Перейти к содержимому

mishechka007

Сitizens
  • Публикации

    165
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    1

Все публикации пользователя mishechka007

  1. а чому може бути така ситуація з рейтами? де 6мбіт це мікротіки все решта убнт
  2. дякую за допомогу, я все це знаю, все вирішилося банальним включення dynamic wds на БС
  3. Привіт друзі. Хто може допомогти з настройкою mikrotik 912 uag 2hpnd? сьогодні поставив точку а абони на убнт не можуть підключитися. я думаю що це щось в настройках мікротіка, бо мікротіки підключаються
  4. mishechka007

    Продам UBNT.

    3 шт tp-link wa701nd (прошиті в AirRouter) 350 грн/шт 320 грн 1 шт Bullet 2 + решітка 24 дб 600 грн 500 грн
  5. mishechka007

    Продам UBNT.

    Рокети продані. Залишились: 3 шт tp-link wa701nd(прошиті в AirRouter) 350 грн/шт 1шт Bullet 2 + решітка 24 дб 600 грн ТОРГ!!! Контакти: ОП 0987389887
  6. Продам б/у: 3 шт Rocket M2 1200 грн/шт 3 шт tp-link wa701nd(прошиті в AirRouter) 350 грн/шт Bullet 2 + решітка 24 дб 600 грн Можливий обмін на Мікротік 912 UAG 2 hpnd OUT та SXT lite 2. Контакти: ОП 0987389887
  7. mishechka007

    продам Rocket M2

    його ніхто не тестував. його включили тільки для того щоб зробити ресет. до цього він був прикручений до сектора. зранку буду ставити замість іншого от і побачу результат
  8. mishechka007

    продам Rocket M2

    Ціна 55$, чекаю на пропозиції
  9. mishechka007

    продам Rocket M2

    Яка нагрузка коли стандартного всі убнт в режимі station?
  10. mishechka007

    продам Rocket M2

    А що станеться як включити без антен? Не розумію.
  11. mishechka007

    Админам на заметку

    Навіщо давати попередження за ап теми коли я написав що обладнання продано? Чи мені три дні треба було чекати і тоді написати що вже продано???
  12. mishechka007

    продам Rocket M2

    Так пропонуєте ціну і домовляємось. А без антен не можна включати?
  13. є рокет м2, потрібен? пишіть лс або 0987389887
  14. mishechka007

    Куплю MikroTik и Ubiquiti

    Булет 2 ще цікавить?
  15. Rocket M2 вам не потрібен?
  16. Продано Терміново продам Рокет М2, в роботі був 10 місяців, працював на потужності 8 dbm. Ремонти ніякі не проводились. Вартість 70$ 0987389887
  17. Чому заздрити бо так дешево чи тому що дорого?
  18. Повернуся до тарифів. Такі тарифи норм? чи варто щось міняти?
  19. mishechka007

    міст UBNT (реалії)

    Читав, що це обладнання файно працює тільки на невеликих віддалях. При 4-ох км воно вже здає позиції. це 24Ггц здихає
  20. Що ні в кого нема шаблону?
  21. Вияснив що пінг тут ні до чого. рейти просто малі. Внаслідок цього швидкість завантаження в абона по тарифу а відвантаженння від 0.1 до 0.5Мбіт.с, внутрійшній спідтест: пінг прицьому 15-50 як до якого сервера між БС та антеною: і це не в одного клієнта а у всіх: Втрати пакетів теж нема. Як підняти рейти?
  22. Мені не жалко.
  23. Нова версія, кому потрібно. Ukrainian.txt
  24. Вставлю свої 5 копійок. Така проблема: з чим може бути зв'язано? коли це стається то пінг на базі 200-500
×
×
  • Создать...