Перейти до

kysukdj

Сitizens
  • Всього повідомлень

    248
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано kysukdj

  1. kysukdj

    Веб камеры.

    Скажите как лучше снять потоки с камер(у меня по району много стоят) DAHUA + HIKVISION.....а то никак не получается...так же в сети есть много НВР(регистраторов)
  2. +1 за зміну місця....Інтересно ж попасти туди де ще не був.... +1 за карпати (я тут як вдома) ...... Вогнище,кулуари,винце......До утра ) +1 за Укосу бути.......Тому що хоч якусь розгрузку потрібно а ще і ззадоволенням на такому мироприємстві... +1 за 3 рабочих дня (можно и 4) Винце за мною обовязково.....П.С. Чим ближче тим більше довезу ))) І обовязково ніяких саун....(в тому році норм травмувався )
  3. kysukdj

    продам IP Camera

    дороговато будет за 100 возьму
  4. kysukdj

    Продам пару MikroTIk 411AH !

    Є в наявноті 2 шт Ціна - 411AH (30$/шт)
  5. kysukdj

    Продам r52hn

    Є в наявності 2 шт Ціна - 20$ за шт....
  6. kysukdj

    Цена абонента

    считают приход от сети в месяц.....допустим сеть приносит 50к грн нужно ето помножить на 18-24 месяца и сразу будете знать сколько стоит сеть...ну и + нюансы(оптика и тд)
  7. І що думаю хороший фактор що на передову нас не відправлять...
  8. Яб і ящик пива дав за годовое бизнес приглашения - та ще й вина в придачу )
  9. я 2 года на укос копил )))) а тут 10 лет прийдется
  10. +1 и мне интересно
  11. На даний час по темі: 2014 рік - залишилось "Ізабелла сухе" 2015 рік - Ізабелла "Рожеве-сухе" 2015 рік - Ізабелла "Червоне-солодке" Сорт - ІЗАБЕЛЛА. І як усе по найкращій ціні для України: - 20грн/л(пластмаса) - 30 грн/бут(800гр-скло)
  12. ) случайно на нее нажать ))
  13. макси не греется
  14. Тоже плюсую в сторону отдр виза (купил М1) работает на УРА
  15. Ось така штука - http://www.agsat.com.ua/product/u2c_s_maxi_hd_scart/ Дуже легко заливаеться список ІПТВ (+ може працювати як простий тюнер)
  16. Ціна хороша, в районі 45долл. і функціонал і по прошивці можна настроїти ок....
  17. Всіх постів не читав але зпропоную U2C тюнер
  18. продал и поставил себе в сеть 300 шт тп-линк и 300 шт тенд......проблем нет.
  19. kysukdj

    TPLINK 1008 замерзает

    В мене проблема с гігабітками d-link dsg 1005 на свіх окраїнах району тай мороз лише мінус -13 цельсія. На опорі не робить внизу розігрітий робить норм
  20. kysukdj

    замерзания ОНУ

    Дааа ну и праздник у нас....свитчи мерзнут ))) да и только -10....ящик на столбе на улице..
  21. Я багато бачив як робять ті недорогі вина......Берем порошок...Заливаєм кипятком і все любе вино солодке сухе біле розове червоне чорне...різне...) А от я за якість відповідаю і говорю що якщо розливати по бутилях то вино стає на 10 грн дорожче...(7грн бутиль, 1 грн пробка 1,5 грн фольга) +етикетка... Назву придумали? Ще не придумали....Приймаю варіанти ) В виді подарунку відправлю винця )
  22. Я багато бачив як робять ті недорогі вина......Берем порошок...Заливаєм кипятком і все любе вино солодке сухе біле розове червоне чорне...різне...) А от я за якість відповідаю і говорю що якщо розливати по бутилях то вино стає на 10 грн дорожче...(7грн бутиль, 1 грн пробка 1,5 грн фольга)
  23. Вибачте але я не садівник....) Я скуповую сам виноград у найкращих виноградарів району і на самих кращих виноградниках і от потім з нього вже роблю найкраще вино )
  24. 200 років на ринку в самій сильній країні По економіці (ПОЛЬЩІ) + пережила дві світові війни....рішив повірити
×
×
  • Створити нове...