Перейти до

mishechka007

Сitizens
  • Всього повідомлень

    165
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mishechka007

  1. mishechka007

    Проблема з Nanobridge M2

    в провайдера спитаю. він всім ставить бріджі. СТХлайт2 підійде замість нанобріджа??
  2. Проблема така: після проходження деякого часу, ніколи не засікав інтервал, Швидкість лінку падає з 36\36 на 11\11 і ССQ стає 25-35%. Інколи, набагато рідше, зависає і на нього взагалі неможна зайти, помагає перезавантаження. В чому може бути проблема? Може поставити щось інше? в провайдера стоїть мікротік. Нанобрідж це аплінк до провайдера, забув сказати. швидкість не критична - 7мбіт пік. а так 2-3-4. А Stx lite2 потягне? Може мікротіки разом краще поладять?
  3. ні. так режим і називається AP-Repeater дивись скрін
  4. mishechka007

    AirMax режим

    а з цього місця детальніше
  5. mishechka007

    AirMax режим

    tl-wa701nd тільки не сміятись
  6. mishechka007

    AirMax режим

    а хіба я казав що, в мене такі тп-лінки?
  7. mishechka007

    AirMax режим

    спасибо
  8. mishechka007

    AirMax режим

    а какой кабель посоветуете? чтоб не дорогой но чтоб на 60-70 м работал нормально
  9. mishechka007

    AirMax режим

    а что можно вцепить для тех 3 тп-линков? они в секроре 50 градусов и дальности 30м-40м-60м.? локо? или что нить еще? 30м-40м-60м - да хоть бы и витуху по чем? село же, на что кабель вцепить или его закопать? у нас хомяки любят телефонный кабель еще и витую пару менять каждый раз?
  10. mishechka007

    AirMax режим

    а что можно вцепить для тех 3 тп-линков? они в секроре 50 градусов и дальности 30м-40м-60м.? локо? или что нить еще?
  11. mishechka007

    AirMax режим

    я знаю. не олень
  12. mishechka007

    AirMax режим

    я вообще про то есть ли резон включать аирмакс
  13. mishechka007

    AirMax режим

    я знаю
  14. mishechka007

    AirMax режим

    не все. есть 3 тп-линка рокет + сектор 120
  15. mishechka007

    AirMax режим

    то есть может и не будет пользы?
  16. mishechka007

    СХТ лайт в качестве клиента

    тоже интересует данный вопрос.
  17. mishechka007

    AirMax режим

    Будет ли сеть работать лучше при включеном AirMax режиме?
  18. mishechka007

    WiFi сеть в кафе, как лучше сделать

    +100
  19. mishechka007

    Что лучше взять?

    1. бюджет не позволяет. 4к грн у меня лишних нет. тем более на 2 абона 2к грн - это за круто 2. нанос ставить вместо буллет м2 хп? не одно и тоже получится? не справляется буллет, думаю что нанос тоже не справится. Тем более что месность куда направлять сектор не совсем чистая. много деревьев. буду наверно брать сектор. а если те 2 не будут тянуть что нить да придумаю. но думаю что будут.
  20. Что лучше брать на базу??? сектор UBNT-AIRMAX-SEC-2G-120-15 или UBNT-AMO-2G10? те 2 клиента что сзади, если поставить сектор будут его видеть? до них 1 и 1,2 км(видимость прямая(поле)).
  21. mishechka007

    Базова станція

    до клієнтів макс 2 км в основному 500-1000 метрів на рокет і всенаправлену нема грошей. якби були то я б тут не запитував. і всенаправлена мені не треба. сектор треба і я запитую що краще булет і квантум чи нанос
  22. mishechka007

    Базова станція

    так все таки що краще брати? користувачів я писав скільки. розташування в секторі приблизно 90 градусів. і 2 клієнта ззаду(на них як не будуть тягнути поставлю локо м2). я так зрозумів що треба брати квантум голд
  23. Що краще взяти на БС???? зараз стоїть Bullet M2 HP + всенаправлена антена Tp-Link хочу поставити сектор, бо трохи в погану погоду (сильний дощ) починає шуміти. Варіант 1: Bullet M2 HP + Quantum Gold 2400-13-120 Варіант 2: Nanostation M2 До сектора має чіплятись 15 клієнтських антен (Nanostation loco M2, AirGrid M2, NanoBridge M2) Що буде краще. По ціні виходить однаково (Булета купувати не треба, тільки сектор).
  24. mishechka007

    Правильне будування Wi-Fi мережі

    постукав
  25. Доброго дня чи ночі( кому як ). Таке питання потрібні рекомендації що що розвитку мережі. тобто правильного подальшого розширення. все будується на убікуті. зараз в мережі є 3 тп-лінки і 1 д-лінк весною планую їх замінити на убікуті. все, що буде потрібно дізнатись про мережу скажу. БС Булет М2 ХП + всенаправлена антена Тп-лінк(грошей на аірмакс не було). далі все наностейшни м2 локо і аіргрід. для детальнішої інформації питайте. я новачок в цьому тому прошу не критикувати а грамотно пояснити. карта мого покритя з аірконтрол:
×
×
  • Створити нове...