Jump to content
Local

sadman77

Muggles
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sadman77 last won the day on May 14 2019

sadman77 had the most liked content!

Community Reputation

39 Очень хороший

About sadman77

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

1199 profile views
 1. Бачите вже на Ви. Так би завжди - не було б і хамства у відповідь. Ніколи нікому не заважаю (у всякому разі дуже стараюся). Вчитися ніколи не пізно, не треба рівняти по собі.
 2. Я поняв ти разработчик-дерьмократ. Бачу так сильно востребований, що ллєш сюди багно втричі частіше від мене. Привіт тобі від нас - спекулянтів і мелких бариг, правильно? По собі не суди, базарник. Ну добре хоч трохи спєси поубавил, і то добре. Коли з тобою культурно - зразу починаєш повчати і зверхньо тролити. А насправді таке ж ..., зате з рідкою професією.
 3. Все-запалав великий інженер та розробник, який залишився неоціненним в пізньому совку. Я таких бачив на кафедрі та в аспірантурі, тому і вибрав бізнес у свій час.
 4. А ти тільки дивитися будеш, як я гусочку на вогні посмажу, у гейропі. Завидно еге ж??
 5. Старий пердун і латентний філософ з ватою в головах дрюкають недосвідченого потенційного діаспорянина, правда щось робити не хоче ніхто з них.
 6. Оо, філософ. Тільки цього бракувало, свіже гімно на пропеллер... Не думали про вічне?
 7. "Старческий маразм" почався. Ну значить вже недовго...
 8. Ясно - два старі пердуни, один провокатор та один хам.
 9. Конкретно у нашій з вами галузі так, може вирости. Я роблю висновки з практичної діяльності однотипної компанії в україні та єс. у нас фонд зарплати у відсотку від валового доходу нижче ніж в чехії наприклад (це з особистої практики якщо не розумієте). ми вдома звикли відбивати інвестиції за мінімальний час. Також будь-ласка сплатіть від зарплати в приблизно 25 тисяч гривень (перевів по курсу) 7000 в пенсійний, 5000 в медичне страхування та до 2000 в податкову. Це як роботодавець, працівник цього не бачить. звісно про податок від доходу фірми вже мовчу, тут можна законно мінімізувати, якщо це так і є. зловлять неоформленого працівника (ще не дай Бог без дозволу на роботу) - велкам просимо в суд і до декілька мільйонів штрафу на фірму та зіпсована репутація перед державними службами. У нас ще тепличні умови. Тому так часто в маленьких сімейних бізнесах і працюють власники. Коли у нас власник кафе сам стоїть біля плити? Тому у нас і більше 80% бюджету платять олігархи, а не малий і середній бізнес. Ми не заробляємо менше ніж витрачаємо і через це паде баланс по ЗЕД - ми просто не платимо податки. Зате всі ми тут хочемо від держави умов та добре розбираємося в макроекономіці. У нас проблема в тотальній недовірі до держави як такої, що викликано об‘єктивними причинами. От я не знаю, як розірвати це коло :(. Це у нас з вами (у вас більше) закладено в голову через відсутність в ссср приватної власності. По суті ми були кріпаками, звідти і ця система недовіри і обману. Це однаково як для збирачів податків, так і для платників. Тому і до мови таке ж відношення в багатьох - російська в нас часто один з маркерів ссср, десь воно в підсвідомості присутнє. Напевно це пройде лише за кілька поколінь :(. Я для себе цю тему закриваю, щасливо.
 10. А в мене особисто є досвід, коли люди повернулися з польщі та чехії на роботу сюди. тут проста математика - скільки там заробиш за півроку треба тут точно дати за рік. Це саме сімейні люди. Тут у нього житло, діти в школі і коло спілкування. Там треба все починати з нуля. Воно з часом поділиться. Так, треба підтягувати зарплати хоча б до 60% польських і нікуди ми від цього не дінемося. І це реально насправді, правда відсоток доходів у власника теж уже європейський, а не як ми звикли. мова і економіка - хай це йде поряд, воно ж одно другому не заважає.
 11. Це право дорослої людини, тому і написав що маю надію. Ваша метода постійно відповідати питанням на питання нагадує провокативні методи, а значить ваша мета не отримати якусь користь а просто поп...ти. Я стараюся відповідати і показувати явно свою позицію, інакше не вийде корисної дискусії. Хочеться хоч спробувати щось зробити а не просто обісрати чужі ініціативи. Пропонуйте конкретику. Так що тут явно ви провокуєте розбрат, сварку та інші неприємні речі, про які самі ж і пишете. Ви його хоча б прочитайте та проаналізуйте по можливості на покоління вперед. Легко судити по думці інформаційного фону, та користі з того нема.
 12. От з вигляду все так, але чортівня якраз в нюансах... Мої та ваші (маю надію)...
×