 900 pro він тримає більше 9 годин його роутер та онушку.- 75 ответов
-
- бесперебойник
- упс
-
(и ещё 3)
Теги:
-
Длительная работа от аккумуляторных батарей
тему ответил в Pasha_admin пользователя yama в Источник бесперебойного питания
чем подзаряжать ? есть готовьіе решения без паяльника ? ( исправлено )- 75 ответов
-
- бесперебойник
- упс
-
(и ещё 3)
Теги:
-
Длительная работа от аккумуляторных батарей
тему ответил в Pasha_admin пользователя yama в Источник бесперебойного питания
замовив два достпних по ціні UPS APC BC650-RSX761 APC BX750MI-GR питання Чи будуть вони довго працювати при малому навантаженні 10-15 Вт ? ( живлення ONU , далі вита пара піде напрму в мак бук ейр, через перехідник звісно) на сайті виробника інформація не радує, вказано 1) APC BC650-RSX761 https://www.apc.com/ua/uk/product/BC650-RSX761/дбж-apc-backups-650-ва-230-в-модель-schuko/ мінімальне навантаження 36 Вт https://www.apc.com/ua/uk/products-runtime-graph/BC650-RSX761/дбж-apc-backups-650-ва-230-в-модель-schuko 2) APC BX750MI-GR https://www.apc.com/ua/uk/product/BX750MI-GR/apc-backups-750va-230v-avr-4-schuko-outlets/ відповідно 41 Вт https://www.apc.com/ua/uk/products-runtime-graph/BX750MI-GR/apc-backups-750va-230v-avr-4-schuko-outlets , але є графік КПД 56% при навантаженні 4% ( 4,1 Вт = 1% , 16 Вт = 4% ) https://www.apc.com/ua/uk/products-efficiency-graph/BX750MI-GR/apc-backups-750va-230v-avr-4-schuko-outlets . чи означає це що обидва ДБЖ вимкнуться через якийсь інтервал часу при навантаженні ~10-15 Вт ? Не офіційної інформації про режим Green mode ( типу як про Powercom) , або аналогічний в данних ДБЖ не знайшов. Хто стикався ? може є спосіб вимкнення цього режиму ? ( програмно чи паяльником) Ще не пізно відмовитися від замовлення.- 75 ответов
-
- бесперебойник
- упс
-
(и ещё 3)
Теги:
-
Вибір бренду генератора в серверну.
тему ответил в Romchuk пользователя yama в Источник бесперебойного питания
Єдине що для себе нещодавно відкрив що бувають генератори з чистою синусоїдою та всі інші . Звісно краще з чистим синусом , бо тільки від такого буде працювати біьшість ДБЖ UPS без проблем. Переважно з "чистим синусом" інверторні генератори. -
UPS 12V для більшості моделей комутаторів D-Link , juniper , Cisco
тему ответил в LazukinIvan пользователя yama в Источник бесперебойного питания
Це оголошення більше не доступне -
нема жодних проблем. Було питання по технічній схемі мережі, точніше схемі підключення, не було ясно як реалізовано . Питання вирішили - підказали тут і розгадали ребус форумом. Інші питання якості виконання, правильності такого монтажу чи якихось фінансових питань це вже на розсуд кожного, тут кожен вирішує в міру своїх цінностей :). Суб'єктивно моя думка- описане рішення не по феншую, зроблене коряво і всрато і на мою думку так робити не можна, навіть якщо клієнт попросить, а клієнт був лопух і взагалі не розумів що зроблено. Відповідно із старту робити клієнту таке всрате рішення з костилями , навіть для економії орієнтовно $50 (грошей клієнта) на мою думку НЕ вірно. А ви в праві залишитися із своєю думкою :).
-
є такі майстри, є такі виконавці які кажуть - ми або робимо нормально, або не робимо. Погодьтесь що технічна реалізація всрато зроблена, та воно працює, але нівелює всі плюси оптики . Може клієнт так і хотів ...я не знаю , але ну якось кинути на голу підлогу обландання , відносно дороге, ну блін можна взяти за 200 грн ( то три роки тому було) якусь металеву коробку саму всрату на два дюбелі. Кабель поділений навпіл ? круто зекономили! Ну може в клієнта був євроремонт і кабелі прокладені і викручувались як могли ? ...хто зна. Чесно скажу не знаю скільки коштувало підключення . Від провайдера ніхто не приховував що то буде дві сім'ї, то що заважало хочаб продати на один роутер ( такий же тот лінк чи ТП лінк ) більше ? Можна запропонувати норм рішення одразу! Не всі клієнти розуміються, як сказали так і заплатили . Наскільки принципово це одна велика сімя чи дві різних споріднених сім'ї? Який ступінь спорідненості має бути для чесного використання одного тарифу ? Та воно якось такось 3 роки через пень колоду працювало... робити каскад з двох найдешевших роутерів ? щоб "душити" "нижнього"? Та і тариф який був до вчора, 285 грн за 100 мегабіт не самий дешевий. Технічний ребус розгаданий, а реалізація м'яко кажучи погана. Технічно робили руками провайдера . Якби юзер сам таке нагородив то ще куди не йшло .
-
провайдер бере гроші як з одного клієнта . Для провайдера це один клієнт. Так це провайдер підключав , це провайдера ідея задумка і реалізація.
