-
Всього повідомлень
165 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
1
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано mishechka007
-
в провайдера спитаю. він всім ставить бріджі. СТХлайт2 підійде замість нанобріджа??
-
Проблема така: після проходження деякого часу, ніколи не засікав інтервал, Швидкість лінку падає з 36\36 на 11\11 і ССQ стає 25-35%. Інколи, набагато рідше, зависає і на нього взагалі неможна зайти, помагає перезавантаження. В чому може бути проблема? Може поставити щось інше? в провайдера стоїть мікротік. Нанобрідж це аплінк до провайдера, забув сказати. швидкість не критична - 7мбіт пік. а так 2-3-4. А Stx lite2 потягне? Може мікротіки разом краще поладять?
-
Rocket M5 и ІР абонентов. Почему ІР стают unknown...
тема ответил в Biker13 пользователя mishechka007 в Wi-Fi
-
а з цього місця детальніше
-
tl-wa701nd тільки не сміятись
-
а хіба я казав що, в мене такі тп-лінки?
-
а какой кабель посоветуете? чтоб не дорогой но чтоб на 60-70 м работал нормально
-
а что можно вцепить для тех 3 тп-линков? они в секроре 50 градусов и дальности 30м-40м-60м.? локо? или что нить еще? 30м-40м-60м - да хоть бы и витуху по чем? село же, на что кабель вцепить или его закопать? у нас хомяки любят телефонный кабель еще и витую пару менять каждый раз?
-
а что можно вцепить для тех 3 тп-линков? они в секроре 50 градусов и дальности 30м-40м-60м.? локо? или что нить еще?
-
я знаю. не олень
-
я вообще про то есть ли резон включать аирмакс
-
не все. есть 3 тп-линка рокет + сектор 120
-
то есть может и не будет пользы?
-
тоже интересует данный вопрос.
-
Будет ли сеть работать лучше при включеном AirMax режиме?
-
+100
-
1. бюджет не позволяет. 4к грн у меня лишних нет. тем более на 2 абона 2к грн - это за круто 2. нанос ставить вместо буллет м2 хп? не одно и тоже получится? не справляется буллет, думаю что нанос тоже не справится. Тем более что месность куда направлять сектор не совсем чистая. много деревьев. буду наверно брать сектор. а если те 2 не будут тянуть что нить да придумаю. но думаю что будут.
-
Что лучше брать на базу??? сектор UBNT-AIRMAX-SEC-2G-120-15 или UBNT-AMO-2G10? те 2 клиента что сзади, если поставить сектор будут его видеть? до них 1 и 1,2 км(видимость прямая(поле)).
-
до клієнтів макс 2 км в основному 500-1000 метрів на рокет і всенаправлену нема грошей. якби були то я б тут не запитував. і всенаправлена мені не треба. сектор треба і я запитую що краще булет і квантум чи нанос
-
так все таки що краще брати? користувачів я писав скільки. розташування в секторі приблизно 90 градусів. і 2 клієнта ззаду(на них як не будуть тягнути поставлю локо м2). я так зрозумів що треба брати квантум голд
-
Що краще взяти на БС???? зараз стоїть Bullet M2 HP + всенаправлена антена Tp-Link хочу поставити сектор, бо трохи в погану погоду (сильний дощ) починає шуміти. Варіант 1: Bullet M2 HP + Quantum Gold 2400-13-120 Варіант 2: Nanostation M2 До сектора має чіплятись 15 клієнтських антен (Nanostation loco M2, AirGrid M2, NanoBridge M2) Що буде краще. По ціні виходить однаково (Булета купувати не треба, тільки сектор).
-
постукав
-
Доброго дня чи ночі( кому як ). Таке питання потрібні рекомендації що що розвитку мережі. тобто правильного подальшого розширення. все будується на убікуті. зараз в мережі є 3 тп-лінки і 1 д-лінк весною планую їх замінити на убікуті. все, що буде потрібно дізнатись про мережу скажу. БС Булет М2 ХП + всенаправлена антена Тп-лінк(грошей на аірмакс не було). далі все наностейшни м2 локо і аіргрід. для детальнішої інформації питайте. я новачок в цьому тому прошу не критикувати а грамотно пояснити. карта мого покритя з аірконтрол:
