Перейти до

mishechka007

Сitizens
  • Всього повідомлень

    165
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mishechka007

  1. mishechka007

    Базова станція

    Що знавці скажуть про цей мікрот RouterBoard RB/912UAG-2HPnD-OUT (BaseBox2), як БС ?
  2. mishechka007

    Базова станція

    Я б з радістю але оптику тягнути вийде напевно ще дорожче.
  3. mishechka007

    Базова станція

    Судити як працює убнт поки не буду. Сьогодні ставлю мачту і сектори піднімуться на 10м вище, далі буду бачити. Зараз працює не ідеально, бо перед бс є дерева. В ту сторону де дерев нема працює добре. Але є бажання зробити краще для задоволення потреб споживачів. дороговато виходить але якщо ви рекомендуєте то треба задуматись. Мікротік дешевше виходить. З приводу відмови від убнт, поки не відмовляюсь, бо немає ресурсів щоб замінити бс та цпє. 60 цпє це 120 тис грн + бс буде 135. Нереально при теперішньому розвитку української економіки. Хіба міняти бс і починати заміну цпє з найгірших.
  4. mishechka007

    Базова станція

    На всіх сайтах ціна 1974грн
  5. mishechka007

    Базова станція

    2000 за абонентську станцію? Та ніхто не буде підключатись.
  6. mishechka007

    Базова станція

    Скільки буде коштувати готове рішення від камбіум? Все камбіум і більше ніяки виробників. І скільки буде коштувати клієнтське обладнання?
  7. mishechka007

    Базова станція

    А чому камбіум рекомендуєте тільки ви? Я не бачу думки інших користувачів.
  8. mishechka007

    Базова станція

    Слухайте, створіть собі тему і там розмовляйте. Я тут задав конкретне питання і прошу на нього відповісти тих людей хто знає
  9. mishechka007

    Базова станція

    думаю зробити на цьому RouterBoard RB/912UAG-2HPnD-OUT (BaseBox2) Mikrotik + Сектор 120 від юбікуті(або порадьте якусь іншу антену). У клієнтів STX lite2.
  10. mishechka007

    Базова станція

    немає в реєстрі РЕЗ та ВП.
  11. mishechka007

    Базова станція

    Червона точка БС. висота буде від 15 до 18 м. покрити треба територію з будинками http://prntscr.com/5a2a62 В ефірі тільки я. Дальність до 3 км
  12. Привіт всім. Є задача зробити БС. Зараз є 2 працюючих на базі рокет+аірмакс секторів. Потрібно щось аналогічне від інших виробників. Все буде реєструватися тому має бути в базі РЕЗ. Конкретно, без роздумів на тему убнт. Чекаю на думки тих хто з цим обладнанням працює, і може конкретно сказати що то є добре. Дякую. П.С. 2.4ГГЦ
  13. mishechka007

    Продам Ubiquiti Tax Free

    Хотів запитати ціну за нанобім м2 400. Цікавить вартість. Хочу взяти кількість. Подробиці в ПМ
  14. mishechka007

    Тарифи на WiFi

    Якби смішно не звучало але область по влощі велика. І тарифи відповідно теж різні по районах. Послуги надають більше 10 фірм. Найбільше покриття в уарнета, але і в них ціни різні для БС (1 м - 60-80 грн, 3 м - 120-160 грн). А є унікали які взагалі вбивають своїми 2 м - 60 грн, 10 м -120 грн. Ціни уарнету я знаю. Оскільки беру в них канал. Наприклад зараз в мене такі тарифи: 0.5 - 70 0,7 - 100 1 - 135 2 - 185 3 - 235 І сюдячи з написаного мої не сильно різняться. Уарнет може собі дозволити продавати 1 мегабіт за 60 грн а я і більшість не може
  15. Привіт всім. Хочу дізнатися у кого які тарифи на вайфай інтернет. Цікавить пріорітетно Волинська область, але в загальному теж цікаво. Просто хочу знати як скоригувати тарифи. Трифи від 0.5 Мбіт/с до 3 Мбіт/с. В основному 1 Мбіт беруть (думаю через вартість). Не хочу брати дорого от і цікавлюсь Є один конкурент теж з WiFi. Його тарифи знаю хоча зараз ніби то знизив але інфа не точна. Ну і інтертелеком та піплнет теж присутні(хоча по якості вони .............) П.С. Є Ліцензія, зареєстровані БС, тобто все на офіційному рівні.
  16. mishechka007

    Mikrotik реальний IP

    не про рокет вже йде мова. проблему знайшов.
  17. mishechka007

    Mikrotik реальний IP

    . Ще є питання. Доступ до мікротіка був тільки в тих ІП що були в списку Accept. все працювало до сьогодні. Зараз перестало. коли в правилі знімаю срц.адресліст аксепт, то зайти можна. але відповідно зайти можуть всі. чому перестало працювати правило?
  18. mishechka007

    Mikrotik реальний IP

    включив нет для іп 192,168,2,2 і запрацювало. зроблено так було
  19. mishechka007

    Mikrotik реальний IP

    схема мережі
  20. mishechka007

    Mikrotik реальний IP

    детально але не працює
  21. mishechka007

    Mikrotik реальний IP

    Привіт. Гугру мікротіка допоможіть прокинути шлях. Ситуація така: є рокет на бс. І до нього потрібен доступ. Рокет має іп 192.168.2.2 РОблю дст-нат не виходить зайти на рокет. Підкажіть що і як
  22. mishechka007

    Mikrotik реальний IP

    Про цей варіант можна детальніше?
  23. mishechka007

    Mikrotik реальний IP

    '
  24. Доброї пори доби! Цікавить таке питання: чи можна видати білий IP абоненту на Мікротіку? Якщо можна то як? Може десь є стаття якась чи особисто хтось таке робив. Сам мікротік має білий IP з блоку xxx.xx.xx.xxx/29. Інші 4 IP хотів би видати юзерам. П.С. Мікротік перший в мене раніше з ними діла не мав тому прошу віднестися з розумінням.
  25. Я недавно теж поставив аплінк. На рокетах і дішах 30 в 5Ггц. Лінк 7,5 км приблизно сигнал -46. все працює, нормально. при тестах просідання ніякого небуло. Але в мене ідеальна пряма видимість.
×
×
  • Створити нове...