Перейти до

mishechka007

Сitizens
  • Всього повідомлень

    165
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mishechka007

  1. Хочу поділитися хто ще не пробував або кому не вистачило терпіння. Переклав майже весь інтерфейс airOS. Потрібно дрібне коректування та переклад того що не осилив я. Не дуже сильно знаю англійську але 98% переклав. Хто хоче долучитися прошу, в прикріпленні текстовий файл. Ukrainian.txt редагувати бажано Notepad++. Та викладайте сюди. Потрібно довести переклад до ідеалу. Після гарного перекладу можна буде писати в УБНТ для включення перекладу в прошивку по дефолту. Отже: заходимо http://xxx.xxx.xxx.xxx/language.cgi (де ххх.ххх.ххх.ххх ІП вашої антени) наскаємо вибати файл, вибираємо наш текстовий файл та жмемо UPLOAD після цього заходимо по SSH на ваш пристрій, вводите логін та пароль і прописуєте чи копіюєте з форуму команду: mv /tmp/upload/Ukrainian.txt /etc/persistent/lang/ Заходимо в меню системи вибираємо українську мову та зберігаємо конфігурацію. От і все інтерфейс на українській. Скріни: PS. Чекаю критики від критиків. Конструктивної а не ниття кому це потрібно то все дірьмо.
  2. Та власне вже нема проблеми. Київстар перестав глючити а інтернет як працював добре так і працює.
  3. Які пінги між ап та клієнтами.
  4. Купити її.
  5. Просто менять смысла нет. Менять с целью земены всего оборудования смысл может быть. а толк? чтобы заменить все оборудование вместе с клиентским - немалая сумма нарисовывается У вас ап камбіум, які пінги між ап та клієнтами?
  6. А я безкоштовно і не даю. Платять 60 грн за мегабіт
  7. Трохи підніму тему. Вона дійсно важлива. Я недавно підключив сільську раду і говорили з головою про це все. Вона сказала спадок планує підключатись ( за гроші) а школа? Питають я, - Де у школи гроші, хто їм дасть їх. Я тепер задумався. Це навіть для реклами добре, коли тільки в село зайшов. Буду шукати б/у обладнання тай підключу. Маю можливість включити 3 школи. може хто має б/у лайт2 за хорошу ціну візьму.
  8. mishechka007

    loco 5 подружить с loco m5

    Видно у тебе вони йшли з ліцензією 4 лвл.
  9. mishechka007

    loco 5 подружить с loco m5

    Лайт не может стать базой. Лицензия не та.
  10. В мене так працює. Лінк ставив в сліпу по карті з наступним регулюванням по горизонталі зі сторони Ас та по горизонталі і вертикалі зі сторони Бс.
  11. mishechka007

    WOT у кого какие пинги к серверам?

