Jump to content
Local

sadman77

Muggles
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sadman77 last won the day on May 14

sadman77 had the most liked content!

Community Reputation

31 Очень хороший

About sadman77

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

1,021 profile views
 1. Ясно - два старі пердуни, один провокатор та один хам.
 2. Конкретно у нашій з вами галузі так, може вирости. Я роблю висновки з практичної діяльності однотипної компанії в україні та єс. у нас фонд зарплати у відсотку від валового доходу нижче ніж в чехії наприклад (це з особистої практики якщо не розумієте). ми вдома звикли відбивати інвестиції за мінімальний час. Також будь-ласка сплатіть від зарплати в приблизно 25 тисяч гривень (перевів по курсу) 7000 в пенсійний, 5000 в медичне страхування та до 2000 в податкову. Це як роботодавець, працівник цього не бачить. звісно про податок від доходу фірми вже мовчу, тут можна законно мінімізувати, якщо це так і є. зловлять неоформленого працівника (ще не дай Бог без дозволу на роботу) - велкам просимо в суд і до декілька мільйонів штрафу на фірму та зіпсована репутація перед державними службами. У нас ще тепличні умови. Тому так часто в маленьких сімейних бізнесах і працюють власники. Коли у нас власник кафе сам стоїть біля плити? Тому у нас і більше 80% бюджету платять олігархи, а не малий і середній бізнес. Ми не заробляємо менше ніж витрачаємо і через це паде баланс по ЗЕД - ми просто не платимо податки. Зате всі ми тут хочемо від держави умов та добре розбираємося в макроекономіці. У нас проблема в тотальній недовірі до держави як такої, що викликано об‘єктивними причинами. От я не знаю, як розірвати це коло :(. Це у нас з вами (у вас більше) закладено в голову через відсутність в ссср приватної власності. По суті ми були кріпаками, звідти і ця система недовіри і обману. Це однаково як для збирачів податків, так і для платників. Тому і до мови таке ж відношення в багатьох - російська в нас часто один з маркерів ссср, десь воно в підсвідомості присутнє. Напевно це пройде лише за кілька поколінь :(. Я для себе цю тему закриваю, щасливо.
 3. А в мене особисто є досвід, коли люди повернулися з польщі та чехії на роботу сюди. тут проста математика - скільки там заробиш за півроку треба тут точно дати за рік. Це саме сімейні люди. Тут у нього житло, діти в школі і коло спілкування. Там треба все починати з нуля. Воно з часом поділиться. Так, треба підтягувати зарплати хоча б до 60% польських і нікуди ми від цього не дінемося. І це реально насправді, правда відсоток доходів у власника теж уже європейський, а не як ми звикли. мова і економіка - хай це йде поряд, воно ж одно другому не заважає.
 4. Це право дорослої людини, тому і написав що маю надію. Ваша метода постійно відповідати питанням на питання нагадує провокативні методи, а значить ваша мета не отримати якусь користь а просто поп...ти. Я стараюся відповідати і показувати явно свою позицію, інакше не вийде корисної дискусії. Хочеться хоч спробувати щось зробити а не просто обісрати чужі ініціативи. Пропонуйте конкретику. Так що тут явно ви провокуєте розбрат, сварку та інші неприємні речі, про які самі ж і пишете. Ви його хоча б прочитайте та проаналізуйте по можливості на покоління вперед. Легко судити по думці інформаційного фону, та користі з того нема.
 5. От з вигляду все так, але чортівня якраз в нюансах... Мої та ваші (маю надію)...
 6. Звісно будуть, це нормально. А от їхні нащадки як будуть? Це ж не українська новація і не перший раз у світі згодні ?
 7. Ні 9 класів треба, це розумний компроміс. І це не лише я пропоную, це багато так де і є (маю на увазі ту ж саму Європу). Тут я згодний - базова освіта чи не єдина корисна річ з часів ссср (хоча на закарпатті вона була і до 1945 року треба визнати).
 8. Ну цю тему не я створив. Що таке "долгосрок" - 30 років, 50, 100? Впевнені, що можете планувати такі речі? Я за себе ні. А от найближчі 10-20 для себе спробував, тому і пишу те що думаю. Перекручувати слова це ваше, не моє. Америку я не приплів, бо англійська мова міжнародного спілкування.Я б взагалі вніс як обов'язкову здачу на екзамені для отримання атестата, такий зараз світ. Кому не треба - достатньо неповної середньої. Я веду лиш до того, що в абсолютній більшості країн Європи знання мови для громадянина при спілкуванні з державними інституціями обов'язкове. Не хочете вивчити хоча б на мінімальному рівно хоча б для цього - значить громадянство України для вас пусті слова. Пристосуванець в чистому виді. Я в ліфтах не ссу і дітей своїх вчу не смітити, поважати інших та відповідати за власні слова. До чого ви це сюди вписали? Болюча тема? Чи у вас в регіоні сруть лише україномовні? Державна мова - один з індикаторів унітарної держави, що ніскільки не применшує мови інших національностей. Чи може ви хочете федерацію? Поясніть чому ви проти по суті, а не риторично питанням на питання.
 9. Ой як все погано :(. Не в курсі про подвійне значення в контексті ? По польськи не вмію, та ще й кирилицею. Ну хоч тепер розумію, куди плануєте тікати з внуками ...
 10. Все просто. 1. У нас буде своя держава і тільки потім розвиток економіки і багато їжі (утрирую). Шлях, пройдений багатьма на сьогодні успішними державами світу. 2. У нас спершу буде їжа, зато ми станемо колонією москви. В принципі я розумію таку думку. Та тут історія каже, що конкретно в російській імперії ні одна колонія нормально не жила якийсь тривалий проміжок часу. Тому я туди не хочу. Звісно зараз всі країни в тій чи іншій мірі залежні від більш розвинених. Просто умовний захід для європейської країни (географічно) більш перспективний. Мова - спілкуйтеся на здоров'я якою хочете. Між собою, в колі друзів, колег і т.д. В чому проблема знати 2 мови як мінімум? Я наприклад можу спілкуватися 4-ма, що в цьому поганого?
 11. Ось воно що. Дід думає, що ми тупі неосвічені рагули з села, а воно з самого Запорожья велике і розумне цебе. Я раніше (давно) думав, що старша людина як мінімум досвідчена. Виявляється, що ні. Навіть не розумна. Вся зовнішня витриманість легко зривається на емоції. Хам.
 12. Закрий рота вже, надоїв з дебільними жартами. Машина в тебе теж велика? Комплекси так? Через таких як ти і не стане. Спершу обов‘язки - потім права. Інакше країна не розвивається. І так я плачу податки і не єдинщик, хоча ти не зрозумієш...
 13. Не підмінюйте поняття. Угорці не відмовляються масово вчити мову, лише просять створити необхідні умови та літературу, оскільки це не споріднена, а зовсім інша мовна група. У вас інша ситуація- ви НЕ ХОЧЕТЕ вчити принципово. ( не особисто до тебе, а до групи російськомовних, що зневажають українську). Мені наприклад нічим не легше спілкуватися українською ніж тобі ( ти хоча б в можеш). Я стараюся з поваги до свого громадянства. Це базові речі, в розвинених країнах навіть не обговорюються - аксіома. Корисного з теми точно не буде. можливо буде бажання - почитай (по російськи знайшов спеціально для тебе). http://diderix.petergen.com/stup5.htm
×