Перейти до

mishechka007

Сitizens
  • Всього повідомлень

    165
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mishechka007

  1. mishechka007

    Проблема з WI-FI

    дякую за інформацію. буду виправляти
  2. mishechka007

    Проблема з WI-FI

    не зрозумів
  3. Про хорошу роботу мого Wi-Fi

  4. mishechka007

    Проблема з WI-FI

    до провайдера: Булет2 + 24дбнаправлена анетена(моделі антени незнаю) моя базова станція(та що я роздаю інет нею): Bullet M2 HP + TP-Link TL-ANT2412D(всенаправлена антена) у клієнтів: NanoStation loco M2 -- 3 штуки AirGrid M2-HP --- 1 штука NanoStation2 loco --- 1 штука Tp-link TL-WA701ND --- 3 шт (2 з них працюють у режимі репітера бо у абонентів ноутбуки) D-Link DAP-1155 --- 1 штука ще 1 пробував ті тп лінки настроїти в режимі WDC з буллетом м2 хп чомусь не працює
  5. mishechka007

    Проблема з WI-FI

    базова станція в мене буллет м2 хп. а на прийом стоїть буллет 2. рекомендуєте замінити булет 2 на на нанобрідж або на буллет м2 хп?
  6. Проблема в ось чому: дуже часто починає падати основний лінк(той що по ньому інет йде до мене. Обладнання: BULLET2+ антена 24дб параболічна направлена. А саме: там де виділено починає скакати швидкість 1, 2, 9, 11, 12, 18. і так при натискані кнопки рефреш скаче. Відповідно лягає весь інет. також на тій самій мачті вище на 1,5 метра прикріплена базова станція, а саме Bullet M2 HP + TP-Link TL-ANT2412D(всенаправлена): з базовою станцією нічого не трапляється в чей час коли на bullet2 починаються глюки. провайдер сказав що то в мене шумить моя станція. вимкнувши її лінк до провайдера стабілізувався. Тепер питання як вирішити цю проблему. І ще одне лінк до провайдера не завжди падає, незнаю чи то від погоди чи від кількості підключений клієнтів до станції, просто ні з того ніз сього починає глючити. На станції перепробував усі канали,на одному перестає глючити потім через день 2 знов починається. міняю канал перестає і через трохи знов. Дякую. Чекаю допомоги.
×
×
  • Створити нове...