Перейти к содержимому

mishechka007

Сitizens
  • Публикации

    165
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    1

Все публикации пользователя mishechka007

  1. скрін покажіть з головної stations типу так
  2. Уривок з лисна надісланого мені компанією ТЕЛЕКОН
  3. Ну, власне по сабжу.
  4. mishechka007

    Моніторинг трафіку

    Моніторити абонентське обладнання, БС, аплінк, сервер.
  5. mishechka007

    Моніторинг трафіку

    Пробую ставити заббікс. Буду мати час попробую ще по вашій інструкції. Воно цілий день ставилося мені.
  6. mishechka007

    Моніторинг трафіку

    як скачати? ПС, Адблок заблокував ссилку, качаю
  7. mishechka007

    Моніторинг трафіку

    Сервер: Комп 2Гб DDR3, Інтел Atom 1.8 ОС Freebsd 9.3. Сервер чисто для моніторингу. ОС чиста тільки встановлена
  8. mishechka007

    Моніторинг трафіку

    Заплатіть комусь щоб встановили... Скільки вартує така робота?
  9. Хто чим користується? Хочу собі налаштувати щоб графіки малювало. Якщо можна то посилання на інструкції. Cacti пробував встановити не вийшло, ставив по інструкції. В кого вийшло налаштувати дайте інструкцію, попробую ще раз.
  10. а що скажуть танкісти? та ті хто грає в онлайн ігри? ну это только вам кажется что много) а вообще это в пределах нормы. меньше будет когда уменьшат размер фрейма. танкисты пускай поиграют с 3ж свистков! а потом молятся на пинг 50-60 через камбиум. я периодически с укртелекома играю с пингом 100-130 и вполне нормально. задротам тянуть волокно за много денег) Ви працюєте на камбіумі? Скільки клієнтів і навантаження?
  11. Що робиться з частотою? Вона намагнічується чи як? Чому все 2-3-4 місяця працює а потім починає глючити? Міняєш частоту все злітає, і працює 2-3-4 місяці потім починається знов... Що за ...? Поясніть.
  12. то церез це все такий пінг? Тобто я розумію що все це допомагає робити якість але.. 25-40 пінг між абон станцією та БС. Мені здається забагато. Меньше колись буде? а що скажуть танкісти? та ті хто грає в онлайн ігри?
  13. Чому в вашому обладнанні пінг такий великий?
  14. Поміняв прошивку на павербімах на 5.5.10 і все працює. була 5.6 beta.
  15. На скрінах видно підключених абонів з шв 1 мегабіт. Через них не робить інтернет ні у кого, в чому може бути проблема? Зараз їду до кожного буду настроювати. Вчора була сильна заметіль і почало глючити. Але не всі павербіми почали так робити. На скрінах червоним обведено такіж павербіми які працюють.
  16. Ви вважаєте що це збільшить кількість піонерів? ні. допоможе їм правильно налаштувати обладнання? можливо, Спонукає до узаконення діяльності? аж ніяк, вони як були так і завжди будуть. Я теж був піонером останні три роки, але я нікому не мішав (не було кому) і не шумів сам собі накручуючи потужність на передавачах, що в більшості випадків не допомагає а навпаки руйнує ефір. Я не кажу що я став асом але щось таки дізнався і використовую ці знання та постійно вдосконалюю.
  17. Ой, аж прослезился))) А по делу - начинаете что-то делать будьте готовы к критике. Принимайте её радостно так как она поможет вам взглянуть на вещи с другой стороны. Так же стоит всегда помнить "дуракам на пол дела(98%) не показывают" Посетите notabenoid.com, разместите там свой перевод - это по крайней мере удобный способ переводить. Или любой другой ресурс для коллективного перевода. За амторский подход к переводу вы справедливо получили по шапке, почитайте темы где объявляются пионеры сетестроительства - посмотрите как их критикуют. Вы сделали тоже самое - только в области перевода. Про дураків ви правильно підмітили. А про аматорський переклад: так я аматор в перекладі. Для того і виставив цю тему щоб люди які можуть допомогти допомогли. Теми читаю, сам не так давно таким був. Зараз багато чого знаю, але кожен раз вдосконалююсь читаючи на цьому форумі конструктивні поради.
  18. Благодаря компаниям, стоящим на страже интеллектуальной собственности, проект Notabenoid.Com закрыт. Ни сил, ни желания воевать с ними у меня больше нет. Хостер заблокирует наши сервера сегодня вечером. Загрузить переводы, в которых вы принимали участие, можно здесь: http://nb.romakhin.ru/. Спустя некоторое время Нотабеноид появится в Сети снова, но в ином виде. Спасибо всем, кто был с нами эти годы. С любовью, Дмитрий Ромахин.
  19. Добре друзі. Я зробив це в першу чергу для себе. Хто хоче користуйтеся. Далі буду робити самостійно, для себе. Кому цікаво про звертайтесь в пм скинути файлик. Дякую всім за корисні поради. Ще раз зрозумів що в нашій країні краще всього робити все тихенько, нікого не чіпати, не запитувати ні про що та робити все самостійно і все буде гаразд. От так буду і далі робити. Гіркий досвід маю саме з форуму локал, коли замість того щоб просто порадити щось починають показувати хто ти є та де твоє місце. І з усіх користувачів мені допоміг лише 1. Дякую всім за увагу. Допобачення.
  20. Я не думаю що знаючи прекрасно англійську ви користуєтесь мобільним на англійській? Максимум це російська. Українська думаю на 1 місці.
  21. Germidar указал на две полезные вещи:1. Сначала нужно было уточнить у саппорта УБНТ примут ли они хоть под каким-то соусом перевод на укр. 2. Затея патриотичная, но бесполезная. Разве что для поднять ЧСВ. Если вы беретесь переводить интерфейс со следующим подходом: а. без понятия в переводческом деле б. со слабым уровнем английского в. не глядя на результат в интерфейсе Ваша затея обречена на провал. Ви добре знаєте техніку англійську? Буду вдячний за вашу допомогу.
  22. Просто замість того щоб критикувати візьміть і допоможуть виправити помилки. Завтра займусь саме цим. Бо виправляти легше коли бачиш як воно і інтерфейс і та і готовий текст правити легше.
  23. Перш ніж критикувати візьміть файл відкрийте та редагуйте. Дещо з того що ви назвали я вже редагував, на скрінах воно лишилось. Переклад здійснюється без видимості інтерфейсу просто фрази. Я 4 години сидів і перекладав і тому помилки присутні. Занавес!) Дуже смішно.
  24. треба бути патріотом своєї країни. Чому тоді ОС перекладена на стільки мов коли всі просто знають англійську? Я знаю добре інтерфейс і мені на англійській все зрозуміло на польській також але на українській приємніше. Якщо ніхто не підтримає я сам доведу до розуму переклад. Москалі теж бралися перекладати але далеко не зайшло, то може ми зможемо зробити щось корисне, а не будемо просто сидіти чекати поки це хтось зробить за нас.
×
×
  • Создать...