Тип публикации
Профили
Форум
Календарь
Все публикации пользователя mishechka007
-
-
дякую за допомогу, я все це знаю, все вирішилося банальним включення dynamic wds на БС
-
Привіт друзі. Хто може допомогти з настройкою mikrotik 912 uag 2hpnd? сьогодні поставив точку а абони на убнт не можуть підключитися. я думаю що це щось в настройках мікротіка, бо мікротіки підключаються
-
3 шт tp-link wa701nd (прошиті в AirRouter) 350 грн/шт 320 грн 1 шт Bullet 2 + решітка 24 дб 600 грн 500 грн
-
Рокети продані. Залишились: 3 шт tp-link wa701nd(прошиті в AirRouter) 350 грн/шт 1шт Bullet 2 + решітка 24 дб 600 грн ТОРГ!!! Контакти: ОП 0987389887
-
Продам б/у: 3 шт Rocket M2 1200 грн/шт 3 шт tp-link wa701nd(прошиті в AirRouter) 350 грн/шт Bullet 2 + решітка 24 дб 600 грн Можливий обмін на Мікротік 912 UAG 2 hpnd OUT та SXT lite 2. Контакти: ОП 0987389887
-
його ніхто не тестував. його включили тільки для того щоб зробити ресет. до цього він був прикручений до сектора. зранку буду ставити замість іншого от і побачу результат
-
Ціна 55$, чекаю на пропозиції
-
Яка нагрузка коли стандартного всі убнт в режимі station?
-
А що станеться як включити без антен? Не розумію.
-
Навіщо давати попередження за ап теми коли я написав що обладнання продано? Чи мені три дні треба було чекати і тоді написати що вже продано???
-
Так пропонуєте ціну і домовляємось. А без антен не можна включати?
-
є рокет м2, потрібен? пишіть лс або 0987389887
-
Булет 2 ще цікавить?
-
Rocket M2 вам не потрібен?
-
Продано Терміново продам Рокет М2, в роботі був 10 місяців, працював на потужності 8 dbm. Ремонти ніякі не проводились. Вартість 70$ 0987389887
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тему ответил в ][-RaY пользователя mishechka007 в Сеть - бизнес
Чому заздрити бо так дешево чи тому що дорого?- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(и ещё 1)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тему ответил в ][-RaY пользователя mishechka007 в Сеть - бизнес
По радіо. При чому тут GSM?- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(и ещё 1)
Теги:
-
Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...
тему ответил в ][-RaY пользователя mishechka007 в Сеть - бизнес
- 3 321 ответ
-
- курс тарифы
- повышение
-
(и ещё 1)
Теги:
-
Читав, що це обладнання файно працює тільки на невеликих віддалях. При 4-ох км воно вже здає позиції. це 24Ггц здихає
-
Шаблон для Cambium ePMP1000 для Zabbix. Поділіться.
тему ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Софт
Що ні в кого нема шаблону? -
Rocket периодически отключает станции
тему ответил в ipconfig пользователя mishechka007 в Wi-Fi оборудование
Вияснив що пінг тут ні до чого. рейти просто малі. Внаслідок цього швидкість завантаження в абона по тарифу а відвантаженння від 0.1 до 0.5Мбіт.с, внутрійшній спідтест: пінг прицьому 15-50 як до якого сервера між БС та антеною: і це не в одного клієнта а у всіх: Втрати пакетів теж нема. Як підняти рейти? -
Переклад УБНТ на українську
тему ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Wi-Fi оборудование
Мені не жалко. -
Переклад УБНТ на українську
тему ответил в mishechka007 пользователя mishechka007 в Wi-Fi оборудование
Нова версія, кому потрібно. Ukrainian.txt -
Rocket периодически отключает станции
тему ответил в ipconfig пользователя mishechka007 в Wi-Fi оборудование
Вставлю свої 5 копійок. Така проблема: з чим може бути зв'язано? коли це стається то пінг на базі 200-500