    PING login.p8.worldoftanks.net (92.223.14.151): 56 data bytes 64 bytes from 92.223.14.151: icmp_seq=0 ttl=58 time=154.866 ms 64 bytes from 92.223.14.151: icmp_seq=1 ttl=58 time=154.112 ms 64 bytes from 92.223.14.151: icmp_seq=2 ttl=58 time=153.473 ms 64 bytes from 92.223.14.151: icmp_seq=3 ttl=58 time=155.087 ms 64 bytes from 92.223.14.151: icmp_seq=4 ttl=58 time=153.420 ms 64 bytes from 92.223.14.151: icmp_seq=5 ttl=58 time=155.745 ms 64 bytes from 92.223.14.151: icmp_seq=6 ttl=58 time=153.265 ms PING login.p7.worldoftanks.net (92.223.10.161): 56 data bytes 64 bytes from 92.223.10.161: icmp_seq=0 ttl=58 time=27.192 ms 64 bytes from 92.223.10.161: icmp_seq=1 ttl=58 time=27.296 ms 64 bytes from 92.223.10.161: icmp_seq=2 ttl=58 time=26.641 ms 64 bytes from 92.223.10.161: icmp_seq=3 ttl=58 time=26.406 ms 64 bytes from 92.223.10.161: icmp_seq=4 ttl=58 time=26.485 ms 64 bytes from 92.223.10.161: icmp_seq=5 ttl=58 time=27.046 ms PING login.p6.worldoftanks.net (92.223.4.31): 56 data bytes 64 bytes from 92.223.4.31: icmp_seq=0 ttl=58 time=26.828 ms 64 bytes from 92.223.4.31: icmp_seq=1 ttl=58 time=25.728 ms 64 bytes from 92.223.4.31: icmp_seq=2 ttl=58 time=26.315 ms 64 bytes from 92.223.4.31: icmp_seq=3 ttl=58 time=30.965 ms PING login.p5.worldoftanks.net (94.198.55.181): 56 data bytes 64 bytes from 94.198.55.181: icmp_seq=0 ttl=58 time=25.912 ms 64 bytes from 94.198.55.181: icmp_seq=1 ttl=58 time=27.397 ms 64 bytes from 94.198.55.181: icmp_seq=2 ttl=58 time=26.167 ms 64 bytes from 94.198.55.181: icmp_seq=3 ttl=58 time=26.148 ms PING login.p4.worldoftanks.net (193.110.91.28): 56 data bytes нема пінгу PING login.p3.worldoftanks.net (92.223.1.62): 56 data bytes 64 bytes from 92.223.1.62: icmp_seq=0 ttl=58 time=55.660 ms 64 bytes from 92.223.1.62: icmp_seq=1 ttl=58 time=55.969 ms 64 bytes from 92.223.1.62: icmp_seq=2 ttl=58 time=55.611 ms 64 bytes from 92.223.1.62: icmp_seq=3 ttl=58 time=55.561 ms PING login.p2.worldoftanks.net (92.223.8.151): 56 data bytes 64 bytes from 92.223.8.151: icmp_seq=0 ttl=58 time=27.869 ms 64 bytes from 92.223.8.151: icmp_seq=1 ttl=58 time=26.517 ms 64 bytes from 92.223.8.151: icmp_seq=2 ttl=58 time=26.554 ms 64 bytes from 92.223.8.151: icmp_seq=3 ttl=58 time=26.620 ms PING login.p1.worldoftanks.net (178.20.235.189): 56 data bytes 64 bytes from 178.20.235.189: icmp_seq=0 ttl=58 time=26.464 ms 64 bytes from 178.20.235.189: icmp_seq=1 ttl=58 time=26.600 ms 64 bytes from 178.20.235.189: icmp_seq=2 ttl=58 time=26.772 ms 64 bytes from 178.20.235.189: icmp_seq=3 ttl=58 time=26.321 ms Аплінк Уарнет, рокет+Рокетдіш30 ~ 8км пінг що при 0 загрузці що при 30мбітах
  12. це те саме що в нас то 1 поділка то всі. То говориш, то 2 слова сказав пік-пік- і вибило.
  13. Перед історія. Тиждень тому, почався поганий зв'язок на Київстарі (мається на увазі телефон, розмови), ні поговорити не можна нормально то відключає, то нечути, або при розмові такі шуми ще таких не чув. Живу в селі за 7 км від того про яке піде мова, При чому проблеми зі зв'язком є і в сусідніх селах. Ну і саме головне, ІСТОРІЯ: 2 дні тому запустив в роботу БС в одному селі, 2.4Ггц, RocketM2+AMO2G10(буде більше абонів буду міняти на щось інше, це неважливо). На наступний день приїхав підключати абонів яких знайшов ще до того коли запустив БС. І від одного почув, що в магазині говорять люди про мій інтернет. Але булоб все добре як би не говорили так: - Такий поганий зв'язок, не можна подзвонити, то все через той *** інтернет. - і т.д. Сьогодні звоню до голови с/р запитати як працює нет ( все погоджено з с/р, на засіданні ніхто не був проти). Вона каже нет літає все чудово, але в селі скандал, телефони погано працюють то все через інтернет. Сама вона розуміє що такого не може бути (прочитайте передісторію). Ось така проблема. Можливо хтось з таким зустрічався, можливо є якась офіційна інфа про те як заважає вай фай ГСМ операторам? ДЯКУЮ.
  14. В мене теж булет м2 стояв на бс з всенаправленою антеною. Був замотаний ізолентою чорною звичайною, 1,5 року відробив. При більше 20 клієнтах почав задихатись. Поміняв на рокет + сектор air max 2g15/120. 32 клієнти зараз, працюють гуд, головне щоб сигнали від клієнтів були не менше -65 -67.
  15. mishechka007

    Базова станція

    На секторі 32 цпе. На іншому 23. Поміняв частоту і все запрацювало.
  16. mishechka007

    Базова станція

    снігу у нас немає. Вода? Звідки? Дощу теж не було. Антени стоять вже 2-гий рік. Привозьте швидше камбіум буду тестувати.
  17. mishechka007

    Базова станція

    це тест клієнта у якого сигнал -67 CCQ 74%
  18. mishechka007

    Базова станція

    хто може підказати в чому причина: пінг нормальний, втрати пакетів немає, а швидкості немає. Хто можливо зустічався з таким. Останій тиждень щось таке робиться сигнали на клієнтах від -75 до -50. на бс CCQ 85-100% ,а у клієнтів, якась дивина навіть у тих кого -50 сигнал TX ССQ від 55% до 75%. БС: Сектор + Рокет М2. Підкажіть куди копати? До цього працювало гарно. Останій тиждень біда, уже голова облазить що робити. хомяки бунтують. http://www.speedtest.net/result/3966940508.png
  19. mishechka007

    Базова станція

    Якби давали на тест обладнання я би потестував на своїй мережі, а так мікротік дешевше, я згоден що при великій кількості абонів будуть глюки, але перший час їх буде не більше 20 та і люди по селах не дуже мають грошей,а зважаючи на економіку то більше мати точно не будуть.
  20. mishechka007

    Базова станція

    Все зависит от Вашей задачи. Если хотите поставить точки доступа для себя и отбить свои затраты, дав сервис своим соседям, то Вам убнт -самое то, будет нормально работать и решать именно эту задачу. Если же хотите заработать ( не на пиво, а именно хорошо заработать :-), то для этого надо вложиться и построить сеть на профессиональном оборудовании, которая будет генерировать прибыль. Я з вами згоден. Але в нас наприклад люди не довіряють тому що швидкість і якість буде краща ніж у них на модемі, а завалити ще й ціну підключення 2500 то вони кажуть за такі гроші я модемом покористуються. Може у вас люди довіряють більше провайдерам. Тим більше тут я по суті 1, був ще один але башню розібрали на якій у нього БС була. Там де в мене БС стоїть 2-гий рік люди підключаються і не бояться. А це я хочу ставити на новому місці де люди мельком чули про безліміт та стабільну швидкість оскільки модем+антена(яка мало що помагає) це інтернет. А ставити дороге обладнання щоб воно мені окуплювалось потім довго і нудно... Хоча звичайно все робиться на майбутнє, а зараз майбутнє у нашій країні непередбачуване. ВИбачте може образив вас, це на емоціях.
  21. mishechka007

    Базова станція

    А, ну я забув, що тут форум програмістів і тут один другого тільки обсирати можуть. МТ використовують тільки вибрані простим людям туди нема чого лізти, вони тільки убнт обсирають. Бо то гамно, воно не працює. Добре воно працює, і думаю не гірше мікротіка чи камбіума який так рекламується паном Ваймаксом. 700 басків віддати за БС це ж верх розумності. Короче ліпше мовчати а ніж обсирати всіх підряд.
  22. mishechka007

    Базова станція

    Ясно ніхто нічого нескаже. ДЯкую. Тему можна закрити.
  23. а чому тільки для мікротіка? до убнт не підійде?
×
×
  • Створити нове...