Jump to content
Local

ostolosh

Muggles
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About ostolosh

 • Rank
  Пролетал Мимо
 • Birthday 07/18/1988

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

503 profile views
 1. взяв в розрахунок покриття в 80% EPON, за рік бажаючих підключитись зросло, зараз покриття має становити 110%. Навіть за наявності вільного волокна, потрібно кардинально змінювати схему розподілу, так як це не окрема гілка додалась, а в місцях де під завязку ще потрібно включити від 2 до 5 абонентів. І дивлячись на перспективи, будуванню нових хат, потрібно закладати навіть всі 110% при проектуванні. І дивлячись на перспективи, і навіть якщо взяти що кількість волокон потрібно одинаково, то для GPON є більший запас для маневрів і для того щоб залишити вільні порти.
 2. ostolosh

  GPON vs EPON

  щось не знайшов, тому і створив тему
 3. ostolosh

  GPON vs EPON

  Відповідно до назви теми, думаю і питання буде логічним. Які переваги і недоліки технологій GPON та EPON. Вибір обладнання. APC vs UPC. Чи реально поділити на 1х128 на відстані десь 14км GPON Що краще будувати в сільській місцевосці, особливо дивлячись на перспективи. Тему можна розширяти, можливо в когось є ще деякі запитання, відповіді на які важко знайти. PS. з EPON більш зрозуміло, хотілось би більше про GPON.
 4. ostolosh

  Куплю оптику 24

  Куплю кусок оптики круглого диэлектрика 24 волокна, одескабель. Ориентировочно нужно 300м.
 5. Just posted a photo @ Kushnytsya, Zakarpats'Ka Oblast', Ukraine https://t.co/mZ3wkoucaD

 6. Just posted a photo @ Kushnytsya, Zakarpats'Ka Oblast', Ukraine https://t.co/mZ3wkoucaD

 7. ostolosh

  Продам OK-NET круглый диэлектрик

  С продажей не спешу. Цена 12000грн - барабан. Ниже цену опускать не буду. Кто ориентируется в ценах тот знает какая реальная цена кабеля. А если доллар подорожает, сами знаете что будет с ценами.
 8. ostolosh

  Продам OK-NET круглый диэлектрик

  ну давайте сориентируете в нужной цене для продажи)
 9. Здравствуйте. Продам барабан круглого диэлектрика EcoLigth М-ДС(1,2)П-4Е1 длинной 3400м. Купил больше чем потребовалось, Остался целый барабан, не резано из него ничего, новый, упакованый. цена 4грн/м.
 10. Тоже брал зажимы, перещитывать не стал, думаю там должен быть порядок. Продавец хороший, отправил наложкой. Спасибо.
 11. ostolosh

  куплю оптику

  Куплю кусок круглого диэлектрика 100м 48 ТКО или Одесса.
 12. Здравствуйте. Интересуют ваши обжимки и конекторы. Хотел бы забрать обе клещи и 500шт конекторов если вожможно наложкой. Отпишитесь в личку. Спасибо
 13. ostolosh

  куплю оптику

  Здравствуйте. Нужен кусок кабеля оптики 24 или ещё лучше 36 волокон, ориентировочно 70м. Предпочтение круглый диэлектрик Одесса или TKO. Пишите в личку Спасибо
×