-
Всього повідомлень
165 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mishechka007
-
Що знавці скажуть про цей мікрот RouterBoard RB/912UAG-2HPnD-OUT (BaseBox2), як БС ?
-
Я б з радістю але оптику тягнути вийде напевно ще дорожче.
-
Судити як працює убнт поки не буду. Сьогодні ставлю мачту і сектори піднімуться на 10м вище, далі буду бачити. Зараз працює не ідеально, бо перед бс є дерева. В ту сторону де дерев нема працює добре. Але є бажання зробити краще для задоволення потреб споживачів. дороговато виходить але якщо ви рекомендуєте то треба задуматись. Мікротік дешевше виходить. З приводу відмови від убнт, поки не відмовляюсь, бо немає ресурсів щоб замінити бс та цпє. 60 цпє це 120 тис грн + бс буде 135. Нереально при теперішньому розвитку української економіки. Хіба міняти бс і починати заміну цпє з найгірших.
-
На всіх сайтах ціна 1974грн
-
2000 за абонентську станцію? Та ніхто не буде підключатись.
-
Скільки буде коштувати готове рішення від камбіум? Все камбіум і більше ніяки виробників. І скільки буде коштувати клієнтське обладнання?
-
А чому камбіум рекомендуєте тільки ви? Я не бачу думки інших користувачів.
-
Слухайте, створіть собі тему і там розмовляйте. Я тут задав конкретне питання і прошу на нього відповісти тих людей хто знає
-
думаю зробити на цьому RouterBoard RB/912UAG-2HPnD-OUT (BaseBox2) Mikrotik + Сектор 120 від юбікуті(або порадьте якусь іншу антену). У клієнтів STX lite2.
-
немає в реєстрі РЕЗ та ВП.
-
Червона точка БС. висота буде від 15 до 18 м. покрити треба територію з будинками http://prntscr.com/5a2a62 В ефірі тільки я. Дальність до 3 км
-
Привіт всім. Є задача зробити БС. Зараз є 2 працюючих на базі рокет+аірмакс секторів. Потрібно щось аналогічне від інших виробників. Все буде реєструватися тому має бути в базі РЕЗ. Конкретно, без роздумів на тему убнт. Чекаю на думки тих хто з цим обладнанням працює, і може конкретно сказати що то є добре. Дякую. П.С. 2.4ГГЦ
-
Хотів запитати ціну за нанобім м2 400. Цікавить вартість. Хочу взяти кількість. Подробиці в ПМ
-
Якби смішно не звучало але область по влощі велика. І тарифи відповідно теж різні по районах. Послуги надають більше 10 фірм. Найбільше покриття в уарнета, але і в них ціни різні для БС (1 м - 60-80 грн, 3 м - 120-160 грн). А є унікали які взагалі вбивають своїми 2 м - 60 грн, 10 м -120 грн. Ціни уарнету я знаю. Оскільки беру в них канал. Наприклад зараз в мене такі тарифи: 0.5 - 70 0,7 - 100 1 - 135 2 - 185 3 - 235 І сюдячи з написаного мої не сильно різняться. Уарнет може собі дозволити продавати 1 мегабіт за 60 грн а я і більшість не може
-
Привіт всім. Хочу дізнатися у кого які тарифи на вайфай інтернет. Цікавить пріорітетно Волинська область, але в загальному теж цікаво. Просто хочу знати як скоригувати тарифи. Трифи від 0.5 Мбіт/с до 3 Мбіт/с. В основному 1 Мбіт беруть (думаю через вартість). Не хочу брати дорого от і цікавлюсь Є один конкурент теж з WiFi. Його тарифи знаю хоча зараз ніби то знизив але інфа не точна. Ну і інтертелеком та піплнет теж присутні(хоча по якості вони .............) П.С. Є Ліцензія, зареєстровані БС, тобто все на офіційному рівні.
-
не про рокет вже йде мова. проблему знайшов.
-
. Ще є питання. Доступ до мікротіка був тільки в тих ІП що були в списку Accept. все працювало до сьогодні. Зараз перестало. коли в правилі знімаю срц.адресліст аксепт, то зайти можна. але відповідно зайти можуть всі. чому перестало працювати правило?
-
-
-
детально але не працює
-
Привіт. Гугру мікротіка допоможіть прокинути шлях. Ситуація така: є рокет на бс. І до нього потрібен доступ. Рокет має іп 192.168.2.2 РОблю дст-нат не виходить зайти на рокет. Підкажіть що і як
-
Про цей варіант можна детальніше?
-
'
-
Доброї пори доби! Цікавить таке питання: чи можна видати білий IP абоненту на Мікротіку? Якщо можна то як? Може десь є стаття якась чи особисто хтось таке робив. Сам мікротік має білий IP з блоку xxx.xx.xx.xxx/29. Інші 4 IP хотів би видати юзерам. П.С. Мікротік перший в мене раніше з ними діла не мав тому прошу віднестися з розумінням.
-
Я недавно теж поставив аплінк. На рокетах і дішах 30 в 5Ггц. Лінк 7,5 км приблизно сигнал -46. все працює, нормально. при тестах просідання ніякого небуло. Але в мене ідеальна пряма видимість.
